Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Nad Jeziorem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 21 z 39 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptySob Cze 12 2010, 14:10;

First topic message reminder :


Nad Jeziorem

W samym centrum błoni rozciąga się ogromne jezioro. Uczniowie często tu przychodzą, szczególnie w gorętsze dni, gdy chłodna woda jest wprost idealnym sposobem by choć odrobinę się ochłodzić. Jest to również idealne miejsce, by przy cichym plusku małych fal obijających się o brzeg, odrobić lekcje, bądź poczytać książkę. Czasem można zaobserwować tu ogromną kałamarnicę, leniwie przebierającą swoimi mackami.


Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:35;

Arthur zacmokał:- Wiesz..... a próbowała eliksiry nasenne? -uśmiechnał się. Po czy podszedł i obmył twarz w wodzie:- Rany..-przetarł się ręcznikiem. Usiadł z powrotem i westchnął:- Piękna noc..... często tu przychodzisz?
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:36;

-Wiem, też czasami tak miewam -Odpowiedziałem koleżance, lecz nie zapominając, że zadał pytanie Arthurowi - Czasami to nie daje spokoju. Gdy nie mogę zasnąć, zazwyczaj wstaje z łóżka, i zajmuje się czymś innym. To zawsze pomaga, już po chwili oczy same mi się sklejają.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:41;

- Nienawidzę eliksirów, ani niczego, co chociaż w przybliżeniu przypomina mugolskie leki - powiedziała i podparła się od tyłu na rękach, unosząc wzrok do nieba. - Wiele razy też tak próbowałam - powiedziała do Marka - ale nie zawsze działa. Czasami wtedy jeszcze bardziej się rozbudzam i nie mam żadnych szans na zaśnięcie.
Spojrzała na drugiego chłopaka i przyjrzała mu się.
- Zazwyczaj w każdej wolnej chwili - powiedziała z lekkim uśmiechem. - A przy okazji, jestem Hayley.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:43;

-Ja też uwielbiam to miejsce. Tu jest tak... magicznie. Gdy mam doła lub coś w tym stylu zawsze tu przychodzę. Lubie pobyć tu w samotności. - Powiedział Mark do Hayley po czym spojrzał pytająco na Arthura.
-To jesteś na mnie zły? - Zapytał go ponownie
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:46;

Arthur ucałował lekko jej dłoń:- Arthur Uther. -Po czym spojrzał na jezioro:- Ja tam lubię eliksir nasenny... przynajmniej potem nic nie pamiętam....-uśmiechnął się:- A tutaj przychodzę po treningach... by odpocząć... to lepsze niż duszny Pokój Wspólny.....
-Nie, nie jestem... ale swoje wiem...
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:51;

- Nie lubię nie pamiętać swoich snów - powiedziała Hayley. - To, w gruncie rzeczy, irytujące. - Dla mnie wszystko jest lepsze niż Pokój Wspólny. Nienawidzę ciasnoty - ledwo powstrzymała się przed chichotem na to niedopowiedzenie. - Jesteś w drużynie quidditcha? - spytała zaciekawiona.
- Zgadzam się z tym - rzekła w stronę Marka.
Przyjrzała się obu chłopcom, zastanawiając się, czy między nimi jest jakiś konflikt. Nie była ciekawska, więc nie pytała o to.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 21:56;

Arthur zaśmiał się:- Nie, nie jestem...... to.. trening nad moja animagiczną formą...-odparł krótko. Zmierzył dziewczynę spojrzeniem. Wyglądała, jakby była ciekawa, napiętej sytuacji. Może lepiej było nie wdawać się w rozmowę.... rozejrzał się po jeziorze i zerknął znów na dziewczynę:- A Ty może jesteś w drużynie, Hayley?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:01;

- Animag? - Hayley mimowolnie uśmiechnęła się. Zdziwiła się trochę, że Arthur nie kryje się ze swoją umiejętnością, ale w sumie... po co było się kryć? - W co się zmieniasz?
Uśmiechnęła się lekko. Postanowiła na razie jeszcze nic nie mówić.
- Gram na obronie - wyjaśniła krótko, machnąwszy ręką wyrażając nieistotność tej informacji.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:04;

