Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Klasa Artystyczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 7 z 27 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next
AutorWiadomość


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32411
  Liczba postów : 101882
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Specjalny




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 22 Sie 2010 - 18:25;

First topic message reminder :




Na szóstym piętrze, poza mniej, bądź bardziej używanymi klasami, można natknąć się na pomieszczenie, w którym lata temu prowadzono zajęcia artystyczne. Obecnie uczniowie odwiedzają ją kiedy tylko mają ochotę coś potworzyć. Pomieszczenie jest spore, jednak zupełnie zagracone sztalugami, stolikami brudnymi od farb, bądź innych substancji, a także wysokimi regałami eksponującymi prace uczniów. Można tu znaleźć wiele pomysłowych dzieł. Także spora część uczniowskich malowideł zrobi kremowe ściany owego pokoju.  
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 18:24;

I niech ktoś powie, że życzenia się nie spełniają. Co Shin robił kiedy w sumie nie miał co robić. Włóczył się po zamku wnerwiając ludzi. Tak bardzo fascynujące zajęcie. Teoretycznie powinien być na eliksirach, ale po co miał pokonywać aż tyle schodów. Skoro mógł spokojnie chodzić sobie po płaskim i równym. Ślizgon schował sobie ręce do kieszeni i łaził tak po zamku zaglądając do różnych miejsc. Może znajdzie Kame i poznęca się odrobinę nad nim. Niestety los nie dał mu tej przyjemności. Zdecydowanie było by łatwiej gdyby Kame był w tym samym domu. Mógł by go męczyć nie tylko na lekcjach, albo na korytarzu, ale i w czasie wolnym. Czyli teoretycznie dwadzieścia cztery godziny. Mówi się trudno i żyję się dalej. Tak więc nogi chłopaka pokierowały go do tej sali. Wparował bezceremonialnie do środka.
- O cholera - Powiedział głośno i walną się otwartą dłonią w czoło. Była tam ta osoba którą traktował jak największy wrzód na dupie i to chyba nie usuwalny.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 18:30;

Ehehe... No Cornelia w sumie zapomniała całkowicie o eliksirach. Ale nawet, gdyby wiedziała o tym, że w tym momencie są, to by nie poszła. Nauczyciel, które je prowadził był jej wrzodem na dupie i jedyną osobą, którą gdyby mogła to zamordowałaby bez mrugnięcia nawet. Nic tylko gołymi rękami udusić i... UGHM! No, ale i tak Corin już ledwo co utrzymuje się w tej szkole zamiast w Azkabanie, więc lepiej jak na razie nie ryzykować.
Pewnie jeszcze przez długi czas siedziałaby tak bezczynnie gdyby nie to, że nagle usłyszała głos za sobą. Reakcja była natychmiastowa. Podskoczyła jakby ją oparzono w tyłek tym, czym znakuje się konie i zrzuciła swoje przybory z ławki samej prawie spadając z krzesła.
- Nie zachodzi się od tyłu osób, które nie kontaktują ze światem zewnętrznym – Mruknęła, ale bardziej sama do siebie. Uniosła wzrok w stronę osoby, która to sprawiła, że będzie musiała zostawić swoje myśli i posprzątać na ziemi... Aż delikatnie jej się kącik uniósł. O wilku mowa, a wilk tuż... Czy jakoś tak mugole mówią.
- Mnie też miło cię widzieć senpai – Ostatnie słowo wypowiedziała jakoś tak ciszej. Oczywiście dobrze wiedziała, że tego zwrotu używa się, kiedy rozmawia się z kimś, do kogo ma się ogromny szacunek. I najczęściej „senpai” kierowane jest przez służącego do swojego pana. Zeszła z krzesełka i niezdarnie poczęła zbierać obierki ołówka, które wysypały się z temperówki. Nie ma to jak zapomnieć, że ma się różdżkę.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 18:36;

- Czyli do ciebie wcale nie można podejść od tyłu. Bo ty chyba nigdy nie kontaktujesz ze światem rzeczywistym, ale nie martw się są specjalne miejsca dla takich ludzi jak ty. Tam na pewno znajdziesz sobie przyjaciół - No tak oczywiście jakaś cięta riposta. Shin był by chyba chory, albo musiał by bardzo mocno walnąć się w głowę aby powiedzieć komuś coś miłego. Tylko sobie potrafił prawić komplementy,a po za tym Cornelię traktował jak małą gówniarę która nie wiedziała czego chce, więc niech się nawet nie spodziewa jakiego kolwiek szacunku z jego strony. Chłopak spokojnie zajął sobie jedno z wolnych miejsc i nie odzywał się ani słowem. Miał nadzieję, że dziewczyna złapie jego ukrytą aluzję, że nie ma ochoty z nią gadać.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 18:42;

