IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | .
 

 Vidari Sinclair

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomośćavatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 17
Skąd : Londyn
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 22
  Liczba postów : 20
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15786-vidari
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15877-ten-starszy-blizniak#428988
http://czarodzieje.forumpolish.com/t15875-vidari-sinclair#428974
http://czarodzieje.my-rpg.com/t15794-vidari-sinclair#425558
Gracz


PisanieTemat: Vidari Sinclair   Pią 16 Lut - 21:09


Vidari Sinclair

DATA URODZENIA 11.01.2001
CZYSTOŚĆ KRWI 50%
MIEJSCE URODZENIA Londyn
MIEJSCE ZAMIESZKANIA Londyn
W HOGWARCIE JEST OD KLASY Od 1 klasy.
OBECNIE JEST NA ROKU 6 klasa
WYMARZONY DOM Ravenclaw lub Gryffindor
WYBRANY WIZERUNEK Alexander Ferrario

Wyglad

WZROST 183 cm
BUDOWA CIAŁA Wysoki, szczupły z lekkim umięśnieniem - ot, zwyczajny, zdrowy młodziak.
KOLOR OCZU Nieskazitelnie niebieskie o jednym z najjaśniejszych odcieni.
KOLOR WŁOSÓW Zależy od słońca i pory roku - w słońcu są ciemnym brązem, zaś w cieniu czarne.
ZNAKI SZCZEGÓLNE
★ Posiada cztery proste tatuaże, które jednak często są ukryte pod długimi rękawami - jednak wciąż tu są! Pierwszym są dwie różnej grubości linie, okalające lewy biceps Vidariego, następny w kolei był cytat, znajdujący się między piątym i szóstym, prawym żebrem chłopaka. Ostatnie są dwa proste wzory, umieszczone pod łokciem od jego wewnętrznej strony.
★ Ledwie widoczne dwie blizny znajdujące się na klatce piersiowej.
PREFEROWANE UBRANIA Przykład:
Vidari zazwyczaj decyduje się na dosyć klasyczny wybór ubrań, zależnie od okazji oraz wygody noszącego. W mundurku zobaczyć go można jedynie podczas zajęć oraz ważnych uroczystości.
Charakter

Pierwsze wrażenie? Niewątpliwie po szatynie od razu widać, iż jest osobą niezwykle porywczą, która częściej kieruje się uczuciami aniżeli rozumem. Dodając do tego ognisty temperament owej persony.. wychodzi wybuchowa mieszanka. Trochę jak tykająca, krwiożercza bomba, którą można zdetonować choćby za obrazę przyjaciół bądź honoru czarodzieja. Nie jest to jednak reguła, gdyż Vidari jest osobą elastyczną, więc jeśli sytuacja będzie tego od niego wymagać lub swym zachowaniem będzie narażać swoich bliskich na niebezpieczeństwo - jest w stanie nagiąć swój charakter. Mimo wszystko są to sytuacje losowe i nadzwyczajne. Niektórzy jednak, pomimo licznych ostrzeżeń, wciąż próbują szczęścia w poskromieniu tejże istotki. Zazwyczaj jednak kończą z wybitym ząbkiem, siniaczkiem, utratą krwi bądź po prostu są nazywani "idiotami, imbecylami" i innymi synonimami. Ostatnie rozwiązanie jest jednak niezwykle łagodne, jeśli wziąć pod uwagę temperament mężczyzny. Bliscy są najważniejsi, zdrada niedopuszczalna - takie słowa dosyć szybko wryły mu się do głowy.

Uparty - takie określenie nie raz padało w stosunku do tej Vidariego. Jak jest w rzeczywistości? Zapewne, gdyby szatyn uparł się, że chce stać w jednym miejscu to i stado pędzących bawołów, ani katastrofy nie zdołałyby go przenieść. Jak Sinclair raz coś sobie ubzdura to żadne siły nie zdołają go od tego odwieść. Mogą jedynie próbować, choć niepotrzebnie będą tracić energię. Zresztą jaki byłby w tym sens? Vid prędzej czy później sprawi, że dostanie tego czego chce lub zwyczajnie stanie się niezwykle irytujący w byciu upartym jak osioł - łagodząc sprawę.

Następną cechą niebieskookiego jest szczerość. Kłamstwo i zdrada są największymi przestępstwami, których ta persona wprost nienawidzi. Szatyna można posądzić o bycie niemalże nietaktownym, - nawiasem mówiąc, kto normalny przejmuje się czymś tak idiotycznym jak etykieta? - gdyż był szczery do bólu. Bez względu na sytuację czy też okoliczności - chłopak powie prawdę. Nie myśląc nawet o tym, że może tym kogoś zranić. Lepsza gorzka prawda od słodkiego kłamstwa. Nie ma żadnego znaczenia, czy umarła ci matka, kot czy pies - dostaniesz prawdę.

