Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Most za opuszczonym domkiem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Gaja C. Glaber
Gaja C. Glaber

Nauczyciel
Wiek : 38
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : opiekun Hufflepuffu
Galeony : 1365
  Liczba postów : 456
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5775-gaja-claudia-glaber
http://czarodzieje.my-rpg.com/t5777-papierki-profesor-glaber
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7188-gaja-claudia-glaber#204389
Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8




Gracz




Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem EmptyPią Lip 12 2013, 23:37;

Most za opuszczonym domkiem Nijubashibridge
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32432
  Liczba postów : 102329
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8




Specjalny




Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Re: Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem EmptyPon Lip 22 2013, 15:53;

Wstaje dzień, słońce zaspane budzi się z chmurek wełnianych. Dzień nabiera kolorów, życie nabiera kształtów. Most jak zawsze opustoszały przyciąga swoim starodawnym pięknem. Nie sposób go ominąć bez zerknięcia na niego choć przez chwile. Nic więc dziwnego, że Joshua Willams i Katherine vi Britannia spotkali się na nim przypadkowo. Co jednak skłoniło ich, że na siebie spojrzeli, że nawiązali kontakt? Niestety, Katherine była na tyle nieuważna, że wpadła na Joshua'an. Wszystko co miała w swojej torebce wysypało się wprost na niego. Co to było? Zaraz się przekonamy...

Zaczyna Kath. Rzucasz jedną kostką na zdarzenie losowe:
Liczba parzysta - Z torby wyleciał na Willams'a niedokładnie zakręcony jogurt, który pobrudził całą jego nową, modną koszulkę oraz spodnie. Musisz spróbować mu pomóc to doczyścić (polecam go rozebrać)
Liczba nieparzysta - Z torby wyleciało zdjęcie nauczyciela oraz wibrator. Jesteś zażenowana, próbujesz się z tego jakoś wytłumaczyć.

______________________

Most za opuszczonym domkiem Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Katherine vi Britannia
Katherine vi Britannia

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 15
  Liczba postów : 10
Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8




Gracz




Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Re: Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem EmptySro Lip 24 2013, 14:00;

Rzucam
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32432
  Liczba postów : 102329
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8




Specjalny




Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Re: Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem EmptySro Lip 24 2013, 14:00;

The member 'Katherine vi Britannia' has done the following action : Rzut kośćmi

'Kostki' :
Most za opuszczonym domkiem H8x0AQ0
Powrót do góry Go down


Katherine vi Britannia
Katherine vi Britannia

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 15
  Liczba postów : 10
Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8




Gracz




Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Re: Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem EmptySro Lip 24 2013, 18:20;

Słońce u świtu, a noc spędzona w Japonii była nieprzespana. Wszystko ładnie budziło się do życia, a że coś trzeba robić po ubraniu się i wspólnym śniadaniu brunetka postanowiła wyjść. Nie powiedziała nic bratu i wyszła poznać okoliczne miejsca w których miała by spokój. Tak więc znalazła się na mało co uczęszczanym moście za domem o którym chyba juz nikt nie pamiętał. Nie był on jeszcze aż tak bardzo zaniedbany ale widać było, że od dawna nikt w nim nie był oprócz młodzieży spotykającej się tam po kryjomu. Katherine podziwiając widoki z mostu, szła po nim zatracona we własnych myślach nie zauważając nikogo ani niczego. Często jej się to zdarzało ale jej znajomi zdążyli się już do tego przyzwyczaić i wiedzieli, że gdyby nawet szli obok niej mogła by ich nie spostrzec. I tak własnie było i tym razem. Nagle zatrzymała się na kimś, a raczej przez kogoś na kogo wpadła. Już miała powiedzieć jak on chodzi kiedy spojrzała na osobę na którą wpadła. Spojrzała w górę, a jej oczom ukazał się nie brzydki chłopak na oko w jej wieku. Kiedy wpadła na bruneta wylądował na nim jogurt, który wypadł z jej torby, a którego jak widać nie zakręciła do końca. Nie było to raczej miłe powitanie czy też poznanie kogoś. Od góry w dół był cały w jej ulubionym czekoladowym jogurcie, który właśnie straciła. Przez chwilę po prostu stała nie wiedząc co powiedzieć natemat tego co się włąśnie stało.
- Ja przepraszam... Nie zauważyłam Cię... - brunetka mówiła pierwsze co wpadło jej na język albo co w ogóle przyszlo jej do głowy. Na chwilę znów przestała mówić po czym uśmiechnęła się do nieznajomego chłopaka. - Naprawdę, nie wiem jak to mogło się stać - vi Britannia wzięła chusteczki, które miała w torbie i zaczęła wycierać nieznajomego. - Nie wiem jak mogła nie zauważyć, że na Ciebie idę. Ja czasami tak mam jak się zamyślę nie wiadomo o czym...
Powrót do góry Go down