- No tak, pewnie masz rację... - Skomentowała tak po prostu ani się nie odszczekując, a najzwyczajniej w świecie pozwalając się obrażać. A skoro tak zadziałała, to ona chyba jest chora albo pijana. Ta dziewczyna nigdy w życiu nie pozwoli wyjechać na siebie bez odwetu. W tym momencie powinna go już równo zjechać pod każdym względem, żeby nie było co zbierać. Jednakże tak się nie stało. Przegryzła wargę przez chwilę ledwo się trzymając, by jednak czegoś nie dodać i zajęła się sprzątaniem. W końcu nie może tak po prostu zniszczyć okazji, którą jej zesłano. W końcu ma plan... No szkic planu... No dobra, jeszcze nie myślała nawet o tym, ale nikt nie musi tego wiedzieć! Kiedy już wszystko ponownie leżało na biurku w stanie artystycznego uporządkowania przestrzeni... A więc jak zwykle bałagan, usiadła i ponownie poczęła wbijać ołówek w kartkę.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 18:49;

Skoro się ona nie odgryza to co mu szkodzi jeszcze odrobinkę jej po obrażać. Przecież dzień bez obrażania to dzień stracony.
- Wiesz...a po za tym zaczynam się zastanawiać nad tym co niektórzy chłopacy w tobie widzą. Przecież ani ty ładna, ani inteligentna i pewnie jeszcze kompletna noga jeżeli chodzi o obowiązki domowe. Pewnie tym chłopakom chodzi tylko o jedno, ale jak widzisz mnie to jakoś nie rusza. Aby jakaś dziewczyna mnie zainteresowała musi reprezentować sobą coś więcej. Kame to mu się udało. Ma dokładnie taką dziewczynę o jaką mi chodzi. Jest ładna, ale ma przynajmniej odrobinę kobiecości w sobie. Zobaczymy ile mi zajmie poderwanie jej - Mruknął do siebie cicho z zamkniętymi oczami. No tak wiedział, że Corin do niego zarywała, a fakt, że on zarywał do innej dziewczyny i to jeszcze dziewczyny swojego brata pewnie odrobinę ją podnerwi, jak on kochał denerwować ludzi.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 18:57;

Poczekała powolutku aż skończy. W sumie trzeba przyznać, że to co mówił ją naprawdę bolało. Zaskakujące, że jest osoba, która kompletnie jej nie znając potrafi trafić bezbłędnie w najczulsze punkty. Dobrze, że miała wysoką samo opinie i byle osoba, w której się nie zakochała nie wmówi jej nagle, że jest szpetną, głupią laleczką, która nic sobą nie prezentuje. Owszem, faceci lecieli na nią tylko ze względu na to, że jest nimfomanką i to ją przygniatało swoim brzmieniem za każdym razem, kiedy ktoś to stwierdzał – najczęściej mściwe panny, które chciałyby być na jej miejscu... Ale w tym wypadku, skoro mówił to chłopak, to faktycznie mocno uderzała sprawiając, że jej serce biło szybciej a ona sama miała ochotę uciąć mu język, żeby się w końcu zamknął.
- Na szczęście radzę sobie z obowiązkami domowymi i tym sobie pewnie nadrabiam – Powiedziała uśmiechając się delikatnie, jak gdyby nigdy nic i odwracając twarz w bok. Dłonią zaczęła bawić się kosmykami. Przymknęła na chwilę powieki starając się na niego nie patrzeć - Pewnie parę dni ci to zajmie. W końcu zdecydowanie jesteś tą lepszą połową rodzeństwa Seo i to pod każdym względem... Stukrotnie – Nie wyglądało na to, żeby zdenerwowała ją ta wiadomość. Chyba bardziej zastanawiała się co jej przyjaciółka ma w sobie takiego. No właśnie, Corin się z Mary przyjaźniła! Ciekawie prawda? Gdyby nie to, że obiecała Kame, że nie będzie się wtrącać, to by pewnie w jakiś sposób Shinowi teraz pomagała dla własnych korzyści ale... Obietnica to obietnica.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:05;