Bądźmy ze sobą kompletnie szczerzy, w tym świecie główną wartością jest siła. Każda oznaka słabości zostanie wykorzystana przeciw tobie. Z tego względu chłopak szybko nauczył się tuszować swoje emocje za maską pewnego siebie młodzieńca, który nie ma chociażby grama kompleksów. Prawda jest oczywiście zupełnie inna, gdyż nawet wyglądając czasem na kompletnego dupka - Vidari jest pełnym niepewności i uczuć nastolatkiem, który często przeklina własne serce za zbyt silne emocje. Swoje prawdziwe emocje jest w stanie ujawnić jedynie swoim najbliższym, gdy jest pewny, że może im ufać bezwzględnie. Mimo wszystko jednak od młodego Sinclair można wyjątkowo łatwo wyczuć dumę, ponieważ pomimo lęku i niepewności - szatyn jest dumny z siebie i postępów, które robi w swoim życiu. Nawet jeśli ich nie robi, ale to szczegół.

Nie należy zapominać, że pomimo wszystkich zasad, które chłopak przestrzega i żyje wobec nich - tak w końcu został wychowany - wciąż są w nim figlarne iskierki, które nie raz wpędziły go i jego bliźniaczkę w kłopoty. Albo dużo dobrej zabawy. To bardzo podobne wartości i sytuacje. W dodatku niebieskooki nie zawaha się wykorzystać sarkazmu, gdy tylko nadarzy mu się okazja na ciętą ripostę. Chociaż i to nie jest regułą. Ot, spontaniczne sytuacje są interesujące, nieprawdaż?

Historia

I. Silence is the mother of truth.

Przed drzwiami do gabinetu swojego nowego psychologa - albo pani psycholog. Kto wie? Rodzicielka nie raczyła go uświadomić - rozgrywała się scena wewnętrznej walki. Zapukać czy się wycofać? Wejść czy udać, że nigdy się tam nie było? Rozterki te mogłyby targać chłopakiem jeszcze długi czas, gdyby nie fakt, że drzwi same się otworzyły i z pomieszczenia wyszła poprzednia pacjentka. Teraz to już wyboru nie mam... - pojawiło się w głowie szatyna na sekundę przed tym jak zapukał do drzwi i spokojnym - chyba nie widać stresu, chyba - krokiem wszedł do środka.
- Dzień dobry, byłem umówiony na szesnastą. Można? - Nastolatek zapytał spokojnym głosem, aczkolwiek uzdrowicielka z łatwością mogła wychwycić zdenerwowanie chłopaka.
Kobieta, siedząca w fotelu naprzeciw dosyć pokaźnej sofy jedynie uśmiechnęła się delikatnie i dłonią pokazała młodzieńcowi, aby usiadł wygodnie.
- Oczywiście - powiedziała, utrzymując przyjazny uśmiech i przeszukała dokumenty, leżące na pobliskim biurku. - Nazywasz się Vidari Sinclair, zgadza się?
Niebieskooki nie udzielił odpowiedzi słownej, wymieniając to na skinięcie głową w ramach potwierdzenia i uspokojenia nerwów. Naprawdę nie czuł się zbyt pewnie przy nowych ludziach, którzy w dodatku z łatwością mogą czytać z jego gestów. Rówieśników może łatwo zmylić fałszywym uśmiechem - chyba, że Eden jest w pobliżu. Wtedy jest mu dużo łatwiej. Zaledwie chwilę później kobieta ponownie zajęła swoje miejsce.
- O czym chciałbyś dzisiaj porozmawiać? Nie martw się, mamy czas - zapewniła, co wyraźnie rozluźniło młodziaka, który najwyraźniej wciąż czuł się dosyć niepewnie, co nie jest zgodne z jego charakterem. Ale co się poradzi jak podczas takich wizyt zazwyczaj pokazuje lekarzom więcej niż własnej siostrze, której ufa nade życie? Nic, tylko czuć się niepewnie. Niemniej jednak Vid wziął głęboki oddech i zaczął tłumaczyć...