Joshua Williams
Joshua Williams

Student Slytherin
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : hipnoza
Galeony : 157
  Liczba postów : 271
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6277-joshua-williams#177107
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6445-allelujah
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7176-joshua-williams#204364
Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8




Gracz




Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Re: Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem EmptyCzw Lip 25 2013, 20:28;

Słońce u świtu, zniewalający zapach wiśni... Czy ktoś tu był ślepy?
Po pierwsze, otępienie. Obudziły mnie jakże „leniwe muśnięcia słońca”, chociaż ja to oczuwałem jak jakieś poważne, poparzenie słoneczne. Namolnie, wręcz upierdliwie zabawiały się z moją skórą. Przewróciłem się tylko na drugi bok, rozwalając jakieś butelki. Naprawdę tyle wczoraj wypiliśmy? Otworzyłem jedno oko, a dopiero po jakimś czasie drugie. Nie było już mojej towarzyszki. A raczej towarzyszy. Nie pamiętam, ilu ich było i z jakich domów byli. Po prostu się bawiliśmy, tańczyliśmy. Traciłem formę przed kolejnymi zawodami podczas tych wakacji, moja wątroba będzie szlochać jak oszalała, ale jak bawić się to się bawić, drzwi wyjebać nowe wstawić!
Po drugie, fala mdłości. Żołądek kurczył mi się co chwilę, raniąc mnie od środka. Już wolałem pomóc się wydostać całej truciźnie niż się tak męczyć, lecz nie byłem w stanie podnieść głowy. Świat wirował dookoła. Chyba nadal byłem nietrzeźwy. I to było lekko powiedziane. Spojrzałem na lewą stronę, a potem na prawo, zastanawiając się, czy ten most był kiedykolwiek używany.
Po trzecie, ból. Pulsująca skroń paraliżowała każde moje chęci na nowy dzień. Pragnąłem wstać, ale w zamian za to zachwiałem się jak na prawdziwego pijaka przystało. Wziąłem głęboki oddech i aż tego pożałowałem. Potrzebowałem pasty do zębów albo eliksiru. Cokolwiek.
Po czwarte, wołanie o pomoc. Nieme oczywiście. Wstałem w końcu. Chwiałem się nieznacznie na swoich nogach, ale mocno trzymałem się o barierkę, uważając, aby nie spaść. Chociaż teraz uważałem, że jestem nieśmiertelny, potem mogło być o wiele gorzej.
Po piątej wściekłość. Lekkie uderzenie, a ja poczułem sto razy mocniejszy ścisk w żołądku. To było bardzo złe ze strony tej ślicznej brunetki. Wcale nie była pomocna. W zasadzie zrobiła sama sobie krzywdę. Chciałem zacząć na nią krzyczeć, lecz jedyne, co potrafił wydobyć mój organizm to treść żołądkową na buty dziewczyny. Ciekawe, kto tu kogo powinien przepraszać. Bardzo, bardzo źle się czułem.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Most za opuszczonym domkiem QzgSDG8








Most za opuszczonym domkiem Empty


PisanieMost za opuszczonym domkiem Empty Re: Most za opuszczonym domkiem  Most za opuszczonym domkiem Empty;

Powrót do góry Go down
 

Most za opuszczonym domkiem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Most za opuszczonym domkiem JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
japonia
 :: 
Jezioro Kawaguchi
-