- No ba wiadomo, że jestem lepszy. A jak pewnie sama wiesz lepsi zadają się z lepszymi a nie tymi oczko niżej. - Powiedział i ukucną przed nią. I wbił swoje brązowe oczy w jej.
- Niestety skarbie ty zaliczasz się do tych oczko niżej. Pomyśl jak by to wyglądało. Gdybym ja zadawał się z kimś z twojego pokroju. Moja rodzina nigdy nie splamiła się spotykaniem z mugolami, półkrwi, a z dziwkami to już tym bardziej. Ja to nie Kame, że polecę na każdą lepszą. W moim wypadku nie wystarczy, że się upokorzysz sama, ale musisz zmienić swój status społeczny. - Powiedział i uśmiechnął się delikatnie. Tak teraz było widać wielką różnicę która dzieliła go od Kame. Jego brat pewnie od razu by zapewniał, że każdy jest wyjątkowy i takie tam pierdoły. A Shin mówił po prostu prawdę.
- Wiesz kochanie czy kto kolwiek widział aby pies zadawał się z kotem. A po za tym za wysokie progi na twoje nogi. Jedyna twoja szansa na to aby ci się udało mnie zdobyć to jest zmiana swojego statusu społecznego, ale to może ci zająć no dużo czasu - Powiedział i potargał jej głowy na czubku głowy.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:12;

Była zaskoczona, kiedy nagle do niej podszedł. Wtedy za wszelką cenę starał się unikać jakiegokolwiek bliższego kontaktu z nią. Ej... Czyżby faktycznie traktowanie go jakby zawsze miał rację i nikt inny na świecie lepszy od niego nie istniał działało? W sumie jeśli była zakochana, to traktowała tak swój obiekt westchnień przez cały czas nie licząc tych chwil, kiedy kłóciła się z nim chcąc też czasem postawić na swoim dla czystej przekory... Ciekawe i zastanawiające trzeba przyznać. Przyglądała mu się dokładnie, centymetr po centymetrze. No i... Uśmiechnął się? Naprawdę to widziała, czy po prostu nadmiar wyobraźni na nią działa w ten sposób?
Kiedy ją dobrowolnie dotknął i to jeszcze w ten sposób ledwo co powstrzymała się od miny, która wyglądałaby tak samo jak emotikonka „O.O” i po prostu zmarszczyła nosek zamykając oczy w momencie targania jej włosów. Potem spojrzała na niego i po raz kolejny uśmiechnęła się tak wdzięcznie i bardzo delikatnie.
- Rozumiem, że pozycja francuskiej arystokratki to i tak za mało przy tobie... - Powiedziała krótko. No cóż różne się dzieją rzeczy na świecie. Owszem, mieszka w jakieś tandetnej melinie tylko i wyłącznie z bratem. Ale jej nazwisko we Francji jest bardzo znane, a jej rodzina jest niesamowicie majętna. I tak naprawdę tylko ona zna całą historię... Reszcie pozostaje wiedza, że miała już nawet bal debiutancki, więc jest wysoko postawioną dziedziczką. Ile w tym prawdy? No cóż... O to już trzeba ją spytać.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:19;

- Wiesz opinia się liczy, a w opinie ludzi jesteś zwykłą, że tak pozwolę sobie ciebie nazwać, normalną kurwą. Rodzice w ministerstwie jednak spełnili swoje zadanie. Posprawdzali trochę tu i tam, i wiesz po tym totalnie straciłaś szansę. - Powiedział i odgarnął włosy na bok.
- Moja dziewczyna nie musi być wierna bo mnie to nawet nie obchodzi to raz, dwa może i nie musi być wierna, ale nie pozwolę aby ona zniszczyła moje dobre imię. A trzy to ma być dziewczyna a w przyszłości żona. Ma się zajmować domem, a nie wyrażać swoje myśli. Ma mnie szanować jako człowieka i męża - No tak stosunkowo staromodne założenie, ale to był Shin. On tak traktował każdą dziewczynę. No może inaczej zachowywał się przy dziewczynach na których mu zależało, ale Corin to nie groziło.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:26;

