Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Magiczny klub Rozing

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
AutorWiadomość


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptySob 12 Cze 2010 - 13:03;


Magiczny klub Rozing

W ostatnim, dużym budynku na ulicy Pokątnej znajduje się jedyny taki w Londynie, nowo powstały, Magiczny Klub. Przychodzi tu wiele młodych czarodziejów z całego kraju. Wnętrze klubu utrzymane jest w ciemnych kolorach, rozjaśnionych przez jasno zielone fotele i w takim samym kolorze parkiet do tańczenia, oraz dające przez małe chochliki, światło. Stworzonka te znajdują się w całym klubie w niezwykły sposób rozświetlając ciemność. Bar obsługuje kilku barmanów gotowych zaserwować wszelakie alkohole. Na scenie natomiast można zobaczyć różne zespoły, zarówno najpopularniejsze jak i te dopiero zaczynające.

Wynajęcie klubu na prywatne przyjęcie – 75g

Dowolne wino
Shot dowolnej whisky lub wódki
Dowolny short drink
Dowolny long drink
Dowolny soft drink
Dowolny drink z dodatkiem eliksiru rozśmieszającego – 12g
Drink dnia (zapytaj barmana!)
Dowolna paczka papierosów - 13g

Rozliczeń dokonuj w tym temacie.


Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 11:46;

Stanęli przed klubem, a Kazuo odsłonił oczy dziewczynie.
- Jesteśmy na miejscu. Mam nadzieję, że Ci się spodoba - kiwnął w kierunku ochroniarza i weszli bez kolejki. Od razu uderzyła w nich głośna muzyka, zapach papierosów oraz alkoholu.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 11:47;

- Już mi się podoba - powiedziała z szerokim uśmiechem na twarzy. - Widzę, że masz znajomości? - uniosła brew i zaśmiała się melodyjnie. - Niegrzeczny chłopiec - pokręciła głową, wydymając usta, po czym złapała go za rękę i pociągnęła do baru.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 11:49;

- Jestem tu dość częstym gościem - puścił jej oczko i natychmiast pociągnęła go do baru. - Co dla Ciebie, moja droga? - spytał, zerkając czy barman dodał jakieś nowości. - No nie... Ciągle zapowiadają, że będzie jakaś "super mega nowa mieszanka", a nie ma nic. - skrzywił się lekko - No cóż, na co masz ochotę?
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:21;

Zamyśliła się na moment, słodko przechylając głowę.
- Martini - odparła niepewnie. - Tak, napiję się martini - stwierdziła już przekonana. - Chyba, że polecisz coś lepszego? - popatrzyła na niego przygryzając wargę.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:22;

- Hm... a nie chcesz spróbować mistrzowskiego drinku barmana? - spytał - O ile dobrze pamiętam, a z tym może być ciężko to mieszanka malibu z sokami owocowymi. Chyba. - dodał ze śmiechem. - Wiem, że jest to dobre. - poruszył brwiami w górę i w dół.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:26;

- W takim razie niech będzie - uśmiechnęła się niewinnie, odrzucając w tył włosy i zaśmiała się. Wyjęła papierosa i zapaliła. Wyciągnęła w stronę chłopaka paczkę postanowiwszy zaproponować mu fajkę, mimo iż nie palił. - Nie chcesz?
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:38;

- Nie chcę - pokazał jej przekuty język - ale chcę Cię na parkiecie. - szepnął do barmana, aby ten przechował drinka i nikt nic do niego nie dodał. - Zatańczy panienka? - spytał.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:39;

- Oczywiście - odparła, pozwalając mu zaprowadzić się na parkiet.
Uniosła ręce nad głowę i zaczęła ruszać się odważnie w rytm lecącej w tle muzyki.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:40;

Coraz bardziej zaskakiwała ta ślizgonka. Uśmiechnął się tylko promienie, poruszając się z nią w rytm muzyki. Nic nie rozgrzewa dwójkę ludzi jak wspólny taniec.
- Widzę, że lubisz imprezować.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyNie 13 Cze 2010 - 19:42;

- Wyrzucili mnie z Beauxbatons za imprezowanie i tego typu rzeczy - powiedziała ogólnie i posłała mu swój najgrzeczniejszy uśmiech.
Roześmiała się wciąż tańcząc z chłopakiem.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:14;

- No proszę, trafiła mi się niegrzeczna dziewczynka! - zacmokał, ucieszony i szybko odebrał drinka od barmana i podał go Blaise - Czyli jesteś z Francji? Dlatego jesteś w Hogwarcie? - spytał. Dobrze, że byli tu sami czarodzieje, przynajmniej mogli normalnie rozmawiać.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:14;

- Tak, jestem z Francji - skinęła głową z uśmiechem i upiła łyk drinka. - Wydalili mnie ze szkoły za moje niedopuszczalne zachowanie - teatralnie przyłożyła dłoń do czoła, po czym roześmiała się. - I matka kazała mi wyjechać do Anglii - rozłożyła ręce. - A ty jesteś z Anglii?
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:16;