II. Familia ante omnia.

Wydawać by się mogło, że ludzie po trzydziestym roku życia są odpowiedzialni i raczej nie "zrobią sobie dziecka ot tak". Niestety, wciąż jest to smutna prawda, której doświadczają miliony rodzin. Jacquelyn Sinclair również doznała owego losu, gdy oznajmiła swojemu ówczesnemu partnerowi, że jest w ciąży. Następnego dnia nie było po nim żadnego śladu w ich wspólnym mieszkaniu, klucze natomiast leżały spokojnie na kredensie w kuchni. Kobieta jednak się nie załamała i postanowiła zrobić wszystko, aby jej dzieci miały szczęśliwe dzieciństwo - nawet jeśli byłoby ono bez ojcowskiej figury.
Kilka miesięcy później na świat przyszły dwie istotki - pierworodny Vidari oraz jego młodsza siostra Eden. Bliźniaki od razu chwyciły za serce swoją matkę i owinęły ją sobie wokół palca, gdy oczy całej trójki się spotkały po raz pierwszy. Następne miesiące jednak miały być niezwykle trudne dla samotnej rodzicielki. Budzenie się w nocy w dowolnych momentach, gdyż potrzeby bliźniaków budziły się w zupełnie różnych godzinach - kończyło się przemęczeniem kobiety, która nie miała praktycznie czasu dla siebie. Na pomoc wówczas przychodził jej stary przyjaciel, Jacob, który bardzo chętnie pomagał jej z dziećmi i służył ogólną pomocą po odejściu ojca młodych Sinclair. Nie trzeba było czekać długo, aby ta dwójka zaczęła związek.
W ciągu następnych lat dzieciaki zaczęły się rozwijać, stawiać pierwsze kroki, mówić - jak każde normalne dziecko, mimo że ich przyszłość nie zapowiadała się takowa. Przynajmniej według mugoli. Niemniej jednak każdy na tym poziomie mógł zauważyć, że rodzeństwo niezwykle mocno na sobie polegało i było ze sobą niesamowicie zżyte, Eden robiła kłopot? Odwróć się, Vidari robi inną część ich planu na drugim końcu pokoju - tak często żartowali sobie sąsiedzi oraz opiekunowie kłopotliwej dwójki. Na pierwszy rzut oka było to rodzeństwo jak każde - dokuczali sobie, denerwowali się jak najbardziej można ale z drugiej strony nawet ślepiec widział, iż Vidari niesamowicie kochał swoją siostrę i mając zaledwie trzy latka - był względem niej niezwykle opiekuńczy.
Niedługo po trzecich urodzinach bliźniaków Jacob i Jacquelyn wzięli ślub oraz przeprowadzili się z mieszkania w centrum miasta do małego domku z ogródkiem na obrzeżach. Kolejne lata były dosyć spokojne, jeżeli nie liczymy pierwszych podejrzeń o zaburzenie tożsamości płciowej u Vidariego, co dosyć szybko skutkowało wysłaniem sześciolatka na wizyty u psychologa raz w miesiącu. Łącznie z tym podejrzeniem pojawiły się problemy między starszym bliźniakiem a ojczymem, który nie należy do osób tolerancyjnych. Kończyło się to licznymi kłótniami, większym pilnowaniem dziecka oraz pierwszymi sporami między Eden, która Gunn'a uwielbiała, a Vidarim. Na całe szczęście jednak - mama dzieci była jego kompletnym przeciwieństwem i wspierała swoje dzieci w każdy możliwy sposób.