Arthur odparł:- W co się zmieniam... zobaczysz... rano zazwyczaj jestem w Zakazanym lesie...... a Ty? Też jesteś animagiem?-spojrzał na dziewczynę. Lekka... zwinna.... i choć wyglądała wiotko jak na obrońcę, na pewno była zwinna i szybka. Uśmiechnął się lekko i odgarnął włosy:- Ćwiczysz co jakiś cza, by nie wypaść z formy?
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:08;

Zrobiła w buzię w cium. A miała nadzieję go zaskoczyć! Cóż, nie wyszło.
- Tak - przyznała niechętnie. - Jak na to wpadłeś?
Zastanowiła się chwilę.
- Ostatnio nie trenowałam, chociaż powinnam. Ale z treningami na ziemi mam, cóż, drobne problemy.
Powrót do góry Go down


Mark White
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 31
Galeony : 340
  Liczba postów : 337
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:08;

Nie chcąc przerywać dialogu, siedział cicho. Wyrwałem sobie źdźbło trawy, i zaczął się nim bawić. Po chwili rzucił źdźbło, i zaczął przyglądać się i jednocześnie przysłuchiwać ich rozmowie. Dwoje animagów...
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:14;

Arthur spojrzał na dziewczynę. Obrońca... animag.. w co się mogła zmieniać.... w zwierze lądowe? Nie..... na pewno lubi latać, skoro jest w drużynie.... i jest obrońca... on robi najwięcej uników, poza szukającym... musi być przyzwyczajona do powietrza... Analizując te fakty wypalił:- Jakim ptakiem jesteś?-po czym uśmiechnął się. Analiza postawy, działa cuda. Spojrzał na jej minę:- oj przestań. Grasz w Quidditcha, na pewno lubisz latać... treningi na ziemi Ci nie wychodzą....
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:17;

Zaśmiała się lekko.
- Treningi na ziemi nie wychodzą mi z innych powodów - powiedziała. - Ale tak, zmieniam się w ptaka. A w jakiego... - Hayley zastanowiła się. Postanowiła na razie tego nie mówić. Lubiła posiadać jakąś informację, o której nikt inny nie wiedział i zdradzić ją w odpowiednim momencie, dlatego tak ją ubodło, gdy odgadł, że jest animagiem. - Kiedyś zobaczysz - powiedziała z uśmiechem. - Nic się przed tobą nie ukryje, co?
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:21;

-Nie.. to nieprawda.. można ukryć dużo.. a przynajmniej mnie zmylić..-uśmiechnął się:- To kwestia doświadczenia...-powiedział i machnął ręką. Te rzeczy to już posiada instynktownie... a rozwijał je 5 lat.... Spojrzał na jezioro i odparł:- Nie chcesz, nie mów... podobno to dodaje tajemniczości...
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:27;

Hay uśmiechnęła się pod nosem. Tajemnice... tak, z pewnością je lubiła. Bez tajemnic świat byłby jednolity i nudny, nic nie miałoby celu.
- Kiedyś ci pokażę - powiedziała. - Ale na pewno nie tu i nie teraz. Wolę, kiedy ludzie nie wiedzą o mojej umiejętności.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:30;

Arthur odparł:- Skoro to taka tajemnica, to musi być duże zwierze... pewnie drapieżnik....wątpię, byś robiła tajemnicę, gdyby to był wróbel...-zaśmiał się cicho. Po chwili rzucił kamień w wodę robiąc pięć kaczek
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:35;