- No tak. Opinii się niestety już nie da zmienić, kiedy taka pojawiła się już dawno temu. Gdybym mogła, zrobiłabym wszystko żeby tylko ludzie inaczej na mnie patrzeli, wierz mi. Szczególnie, że większość tego, co mówią to stek bzdur – Powiedziała po czym westchnęła cicho i wstała z krzesła przechodząc o kilka kroków jakby to miało pomóc w uporządkowaniu myśli. Wróciła do mówienia dopiero jakiejś minutce.
- Nie wyglądasz na osobę, która tak przyszłościowo o tym wszystkim myśli. Raczej na wolnego ducha, ale łatwo się pomylić, kiedy ktoś doskonale potrafi stwarzać pozory. A ty do takich osób należysz, mam rację? - Skomentowała cichutko nadal myśląc. W sumie to, co mówiła teraz to prawda. Nie spodziewała się, że on tak się przejmuje opinią innych. I naprawdę zmieniłaby swoje życie, ale czasem człowiek nie ma wyboru. Lub podjął złe i nic na to nie poradzi. Jedyne, co mogłoby ją wyciągnąć z niskich sfer jak to ujął, to ktoś z tych sfer wysokich. A jakoś chętnych nie widać.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:33;

- Opinia to coś dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi. To właśnie ona wyznacza naszą wartość. Gdybym naprawdę nie przejmował się opinią to z pewnością dał bym się tobie poderwać, gdyby moja opinia tak mi zwisała to z moim bratem miał bym dobre stosunki, ale cenie sobie to, że ludzie mnie szanują. Nie ma nic gorszego niż brak szacunku dla siebie samego. Najpierw trzeba zacząć się samym szanować a dopiero potem oczekiwać od innych szacunku. - Mruknął cicho i wrócił na swoje miejsce. No tak dla człowieka który był wychowany w takiej a nie innej rodzinie opinia to najważniejszy wyznacznik wartości.
- Wiesz opinię zawsze da się zmienić, ale smród zostanie. Musiała byś narodzić się na nowo i nie popełnić tego błędu. To jest już chyba najbardziej dobitne stwierdzenie, że nie masz co nawet się starać. Bo smród twojej przeszłości ciągnie się za tobą cały czas - Powiedział i wbił swoje brązowe oczy w sufit.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:43;

- W sumie tak naprawdę to, jak inni ludzie cię odbierają powinieneś... Hm. Wydaje mi się, że nawet jeśli dałbyś mi się poderwać, czy miałbyś dobre kontakty z tym debilem, to będąc tak wyjątkowym swobodnie mógłbyś sprawę tak ustawić, żeby wyszło dla ciebie na plus. W końcu manipulacja ludźmi powinna być twoją najmocniejszą umiejętnością – Spoglądając na niego przekrzywiła głowę w bok. Ten gest i jej mina sprawił, że widać było po niej, że jest bardzo zainteresowana jego zdaniem na ten temat.
W sumie kiedy rozmawiali tak normalnie... Choć w jakim sensie cały czas traktując ją jak istotę będącą piątym kołem u wozu, to wydawał się nawet całkiem miły. Taki... Hm. Nie potrafiła tego tak naprawdę jednoznacznie nazwać. Ale było w nim coś innego niż wcześniej. Choć jak uderzał nią o ścianę też było super... Ah, na to wspomnienie wręcz się rozpływała. Zero jakiś zahamować, zero „muszę uważać, żeby jej się nie stała krzywda”. Świetna sprawa.
- Cóż. Moja przyszłość istnieje w przeszłości. Tam, gdzie zawsze była i będzie. Ale nawet, gdybym się urodziła drugi raz tak czy siak byłabym dziwką prawdopodobnie... Albo leżałabym gdzieś w rowie już dawno zamordowana, a to też nie jest zbyt miłe... - Zaśmiała się cicho. W sumie to gdyby nie ta praca, to ona i brat już dawno zostaliby wyrzuceni z domu. A skoro tak, to bardzo prawdopodobne, że zginęłaby mimo różdżki w walce o przetrwanie. Czy na ulicy, czy w mugolskim sierocińcu. No cóż...
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:51;

- Mi by to tam nawet pasowało jak byś leżała w rowie. Nie musiał bym się z tobą męczyć. Kto wie może kiedyś mnie trafi ten zaszczyt uciszenia ciebie raz na zawsze - Powiedział i tak jak by od niechcenia wyciągnął swoją różdżkę i wycelował ją w Corin.
- Wiesz dziadek zajmował się trochę czarną magią więc przekazał mi kilka tajników. Może kiedyś je sobie przećwiczę - Powiedział i zaczął swoim patyczkiem toczyć kółka w powietrzu. No tak lubił tak się wygłupiać na dobrą sprawę jeszcze nigdy nie użył niewybaczalnego, ale dlaczego by nie spróbować choćby teraz. Kto to wie co mu teraz łaziło po głowie. Sam w sobie był stosunkowo dziwnym człowiekiem.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyNie 19 Sie 2012 - 19:57;