III. The wrong body.

Wielkanoc po piątych urodzinach bliźniaków była niezwykle ciekawa. Tego dnia po raz pierwszy ujawniły się zdolności magiczne dzieciaków. Zaraz po śniadaniu młodziaki poszły szukać jajek do ogródka razem ze swoją mamą, która obiecała im, że jeżeli znajdą wszystkie jajka, zostawione przez zająca wielkanocnego - będą mogli zjeść ciastko przed obiadem, a drugie po obiedzie. Umowa idealna, czyż nie?
Vidari z niesamowitym wigorem latał po podwórku znajdując kolejne jajka, które razem z siostrą chował w ich wspólnym koszyku. Kilka razy zaliczył porządna wywrotkę i niemalże się nie połamał - ale jajka wszystkie znaleźli! Cudownie, prawda?! Oboje z radością pobiegli do domu, nie patrząc pod nogi, aby wziąć swoją nagrodę. W kuchni jednak czekała ich niemiła niespodzianka - surowy dupek Jacob, który bynajmniej nie stanowił łatwej przeszkody.
- Coś się stało, dzieciaki? - zapytał "miłym" głosem, zerkając na dwójkę.
- Przyszliśmy po ciastko, bo to nagroda za znalezienie jajek! - Wykrzyknęli zgodnie, wskazując dłońmi na pobliski pojemnik z przekąską.
Mężczyzna jednak zbył ich zwykłym "nie przed obiadem" co skończyło się istną złością, na miarę armagedonu. Gunn jednak niewzruszony zignorował dzieci, które zirytowane postępowaniem mężczyzny i chwilową nieobecnością mamy, szykującej stół do obiadu przy włączonej muzyce w wieży. Nikt jednak nie spodziewał się, że irytacja dzieci skończy się... pojemnikiem, który agresywnie uderzył w przeciwległą ścianę. Dzieci nie mogły jednak do pojemnika dosięgnąć, więc jakim cudem został on rzucony? Vid i Eden jednak nie zamierzali zadawać sobie zbędnych pytań, złapali za dwa ciastka z osobna i czym prędzej uciekli do swojego pokoju, zadowoleni z rezultatu.
Następne lata były różne dla dzieci. Eden miała doskonały kontakt z ojczymem, który nie robił jej żadnych problemów. Vidari nie posiadał tego szczęścia, gdyż w wieku jedenastu lat uzyskał opinię o trans-seksualności. Jacob nie przyjął tego dobrze, co dla chłopca skończyło się licznymi kłótniami w domu z ojczymem i siostrą, która nie widziała żadnego problemu z mężczyzną. Miesiące spędzone w Hogwarcie były dla młodego Sinclair zbawieniem, odpoczynkiem od rzeczywistości przepełnionej kłótniami w domu z powodu tak głupiego jak płeć. Normalnie nikt nie zwraca na to uwagi, więc czemu on miał tyle problemów z tym? Kto tam wie co chodzi po głowie ludziom z taką mentalnością jak Jacob? Mimo wszystko w wieku czternastu lat Vidari rozpoczął terapię hormonalną, dzięki której zaczął czuć się bardziej jak on. Rok później przeszedł mastektomię. Jedyny minus? Te chrzanione igły, które musi widzieć co tydzień, aby dostać dawkę hormonów.

IV. Don't give up. Please, just breathe. You will see through this, you are way stronger than you think.

Ostatnie lata były niezwykle trudne dla chłopaka. Kłótnie z ojczymem robiły się coraz gorsze, aż w końcu pewnego wieczoru Jacob i Vidari zostali sami w domu, podczas gdy kobiety wyszły na chwilę. Niebieskooki ukrywał się wówczas w swoim - i Eden - pokoju, czytając książkę i słuchając muzyki, gdy nagle drzwi otworzyły się z hukiem. W wejściu stał natomiast rozwścieczony Gunn, skanujący morderczym spojrzeniem szatyna, który natychmiast odłożył książkę, telefon i wstał, wiedząc, że coś jest stanowczo nie tak. Mężczyzna jednak nie wypowiedział ani słowa, powoli zbliżając się do piętnastolatka, który zaczął się wycofywać pod wpływem żądzy mordu bijącej od jego ojczyma. Nastolatek był szczerze przerażony. Jeszcze nigdy nie widział Jacob'a w takim stanie. Pewnie, kłócili się i nie było to przyjemne, ale to? Zupełnie inna liga.
- O co... O co chodzi? - zapytał, przeklinając w myślach łamiący się ze strachu głos.
Odpowiedź jednak nigdy nie nadeszła. Zamiast niej nastolatek został posłany na najbliższą ścianę, która znajdowała się dwa kroki za nim, pod wpływem potężnego ciosu. Kolejne uderzenia poprzedzało przekleństwo skierowane w jego stronę, lecz wszystkie ciosy zostały starannie wymierzone. Wszystkie wycelowane w miejsca, które można łatwo ukryć, ale rany będą się utrzymywać wiele dni i boleć niemiłosiernie. Po kilkunastu minutach mężczyzna wyszedł z "pojebany odmieniec", zostawiając nastolatka kulącego się na podłodze z bólu.
Takie noce powtarzały się coraz częściej, a niebieskooki usilnie ukrywał to przed resztą rodziny. Ujawnił swoje problemy jedynie u psychologa/uzdrowiciela, który miał mu pomóc w problemach. Najważniejsze było dla Vidariego żeby jego siostra o niczym się nie dowiedziała, nie chciał zniszczyć jej rodziny pomimo własnego cierpienia. Z tego powodu zakończyło się jedynie regularnymi wizytami u lekarza oraz często pytającymi spojrzeniami nauczycieli, którzy zastanawiali się o co może młodzieńcowi chodzić. Niemniej pomimo strachu, szatyn wciąż starał się bronić, postawić się temu. Może pewnego dnia to się skończy? Tylko czas pokaże.

