Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Korespondencja nr 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptySro 8 Lut 2017 - 18:52;


Korespondencja nr 9


Jedna z magicznych skrzynek, które pozwalają na wysyłanie i otrzymywanie listów bez zdradzania tożsamości żadnej z osób biorących udział w zabawie.
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptySob 11 Lut 2017 - 18:19;





Pocałunku, jeżeli chcesz nim być;

powiedz mi coś o sobie. Lubisz żonkile? Deszcz? Chopina? Ile wiosen liczysz?
Lubię wiosnę. Masz ją w sobie? Dogadamy się?
Żonkil
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyNie 12 Lut 2017 - 15:59;





Żonkilu

Zbrodnią byłoby nie lubić wiosny! Wiosną wszystko budzi się do życia, łącznie z naszymi marzeniami i nadziejami na lepszy rok.
Nie zdradzę ci wieku, Pocałunków nie wypada o to pytać. Lubisz płomienne i gorące romanse? Wyśnione miłości? Byłeś kiedyś zadurzony w pewnym rodzaju miłości?
Pocałunek
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyPon 13 Lut 2017 - 9:39;





Pocałunku!

Szkoda tylko, że zazwyczaj wszystkie nasze marzenia i plany biorą w... łeb. Ale przynajmniej nadzieja umiera ostatnia, w sylwestrową noc.
Skoro tak mówisz, to musisz być bardzo młodym Pocałunkiem. Ja się łapię pod trzydziestkę. W związku z moim starczym wiekiem - lubię. Z miłością, niestety, mam raczej niewiele wspólnego. Skoro o nią pytasz, to musisz być kobietą - to dla was bardzo typowe, ale urocze. Tak więc zdradzę ci, że moje zadurzenie w miłości fizycznej wskazuje na to, że jestem mężczyzną. Całuję rączki. Lubisz takie stare zwyczaje, czy jednak stawiasz na nowoczesność?  
Żonkil
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyWto 14 Lut 2017 - 11:28;





Żonkil

Najmilszy! Co to za negatywne słowa? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I nigdy nie jest tak źle, jakby się wydawało. Uwierz mi, zawsze jest jakieś wyjście a żonkile, no cóż, nie powinny tak myśleć. To do nich niepodobne.
Żonkile symbolizują radość i nadejście nowego. Ale zwą je też żółtym narcyzem. Jesteś narcyzem, najdroższy?
Równe dwadzieścia wiosen sobie liczę, więc nie jestem Pocałunkiem pierwszej młodości, ale czy wiek to nie tylko cyferki?
Dlaczego tak sądzisz? Każdy lubi miłość, ale nie każdy umie się do niej przyznać. Niektórzy kochają przyrodę, niektórzy zwierzątka. Inni papierosy, a jeszcze inni miłość fizyczną z drugą osobą. Ważne, żeby tę drugą osobę kochać i czuć ją całym sobą a nie fantazjować o niebieskich migdałach.
Starym zwyczajem zaprosiłbyś mnie teraz na spacer, ciastko, czekoladę a potem kulturalnie pocałował na dobranoc w czoło i wysłał list z prośbą o drugie spotkanie. Problemem jest to, że się nie znamy, najdroższy.
Może jednak okażesz się starym dziadkiem? Albo co gorsze nastolatkiem a to ja będę mieć czterdziestkę na karku? Kto wie w ilu rzeczach skłamaliśmy raptem w tych dwóch listach...
Pocałunek
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptySob 11 Sie 2018 - 13:21;

Edycja 2018
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyPon 13 Sie 2018 - 11:30;







Jeśli ktoś ma dystans do siebie i wyjdzie z siebie, aby stanąć obok, czy odległość pomiędzy sobą a sobą będzie proporcjonalna do posiadanego dystansu?


Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyCzw 16 Sie 2018 - 15:01;






Jeśli wyjdzie z siebie, to znaczy, że zostaje duchem i zaraz odejdzie w zaświaty.
Więc można powiedzieć, że całkiem straci do siebie dystans(!).
HM?
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyPią 17 Sie 2018 - 12:20;






Czy to dlatego tak łatwo obrazić ducha, bo przy śmierci stracił cały dystans do siebie?
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptySro 22 Sie 2018 - 18:56;







Może tak, może nie, niezbyt mnie obchodzą duchy. A Ciebie obchodzą tak duchy czy może nie masz dystansu do siebie i chcesz wiedzieć jak go znaleźć?
Powrót do góry Go down


Listonosz
Listonosz

Galeony : 3963
  Liczba postów : 3566
Korespondencja nr 9 QzgSDG8




Specjalny




Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 EmptyNie 26 Sie 2018 - 19:38;






Podejrzewam, że - idąc tą logiką - mam tyle dystansu, iż mógłbym uchodzić za ducha jeszcze za życia. Przynajmniej śmierć będzie czystą formalnością.
Czemu nie dbasz o duchy?
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Korespondencja nr 9 QzgSDG8








Korespondencja nr 9 Empty


PisanieKorespondencja nr 9 Empty Re: Korespondencja nr 9  Korespondencja nr 9 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Korespondencja nr 9

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Korespondencja nr 9 QCuY7ok :: 
akcesoria postaci
 :: 
poczta
 :: 
Tajna korespondencja
-