- Możemy kiedyś powalczyć na czarną magię w Pokoju Życzeń. Pewnie skoro dowiadywałeś się o mnie czegoś to wiesz, że dwa razy prawie wyleciałam ze szkoły za użycie zaklęć niewybaczalnych, więc może miałabym z tobą chociaż cień szansy? – Założyła kilka kosmyków za ucho i puściła mu oczkiem. Raz użyła Crucio na koleżance z domu. Chciała wtedy zemścić się na cholernej wywłoce za to, że skrzywdziła jej najlepszą przyjaciółkę. Mało brakło, ale pozostała w szkole. Za drugim razem obyło się bez większych przykrości, gdyż zabiła wiele istnień naraz w zakazanym lesie... No i były to pająki, a nie ludzie. W Beauxbatons jeszcze również interesowała się tą tematyką, ale wtedy bardziej zainteresowała ją animagia. Szkoda, że straciła tą zdolność, ale nie można mieć wszystkiego, prawda? Zresztą, po cholere jej animagia skoro o północy będzie musiała się chować w odległych zakamarkach zamku byleby tylko nie trafić na kogoś, a potem przez parę dni będzie chodziła wyglądając jak zombie?
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 21 Sie 2012 - 19:31;

- Czy ty chcesz zginąć z mojej ręki. Chociaż nie ukrywam, że kusząca to propozycja. W sumie to po co iść do pokoju życzeń. Możemy tutaj sprawdzić kto co potrafi - Powiedział i ponownie wyciągnął swój magiczny patyczek. Był bardzo pewny siebie. Może nawet i za bardzo, więc nic dziwnego, że wiele ludzi chce zachwiać w nim tą pewność, ale jak na razie nikomu to się nie udało.
- No chyba, że się boisz. To jest zupełnie zrozumiałe. Nie każdy ma w sobie tyle odwagi - Mruknął cicho i wbił wzrok w dziewczynę czekając na jej ruch. On się nie cofnie, ale miał szacunek dla ludzi którzy po prostu się boją. Nie wszyscy urodzili się z ogromnymi pokładami odwagi. Tak więc Shin wstał ze swojego miejsca i odgarnął włosy na bok aby mu nie ograniczały pola widzenia.
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 21 Sie 2012 - 19:49;

- Sprawdzenie siebie tutaj raczej nie jest najlepszym pomysłem. Nauczyciele chodzą po zamku i wiecznie dają szlabany ostatnim czasem. A mi już mało brakuje, żeby wylecieć więc wolałabym się jednak przenieść – Powiedziała tonem, który wskazywał na to, że to nie jest jej postanowienie, a raczej pobożna prośba. Jej akta i tak już zajmowały zbyt dużo miejsca na półce, a jeśli do tego wszystkiego dopadnie ją Brendan to będzie już miała przesrane na całej linii.
- Oczywiście, że się nie boję. Choć pewnie jesteś ode mnie trochę lepszy, więc możesz mi dać minimalne fory – Skomentowała sięgając do tylnej kieszeni, z której to po chwili wydobyła swoją różdżkę. To nie byłą ta pierwsza, którą niegdyś otrzymała... To już jej trzeci magiczny patyk w całym swoim życiu i szczerze mówiąc nie do końca jej słuchała i jeszcze nie stosowała ów artefaktem czarnej magii, ale nie powinno być źle. Między innymi dlatego, że ta panna przesadnie wierzy w swoje możliwości.
Powrót do góry Go down


Gwen von Ingersleben
Gwen von Ingersleben

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 297
  Liczba postów : 523
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 13 Lis 2012 - 16:02;

Gwen weszła do klasy ciesząc się jednak, że jest już w środku. Kochała przebywać na dworze, ale wraz z nastaniem jesieni nic nie dało się już zrobić, by nie zachorować. Czarodzieje jeszcze nie wymyślili jak zrobić, by nie chorować.
Puchonka zdjęła szal, kurtkę i przełożyła je przez oparcie krzesła.
Czuła się tu prawie jak w pracowni swojej matki, choć tam raczej nie lubiła przebywać. Jej matka nie za bardzo pozwalała córce korzystać ze swoich przyborów twierdząc, że dla artysty one czymś, czym się nie dzieli. Dlatego też kupowała jej osobne ołówki, węgle czy szkicowniki.
- Dawno już nic nie rysowałam - stwierdziła.
Od powrotu z wakacji nie trzymała w ręce ołówka czy węgla. Wolała prace czarno-białe niż kolorowe. Nie za bardzo wychodziło jej wypełnianie kolorami tego, co naszkicowała. O farbach nawet nie ma, co wspominać.
Gwen odziedziczyła po mamie zdolności artystyczne, ale traktowała je jako dodatek do pasji, jakiej były zwierzęta.
Powrót do góry Go down


