Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Odpowiedz do tematuShare
 

 Neutralnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AutorWiadomość


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011 - 12:20;

First topic message reminder :

Marudnik i szczęściarz nie zawsze się sprawdzają. Czasami nie wiadomo czy się cieszyć czy płakać. Wątpliwości? Wyżalociesz się w neutrarlinku! ;33
:morph: 8D
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyNie 10 Lip 2011 - 10:26;

Nocne spieprzanie przed policją po cmentarzu i chowanie się między grobami. - bezcenne.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyNie 10 Lip 2011 - 10:30;

idziemy do kościoła :impra:

już sama nie wiem czego chcę ihihiihihihih
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyWto 12 Lip 2011 - 11:02;

nie mam się komu wygadać, więc jak nie chcesz słuchać bezsensownego bełkotu... po prostu tego nie czytaj. nie ma tam nic ciekawego.

dietę, ćwiczenia, rower i bieganie przywracamy do planów. ciężko, ale no nic, damy radę, motywacja jest nie byle jaka. no i 2km bez zatrzymywania, na początek wystarczy. 10kg to wcale nie jest za dużo, wypchajcie się, jak tyle schudnę to będę zadowolona, i nie będę wyglądała jak szkielet, tego to mi nie wmówią, haha. nienawidzę się. jestem okropna -.- chyba zaczęłam przywykać, ale ja nie chcę, chcę dalej to samo, już mi to nie przeszkadzało, jak tak czekałam, a teraz o, jest, kurde, już mnie to tak nie jara.
nie no dobra, napisał <33333 czekałam, czekałam od piątku. trzeba jakoś częściej pisać, no nie ma mowy, rozluźniło się do trzech dni, no no no, nie ma to tak.


S I E R P I E Ń <3333333333
ma być fajnie, musi być fajnie, będzie fajnie.
będziemy wszyscy, oby się udało.
i spotkanie klasoweee.


omfg, ten sen był tragiczny, straszny, w życiu nie chcę znów tak śnić. pieprzona podświadomość musiała zadziałać, jezu, dobrze, że to tylko sen, bo był gorszy niż moje durne koszmary ;(
wróć. to był koszmar. koszmarny. to się spełnić nie może.
i tak się nie spełni, nie da rady chyba.
ALE TO DOBRZE. ten jeden krytyczny moment załamania nerwowego zostanie tylko w mojej głowie.
a tak poza tym na początku snu było naprawdę fajnie. szkoda, że pierwsza i druga część są tak sprzeczne.
szkoda, że druga była taka perfidna i pokręcona.
szkoda, że nawiązywała do czegoś, co już było.

skończyłam gimnazjum bez przyjaciół, pogratulować. celowe czy przypadkowe działanie? na pewno moja wina? czuję, że to wszystko było planowane, że ona jej teraz wszystko mówi, więc ja już nie mogę, zresztą, ona już nie jest moją przyjaciółką, prawda? ona nie żałuje, zrobiła to specjalnie. anyway, miłego, przyjaźnijcie się sobie fajnie w tej swojej klasie, w tej samej szkole, przywitamy się czasem, może by fajnie było gdzieś razem wyjść, żeby chociaż trochę przyjaznych emocji z tego wyszło. a wczoraj jak je obie spotkałam było tak sztucznie, tak drętwo, tak jakby o mnie gadały. super. nawet nie mam osoby, z którą mogłabym się spotkać i wypłakać, bo znów się zbiera. nieważne, życzę powodzenia. czuję się jak ofiara, życząc powodzenia dwóm byłym najlepszym przyjaciółkom.
ja pierdolę, jak to chujowo brzmi.

nie chcę tego lipca.

omg, przecież jeszcze tydzień mam Aśkę. <33

Powrót do góry Go down


Andrew Canavan
Andrew Canavan

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : +200% do zajebistości!
Galeony : 157
  Liczba postów : 392
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyWto 12 Lip 2011 - 18:40;

Bożedrogijakmisięnicniechce -.-"

Cholera, jaram się zakończeniem tej książki, jak moja siostra placem zabaw, no aleeeeeee to było takie CUDOWNE,PIĘKNE,BOSKIE. Nie podoba mi się, że zabili moją prawie ulubioną postać, ale wszystko inne mi to wynagradza. Taaak dziecko fantasy znalazło sobie kolejną książkę, którą będzie czytać 99087598483 razy, aż w końcu nauczy się jej na pamięć i będzie o niej śnić kaaażdej nocy <3333333333333333333333333333
BOŻE JAKA JA JESTEM GŁUPIA I SZCZĘŚLIWA 8D 8D 8D 8D 8D 8D 8D

Net się tnie, nie mam weny i w ogóle znów pokłóciłam się z rodzicami, ale jakoś myślę tylko o tej książce, nooo... omfg, co ja bym zrobiła bez takich autorów jak Goodmann, Rowling Troisi czy Canavan? I LOVE YOU BABE, PARARRARARARA I NEED YOU BABE, TATATATATATA :bauns:

Ale serio zaczyna mnie denerwować ta gadka o alienowaniu się itp -.-
Powrót do góry Go down


Alexis Brooxter
Alexis Brooxter

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Pół wila
Galeony : 131
  Liczba postów : 653
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyCzw 21 Lip 2011 - 23:00;

Nie lubię śliny na rękach. Whatever czyja to ślina.
Ale znowu szykuje się genialna impreza, więc dlaczego by nie spróbować?
Przez cholerny wyjazd cała praca poszła na marne i muszę zaczynać wszystko od początku. N I G D Z I E więcej tego lata nie pojadę, o.
A w ogóle, to muszę skądś wziąć pół świni, taczkę i 10 metrów wstążki. Tak, genialny zakład.