Rodzina

Eden Sinclair - młodsza o calutką minutę siostra bliźniaczka, która jest niezwykle irytująca i potrafi wkurzyć człowieka samym spojrzeniem, ale nie da się jej nie kochać.
Jacquelyn Gunn-Sinclair - były mąż i ojciec bliźniaków opuścił ją, gdy zaszła w ciążę. około 4 lata później wyszła za swojego obecnego partnera i idiotę, którego nie da się lubić Jacob'a, wspólnie wychowała swoje dzieci. Silna, sympatyczna kobieta, której uśmiech z łatwością budzi sympatię.
Jacob Gunn - dupek ojczym bliźniaków, który za żadne skarby nie może dogadać się z Vidarim. Nadrabia jedynie poprzez bycie dobrym mężem dla Jacquelyn, to jego jedyny plus.

Ciekawostki


★ Każdy, kto go zna - postępuje zgodnie z jedną zasadą. Mianowicie nigdy - ale NIGDY - nie wpuszczaj Vidariego do kuchni bez nadzoru, jeżeli nie chcesz mieć wizyty straży pożarnej. Jedyne, co ten młodziak potrafi zrobić to kanapki, tosty, jajecznica i kurczak w curry - wszystko z tego może też spalić. Tak, zwykłe kanapki da się sfajczyć. Nie pytajcie jak, ale się da.
★ W bibliotece jest nowa książka? Wierzcie lub nie, Vidari już się do niej dobrał, zaciekawiony co takiego znajdzie w środku. Czasem owa ciekawość oraz pragnienie zdobycia nowej wiedzy jest jednak kłopotliwe. Zazwyczaj kiedy dziewięcioletnie dziecko trafi na literaturę erotyczną z dosyć... ciekawymi informacjami.
★ Czy ktokolwiek zna to jakże wspaniałe uczucie  nienawidzenia zastrzyków bardziej niż czegokolwiek, a jednak grzecznie przychodzenia na takowy w każdy poniedziałek? Dodajcie do tego strach przed igłami i można wyczuć katastrofę, aczkolwiek działanie owych zastrzyków na młodzieńca mu rekompensuję ten ból i strach. Zalety terapii hormonalnej, ot co.
★ O terapii hormonalnej oraz operacjach, które przeszedł Vid regularnie są informowani: dyrektor szkoły, opiekun domu oraz szkolna pielęgniarka. Nikt poza Eden oraz wymienionymi organami nie ma pojecia o owych sprawach
★ Mastektomia, która przeszedł Vidari została przeprowadzona w sposób, zostawiający niemalże niedostrzegalne blizny na samych sutkach, więc ktoś kto mu się mocno nie przygląda w tym rejonie nie jest w stanie zauważyć nic. Dodatkowo operacja została przeprowadzona w wakacje, więc nie była konieczna przerwa od szkoły, gdyż na koniec wakacji chłopak był jedynie lekko osłabiony, nic więcej. Dolnej operacji Sinclair jeszcze nie przeszedł, jednak może się to zmienić.
★ Za leki używane w terapii hormonalnej (tzw. Hormony, dawki testosteronu) płaci rodzicielka chłopaka, natomiast jego ojczym nie może nic z tym zrobić, gdyż musiałby wówczas wydać wszystko, co zrobił nastolatkowi. Operacja została opłacona ze środków odłożonych przez chłopaka przez lata oraz Jacquelyn, dzięki czemu Vidari mial możliwość szybkiego wykonania owej operacji.

(Ostatnie 3 ciekawostki znają jedynie: Mistrz Gry, Eden Sinclair, Dyrektor Hogwartu, opiekun domu Vidari'ego oraz szkolna pielęgniarka.)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autoraavatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VIII
Wiek : 19
Skąd : Brighton
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 607
  Liczba postów : 1043
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14309-vivien-o-i-dear
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14332-w-odchlani#378419
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14330-poczta-void
http://czarodzieje.my-rpg.com/t14333-vivien-o-i-dear#378429
Moderator


PisanieTemat: Re: Vidari Sinclair   Wto 13 Mar - 9:00GRYFFINDOR!

Witamy Cię na Czarodziejach! Twoja karta zostaje zaakceptowana, dostajesz więc uprawnienia do gry. Poniżej znajdziesz przydatne w dalszych krokach na forum linki, z którymi warto abyś się zapoznał!stwórz pocztę
załóż relacje
zacznij grę
Życzymy

miłej gry!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 

Vidari Sinclair

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje ::  :: 
karty postaci
 :: 
karty uczniow
-