Silver Shadow
Silver Shadow

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 46
  Liczba postów : 61
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 13 Lis 2012 - 21:44;

Silver po wejściu do klasy zdjęła szalik i kurtkę, a następnie odłożyła swoje graty na pustą ławkę. No i dlaczego nie wzięłaś torby idiotko? Zbeształa samą siebie z kwaśną miną, po czym odwróciła się w stronę Gwen.
- Ja coś tam rysowałam zaraz po rozpoczęciu roku. - Uśmiechnęła się, rozglądając po klasie. Dawno nie była w tej sali... Chyba parę ładnych lat temu przyszła tu, żeby coś poczytać, bo wszędzie aż roiło się od innych dzieciaków. Zazwyczaj siedziała wówczas w cieniu regałów, kątem oka patrząc na obrazy innych uczniów - inne przepiękne, a inne wołające o pomstę do nieba.


Ostatnio zmieniony przez Silver Shadow dnia Wto 13 Lis 2012 - 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Gwen von Ingersleben
Gwen von Ingersleben

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 297
  Liczba postów : 523
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 13 Lis 2012 - 21:51;

- Ja od zawsze miałam problem z farbami - powiedziała Gwenllian podchodząc do półek, gdzie znajdowały się przybory do malowania, rysowania i czego jeszcze dusza zapragnie. - Nigdy nic nie wychodziło, jeśli zaczynałam ich używać. Psułam nie raz to, co narysowałam i z czego byłam zadowolona.
Zaczęła przeglądać zawartość wyposażenia sali.
Naszła ją ochota, żeby spróbować coś naszkicować. W sumie nie miała nigdy konkretnego celu, jeśli zaczynała tworzyć. Pozwala swojej ręce działać tak, jak sama chciała. Dopiero później zastanawiał się, co też nagryzmoliła na papierze.
W końcu znalazła pudełko, gdzie znajdowały się ołówki. Wyciągnęła jedne z pudełka i podeszła do sztalugi stojącej przy oknie.
- Parę razy próbowałam szkicować portrety, ale mi nie wychodziło - dodała uśmiechając się przy tym.
Powrót do góry Go down


Silver Shadow
Silver Shadow

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 46
  Liczba postów : 61
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 13 Lis 2012 - 22:08;

Dziewczyna przechyliła głowę, obserwując poczynania znajomej. Gdy ta uniosła w górę pudełko z ołówkami, Silver w jednej sekundzie znalazła się tuż przy niej, kradnąc jej przy okazji jeden z nich. Następnie usadowiła się przy innej sztaludze, raczej średniej wielkości i wyjrzała za okno.
- Hmm... Ja raczej lubowałam w fantastycznych stworzeniach. - Odparła sucho, marszcząc brwi. Co by tu... O, już wiem! - Jej ręka popłynęła lekko w stronę kartki, aż dotknęła rysikiem papieru. Następnie ściągnęła usta w mały dziubek, zastanawiając się nad wielkością postaci. Shadow wzruszyła ramionami, pozwalając porwać się emocjom.
Powrót do góry Go down


Gwen von Ingersleben
Gwen von Ingersleben

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 297
  Liczba postów : 523
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 13 Lis 2012 - 22:18;

- Ja wolę pejzaże - oznajmiła Gwenllian.
Wyjrzała przez okno i czekała na przypływ natchnienia. Tego, w porównaniu do mamy, jej brakowało. Grania von Ingersleben zawsze je miała. Niezależnie, gdzie była. Nawet w środku nocy mogła wstać i zacząć malować, rysować czy co innego tworzyć.
Gwen musiała się odpowiednio nastroić, aby stworzyć coś, z czego byłaby zadowolona. Choć głośno o tym nie mówiła, co zazdrościła matce, że możę od tak sobie tworzyć.
Ona w przeciwieństwie go Granii miała zdolności i podejście do zwierząt. Matka i córka znacznie się różniły.
Gwen popatrzyła na Silver, która już coś skrobała po kartce. Masz ci los. Niektórym do dobrze. Mogą sobie od tak malować.
Westchnęła bezgłośnie.
Powrót do góry Go down


