Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Recepcja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość


Emerson Berkley
avatar

Student Ravenclaw
Wiek : 31
Galeony : -17
  Liczba postów : 398
Recepcja - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Recepcja - Page 8 Empty


PisanieRecepcja - Page 8 Empty Recepcja  Recepcja - Page 8 EmptySob Cze 12 2010, 19:00;

First topic message reminder :


Recepcja


Na przedmieściach Londynu znajduje się stare i opuszczone centrum handlowe, tak naprawdę wewnątrz niego znajduje się największa w kraju Klinika Magicznych Chorób i Urazów. Pracuje tam wielu uzdrowicieli, zawsze mających ręce pełne roboty. W recepcji znajduje się rozpiska jakie działy znajdują się na poszczególnych piętrach tego wysokiego budynku. Można także uzyskać informację od pracujących tam recepcjonistów.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Yuri Sikorsky
Yuri Sikorsky

Przyjezdny
Wiek : 34
Czystość Krwi : 75%
Wzrost : 178
C. szczególne : Liczne tatuaże, lewa noga pokryta bliznami po walce z mantykorą
Galeony : 947
  Liczba postów : 419
https://www.czarodzieje.org/t22182-yuri-sikorsky
https://www.czarodzieje.org/t22190-poczta-yuriego
https://www.czarodzieje.org/t22183-yuri-sikorsky#729667
Recepcja - Page 8 QzgSDG8




Gracz




Recepcja - Page 8 Empty


PisanieRecepcja - Page 8 Empty Re: Recepcja  Recepcja - Page 8 EmptyPon Paź 09 2023, 20:40;

Ledwo wtoczyłem się do recepcji z powodu bólu nogi. Co prawda nieznajomy prowizorycznie opatrzył mi nogę i pomógł się dostać do Londynu niemniej jednak moje zdolności chodzenia były mocno ograniczone. Kiedy spojrzałem na znajdująca się w środku kolejkę jęknąłem w duchu i klepnąłem na najbliższym miejscu siedzącym. Wtedy przypomniałem sobie, że przecież nie poinformowałem rodziny o tym, że niebezpieczeństwo, które przeżywałem już minęło. Wyczarowałem patronusa, któremu przekazałem wiadomość.
-Udało mi się przeżyć ale jestem ciężko ranny. Muszę spędzić trochę czasu w szpitalu św. Munga. Kiedy wrócę mam wam trochę nowych informacji do przekazania
Półprzytomny z bólu wysłałem patronusa do Symphony. Dopiero po kwadransie uświadomiłem sobie, że popełniłem błąd, gdyż powinien on trafić do Harmony. Wyczarowałem więc następnego, którego posłałem już do właściwej adresatki.
Patronusy wywołały małe zamieszanie, które zwróciło na mnie uwagę personelu medycznego. Kiedy jedna z lekarek podeszła z oburzoną miną zanim otworzyła usta podwinąłem nogawkę i pokazałem jej ranę. Jej mina zmieniła się natychmiast ze złej na zaniepokojoną. Poza kolejką przeniesiono mnie do odpowiedniej sali i zaczęto terapię.

/zt

@Maximilian Felix Solberg
Powrót do góry Go down
 

Recepcja

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 8Strona 8 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Recepcja - Page 8 JHTDsR7 :: 
londyn
 :: 
szpital sw.munga
 :: 
Parter
-