- Gdyby to był wróbel, kruk, czy quetzal, robiłabym z tego tajemnicę - powiedziała, przyglądając się jego ruchom. - Gdyby to był jamnik, gąsienica, motyl czy świnka morska, też. Nie lubię po prostu się tym chwalić.
Westchnęła, po czym położyła się w trawie, patrząc na niebo. Kilka chwil temu widać było jeszcze jasną łunę zachodzącego słońca, ale w tym momencie było całkowicie czarne, pokryte mozaiką z gwiazd. Odszukała na niebie wielką niedźwiedzicę, jak to miała w zwyczaju i uśmiechnęła się lekko, jakby do niej.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyPon Cze 28 2010, 22:45;

Arthur westchnął. Spojrzał w niebo i powiedział:- No dobrze... można i tak odpowiedzieć. Mozę trochę się myliłem...-uśmiechnął się nikło:- Ale to dobrze, skromność jest jedną z cnót. pewnie dlatego jesteś z Gryffindoru.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 10:13;

- Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, dlaczego akurat tam przydzieliła mnie Tiara. Ale skromność bardziej pasuje mi do Puchonów. - Hayley przeczesała dłonią trawę i westchnęła cicho, prawie niedosłyszalnie. - Ty jesteś z Ravenclawu, tak?
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 11:00;

-Tak..-odparł Arthur. Westchnął i rzucił dwa kamyki w wodę, które robiły kaczki jakby ścigając się ze sobą. :- Tak, ja z tych niebieskich...-uśmiechnał się:- I szczerze mówiąc pasuje mi tam.... nawet znalazłem parę osób godnych zainteresowania...
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 13:16;

- Kogo na przykład? - spytała Hayley. Podniosła się do siadu i uśmiechnęła lekko. - Może ich znam. Chociaż w czasie, kiedy przez miesiąc byłam w domu, uczniów się nagle jakby namnożyło. Nie wiem, gdzie oni się wcześniej chowali - zaśmiała się cicho.
Powrót do góry Go down


David Thomson
David Thomson

Nauczyciel
Wiek : 34
Galeony : 212
  Liczba postów : 438
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 15:14;

David usiadł na trawie i dotknął palcem wody
Hmm letnia
Mruknął do siebie
Z kieszeni wyjął papierosa i zapałki odpalił papierosa,zaciągnął się i patrząc na wode krzyknął:
-Siemasz ludzie jestem David
-A wy??

Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 16:30;

Arthur kiwnał chłopakowi:- Arthur.-po czym spojrzał na Hayley:- Nie powiem... kobiety.. to czasami najsłodsza tajemnica... o której mówi się w zamkniętych kręgach męskich....-wyszczerzył zęby:- Właściwie... dużo tu fajnych ludzi... a David.. jest pierwszym takim entuzjastycznym. Reszta wydaje się jak szkoła widmo.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 16:36;

- Hayley - rzuciła w stronę nowo przybyłego.
Ledwo powstrzymała się, żeby nie parsknąć śmiechem - stwierdziła, że nie wypada.
- Ach, kobiety. - Pokiwała głową ze zrozumieniem. - No tak - zaśmiała się cicho.
Powrót do góry Go down


Arthur Uther
avatar

Uczeń Ravenclaw
Wiek : 30
Galeony : 239
  Liczba postów : 242
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 16:38;

Arthur odparł:- przynajmniej się zaśmiałaś... raz mi się udało..-wyszczerzył zęby. Rzucił kamyk w wodę puszczając kolejne kaczki. Po chwili westchnął:- Lubisz pływać?-spytał z tajemniczym uśmiechem.
Powrót do góry Go down


David Thomson
David Thomson

Nauczyciel
Wiek : 34
Galeony : 212
  Liczba postów : 438
Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8




Gracz




Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 EmptyWto Cze 29 2010, 16:42;

-Ja??
-Lubie czasami używam skrzeloziela i pływam ale wole samemu.
-Idziesz pływac??
Spytał gasząc papierosa
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Nad Jeziorem - Page 21 QzgSDG8








Nad Jeziorem - Page 21 Empty


PisanieNad Jeziorem - Page 21 Empty Re: Nad Jeziorem  Nad Jeziorem - Page 21 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Nad Jeziorem

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 21 z 39Strona 21 z 39 Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Nad Jeziorem - Page 21 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
jezioro
-