- Zaopiekujemy się tu Tobą należycie. Wbrew pozorom tak, lecz mam japońskie korzenie, jak widać. - wykonał z nią obrót, przechylając ją w stronę ziemi (jak to opisać oO) - Jak bardzo kochasz niebezpieczeństwo?
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:16;

Blaise zaśmiała się, gdy znalazła się tuż przy podłodze, po czym spojrzała chłopakowi w oczy.
- Uwielbiam niebezpieczeństwo - wymruczała uśmiechając się zadziornie.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:22;

- Więc trafiłaś w dobre ręce - zaśmiał się i ucałował jej dłoń za taniec. - I rozumiem, że dziś chcesz przekroczyć jedną ze swoich granic? - spytał, patrząc jej uważnie w oczy. Czy wiedziała, w co w ogóle się pakuje?
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:22;

Zaśmiała się.
- Ja nie mam granic - uśmiechnęła się łobuzersko, biorąc łyk drinka. - A ty chcesz? - spojrzała mu w oczy z zainteresowaniem.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:23;

- Dawno je już zatraciłem. - rzekł ze stoickim spokojem, czując jak szykuje się w powietrzu awantura. Koleś krzyczał, że chce pieniądze za prochy, zaś drugi mówił, że to nie on je wziął. - Masz ochotę na coś - chrząknął - mocniejszego?
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:24;

Spojrzała na niego przechylając leciutko głowę i uśmiechając się pewnie.
- Oczywiście, że mam ochotę - odparła automatycznie, po czym roześmiała się. - Jak coś załatwisz to się na to piszę.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:29;

Ucałował jej czoło i zniknął na chwile w tłumie, czując dziwne zmieszanie. Nigdy nie pomyślałby, że taka dziewczyna ma taką naturę. Spotkał kolegę i odebrał pewien woreczek, a następnie wrócił do dziewczyny.
- Mam nadzieję, że Ci posmakują, ale do tego będzie Ci potrzebny ten drink, co wcześniej piłaś, taka mieszanka da Ci oczekiwanego kopa, więc skusisz się? - spytał z zadziornym uśmiechem.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:29;

Uśmiechnęła się olśniewająco i posłała mu pewne siebie spojrzenie.
- Ależ oczywiście, że się skuszę - powiedziała wzruszając ramionami.
Wzięła drinka i podała mu.
-Mam ochotę się zabawić - roześmiała się odrzucając blond włosy w tył.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:30;

Podał do jej ust okrągłą tabletkę. Albo mu cholernie ufała, albo lubiła stąpać po kruchym lodzie.
- Smacznego - wypił drinka, skrzywił się lekko, wszak barman uwielbiał dodawać przysłowiową tonę wódki, a następnie wyciągnął ją ponownie na parkiet. Dzięki "specyfikowi" kolorowe światła raz zwalniały, a raz przyspieszały, nie mówiąc o wirującym świecie. Ich serca stanowiły jak na razie jedność.
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:31;

Blaise zaśmiała się, czując już efekty malutkiej tabletki. Czuła jednocześnie jak wszystko zwalnia i przyspiesza, każdy centymetr otaczającego ją pomieszczenia nabierał barw rozświetlając wszystko cudownym blaskiem.
Zaśmiała się do siebie rzucając się wir tańca.
Zarzuciła chłopakowi ręce na szyję, ruszając się zmysłowo w rytm muzyki.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:31;

Ujął ją w talii, zatracając się w rytm muzyki. Dziewczyna go coraz bardziej zadziwiała odwagą oraz otwartością, jednakże powoli i on zaczął tracić zdrowe zmysły. Nagle DJ zapowiedział konkurs tańca dla par.
- piszesz się?
Powrót do góry Go down


Blaise van der Zegser
avatar

Rok Nauki : I studencki
Galeony : 112
  Liczba postów : 108
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:34;

- Jestem najlepsza jeśli chodzi o taniec - zaśmiała się słodko, wciąż tańcząc. - Więc co? Wygrywamy ten konkurs? - rzuciła mu wyzywający uśmiech.
Nie czekając na odpowiedź pozwoliła, by jej piękne ciało oddało się muzyce.
Powrót do góry Go down


Kazuo Shiomi
avatar

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 37
Galeony : 508
  Liczba postów : 510
Magiczny klub Rozing QzgSDG8




Gracz




Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing EmptyPon 14 Cze 2010 - 15:34;

Zbiła go z tropu pewność siebie dziewczyny. Nie wywrócił oczami czy tam skrzywił się.
- Taki mamy zamiar - odpowiedział, zaciągając Blaise na parkiet - Zgłaszamy swój udział!
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Magiczny klub Rozing QzgSDG8








Magiczny klub Rozing Empty


PisanieMagiczny klub Rozing Empty Re: Magiczny klub Rozing  Magiczny klub Rozing Empty;

Powrót do góry Go down
 

Magiczny klub Rozing

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 11Strona 1 z 11 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Magiczny klub Rozing JHTDsR7 :: 
londyn
 :: 
Ulica Pokątna
-