Silver Shadow
Silver Shadow

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 46
  Liczba postów : 61
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyWto 13 Lis 2012 - 22:56;

Podczas gdy Gwen rozmyślała nad różnicami między nią a swoją matką, Silver kończyła już podstawowy szkic postaci. Rysunek miał przedstawiać małą dziewczynkę ze skrzydłami anioła, która płakała rzewnymi łzami ściskając pluszowego misia bez głowy. Założoną miała obrożę z przymocowanym do niej długim, grubym łańcuchem, przykutym do sękatego drzewa, włosy miała potargane, a pomiędzy kosmykami można dostrzec zarys dwóch krótkich rogów. Oto i demoniczna dziewczynka... Ah, przydałoby się ją w coś ubrać.
Shadow palnęła się w czoło otwartą dłoią, przypominając sobie o odzieży. Czym prędzej naszkicowała krótką, postrzępioną sukienkę z falbankami i koronkami.
Shadow uśmiechnęła się na początkowy zarys postaci.
- Ładnie. - Szepnęła zadowolona z siebie, spoglądając w stronę Gwen.
- Jak ci idzie? - Zapytała zaciekawiona, wychylając się ze stołka, aby coś dojrzeć.
Powrót do góry Go down


Gwen von Ingersleben
Gwen von Ingersleben

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 297
  Liczba postów : 523
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptySro 14 Lis 2012 - 22:07;

- Jak krew z nosa - przyznała szczerze Gwen. Wstała od sztalugi i podeszła spojrzeć, co stworzyła Silver. - To jest śliczne - przyznała ze szczerym podziwem Gwenllian.
Jej postacie wychodziły jak niektóre postacie z mugolskich kreskówek. Zawsze były kanciaste i jakieś nie wymiarowe. To za duże oko, to nie taki profil twarzy. Przyczepiała się do wszystkiego, co jej zdaniem było nie tak.
Lubiła harmonię i odpowiednio dobrane proporcje. Jedynie w pejzażach udawało jej się uchwycić, czasami, ulotne piękno przyrody.
- Żebym coś stworzyła potrzebuję natchnienia, a ono nie chce przyjść wtedy, gdy ja chcę rysować - poskarżyła się.
Ale co biedna Silver miała na to poradzić? Przecież nie sprawi, że Gwen będzie rysować jak szalona.
Westchnęła i wróciła do swojej sztalugi,.
Powrót do góry Go down


Silver Shadow
Silver Shadow

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 46
  Liczba postów : 61
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyCzw 15 Lis 2012 - 20:09;

Silver słysząc tą entuzjastyczną pochwałę wybuchła szczerym śmiechem.
- Matko... Makabryczne to to może jest, ale czy śliczne? - Zapytała, podnosząc do góry jedną brew. Słysząc skargę uśmiechnęła się do niej ze szczerym zrozumieniem, a następnie wróciła do swojego rysunku. Na tym etapie zaczęła dodawać więcej szczegółów, takich jak wypełnienie oczu, dorysowanie szwów na przytulance, itp. Z tym pomysłem Shadow nie było tak, że od razu na niego wpadła, tak o, po prostu. O nie. Gryfonka widziała przed oczami obraz małej dziewczynki już od paru dni, ale nie miała czasu ani ochoty, ani materiałów, żeby daść upust swojej wyobraźni.
Powrót do góry Go down


Gwen von Ingersleben
Gwen von Ingersleben

Student Hufflepuff
Rok Nauki : II
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 297
  Liczba postów : 523
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyCzw 15 Lis 2012 - 22:56;

- Mama uwarzą, że w dzieciństwie musiałam się walnąć w głowę, bo normalnie podobają mi się rzeczy, które innym wydają brzydkie - powiedziała Gwen otwierając okno.
Przez chwilę patrzyła na krajobraz roztaczający się zza okna. Zakazany Las, jezioro, błonia Hogwartu.
W końcu je zamknęła i zastanowiła się nad czymś. Gdzieś w zakamarkach je umysłu zaczął kiełkować zalążek pomysłu na rysunek. Gwen za dobrze się znała, by wiedzieć, że nie ma nas na zrealizowanie swojego wymarzonego obrazka.
W końcu usiadła i przyłożyła ołówek do kartki. Najpierw pociągnęła jedną linię, a za nią następną. Następnie naszkicowała półkole i zamyśliła się.
W końcu rysuję to dla rozrywki, a nie na pokaz. Dzieło sztuki nie wyjdzie mi z tego za nic.
Po paru chwilach na kartce pojawiło się słońce zachodzące nad jeziorem. W prawym rogu znajdował się fragment wieży.
- I to tyle - burknęła Gwen. Zacięła się. Dalej nie ruszy. Jej kartkę znaczyły jedynie parę kresek. - Na mnie pora - powiedziała Gwen po chwili. Dziękuje za wspólny wypad. Do zobaczenia - pomachała Silver i wyszła.

z/t
Powrót do góry Go down


Rachela Woodlay
Rachela Woodlay

Nauczyciel
Wiek : 38
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, oklumencja i legilimencja
Galeony : 128
  Liczba postów : 138
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4870-rachela-woodlay
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4869-tajne-przez-poufne
http://czarodzieje.my-rpg.com/t9041-rachela-woodlay
Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 EmptyPon 10 Gru 2012 - 22:09;

Klasę artystyczną darzyła sentymentem. Jeszcze za czasów, kiedy uczęszczała do Hogwartu, organizowano weń zajęcia dla chętnych. Doskonale pamięta prowadzącego, Xawerego Shumana. Człowiek daleko posunięty wiekiem, cierpiącego na postępującą podagrę. Kościsty, z dłońmi przypominającymi sękate badyle, powykręcane niczym korzenie drzew. Najmniejszych palców już nie mógł odgiąć, tak mu zesztywniały stawy. Wszyscy dziwili się, że jeszcze jest w stanie wziąć grafit do rąk i narysować prostą linię, bez użycia linijki. Był to człek prostoduszny, niemówiący wiele, jednak lubujący się w poezji i na każde pytanie przeważnie odpowiadał wyszukanym cytatem z kieszonkowego tomiku. Jeżeli nie słowem, niespotykaną aparycją, to samym swym usposobieniem zjednywał sobie ludzi.
Choć skupiona była na nadprogramowych przedmiotach, wiedząc czego od życia pragnie, zawsze znajdywała chwilę, by zajść tutaj. Nie bacząc na plamy, ubrudzone ręce w węglu, czuła się nadzwyczaj swobodnie, niczym nieskrępowana. Wolna w pełni tego słowa znaczeniu. Przelewała wtedy obrazy z własnych snów, z pogranicza podświadomości, które jeszcze nie zdołały umknąć spod powiek po jej przebudzeniu.Zapominała kim jest, gdzie jest, a wszystkie wątpliwości, gniew i tęsknoty wylewała na naciągnięte płótno czy kartkę papieru.
Nie trudno się domyślić, ze często przywoływała swych myślach twarz matki, z lat dziecięcych, kiedy jeszcze nic nie było wiadomo o jej chorobie. Te lepsze portrety gromadziła gdzieś w teczce, w kufrze, pod stertą ubrań. W pierwszych latach, kiedy było jej naprawdę trudno ze wszystkim pogodzić, gdy miewała złe chwile, zawsze wyciągała rysunki, przeglądając i uświadamiając sobie, że nie jest sama. Że z góry ktoś nad nią czuwa. Szkicowała swoja matkę głownie dlatego, że bała się też iż kiedyś całkowicie zapomni, jak wyglądała. Wprawdzie zawsze miała do dyspozycji zdjęcia, czy portret rodzinny, ale chodziło jej o osobiste wspomnienia, które nijak nie zostały utrwalone, poza formą wspomnienia w jej głowie.
Przechadzała się po atelier, przeglądając prace uczniów. Martwe natury, magie plam barwnych, tworzącą oryginalny obraz artysty, który nie naśladował przyrody. Pod stertą kartonów znalazła tuzin zarysowanych kartek, pomiętych i rozmazanych. Jeden z nich był jej autorstwa. Ile to już lat minęło? Dwanaście? Trzynaście? Nigdy nie datowała ich.
Czy odważyłaby się jeszcze raz coś narysować? A może wyszła z wprawy lub brak jej tego świeżego spojrzenia na rzeczywistość, jakie miała naście lat temu?
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Klasa Artystyczna - Page 8 QzgSDG8








Klasa Artystyczna - Page 8 Empty


PisanieKlasa Artystyczna - Page 8 Empty Re: Klasa Artystyczna  Klasa Artystyczna - Page 8 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Klasa Artystyczna

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 27Strona 7 z 27 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 17 ... 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Klasa Artystyczna - Page 8 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
szóste pietro
-