CUDOWNA NOWA KLASA
Powrót do góry Go down


Wolfgang Alan Schlosser
Wolfgang Alan Schlosser

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 200
  Liczba postów : 261
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2686-wolfgang-alan-schlosser#91150
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6188-wilcza-poczta#175202
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPią 22 Lip 2011 - 16:57;

omg, jaką ja jestem okropną córką -.-' nie wytarłam kurzy w zeszłą sobotę! znów trzeba się czegoś przyczepić.

ale zrobiła dobry obiad.
Powrót do góry Go down


Gilbert Slone
Gilbert Slone

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 704
  Liczba postów : 1021
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPią 22 Lip 2011 - 23:56;

a w ogóle to czemu jedyny alkohol w tym domu to butelka Karmi, co?
i może jeszcze ja mam to pić?
jasna cholera.
chociaż...
może to nie jest takie złe?
hmm...
no i nie ma szans na najebanie się...
Powrót do góry Go down


Devika Ungali
Devika Ungali

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 76
  Liczba postów : 93
http://www.expelliarmus.czo.pl/
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyNie 24 Lip 2011 - 1:02;

Kocham cię serducha
Poprawiłaś mi dzisiaj humor, co wydawało mi się niemożliwe <3

Hmm... pierwsza kłótnia klasowa zaliczona. Nie mam kasy na koncie. Coś mnie kuje w klatce piersiowej, ale jest git, bo w poniedziałek widzę się z osobami z klasy. Będzie dobrze, czuję to <3


E: Od 4,5 godziny nie umyłam zębów, czuję się strasznie, choć nic nie jadłam. Czyżby kolejne natręctwo? neutral
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPon 25 Lip 2011 - 19:29;

MYŚLICIE ZE JA NIE WIEM, ZE MI OBRABIACIE DUPE ZA PLECAMI?!
śmiało róbcie tak dalej, w końcu każdy się musi jakoś dowartościowywać :bauns:


a ja i tak na to leję <3 i kocham was wszystkich <3
Powrót do góry Go down


Marlene Brodeur
avatar

Galeony : -34
  Liczba postów : 249
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPon 25 Lip 2011 - 21:11;

+
~ mam go nareszcie. Dostałam od babci kotka. Helga. Piękna, malutka, urocza Helga. Kocham ją.
~ w piątek jadę do Częstochowy. Z Gosią. Kocham i ją, i całą sagę. nastała era na pottera
~ spałam 13 godzin. Łał, w porównaniu z tymi czterema każdego dnia na obozie to jest jednak coś.
~ byłam dzisiaj nareszcie w swoim dużym ogródku. I FAK JE, MAM JAGODY. wub
~ oduczyłam się emocjonalnie reagować na słowo "mała". Sukces, nie? JASNE, MAŁA.

-
~ gdzie ona jest?
~ brakuje mi tych ludzi. Chcę tam wrócić. Do tego zgrzybiałego prysznica, znienawidzonej tojki, zapiaszczonej kanadyjki, wiecznie spadającej półki. Nawet do skorków i innych malutkich gąsienic oraz żuków.
~ martwię się o nią. Nie chciała ze mną o tym rozmawiać. Spoko, rozumiem. Szkoda tylko, że nie umiem się odblokować i jej powiedzieć, że wiem co mówię. Ma ten sam problem. Robi identyczny błąd. Idealny ze mnie psycholog.
~ nie lubię ludzi w czerni. Zwłaszcza tych dla mnie bliskich.
~ pojechała nad morze. Brakuje mi jej. NA DWA TYGODNIE.
~ dwie osoby mniej; dwa autorytety poszły do góry.
~ Helga jest chora. Ma coś z uszkami. W dodatku nie może mieszkać ze mną, w moim pokoju. Pasowałaby do tych żółtych ścian. Czy kot i żółw w jednym domu to naprawdę dużo? A cały problem tkwi w firankach. Kocham cię, mamusiu! Neutralnik - Page 2 2872174413))))))))))
Powrót do góry Go down


Chiyoko Maiku
Chiyoko Maiku

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 34
Czystość Krwi : 0%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 94
  Liczba postów : 127
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPon 25 Lip 2011 - 21:15;

nie będzie mnie 8 listopada w Łodzi, choć powinnam być :<<<

ale z mamą już się unormowało :D
Powrót do góry Go down


Latif Dugmesi
Latif Dugmesi

Nauczyciel
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 77
  Liczba postów : 201
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySro 27 Lip 2011 - 10:35;

bylo fajnie, ale czuje ze zjebalam :dusia:
bedzie fajnie, ale czuje ze zjebie :dusia:
ogolnie milusio, no nie powiem
Powrót do góry Go down


Kathleen Gardner
avatar

Uczeń Gryffindor
Wiek : 28
Galeony : 304
  Liczba postów : 799
http://www.greenblood.fora.pl
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySro 27 Lip 2011 - 18:36;

zrobiła to. cudnie. to mogę teraz zrobić to samo bez jakichkolwiek wyrzutów sumienia. lepiej będzie dla niej, jeśli tego nie skomentuje.
a on umiera.

jeszcze tylko dwa dni. wytrzymam. muszę. w dodatku ten program sprawił, że wyjazd stał się jeszcze bardziej realny.
dzwoniła babcia - z Helgą jest okej. to dobrze.
Powrót do góry Go down


Charlotte de La Brun
Charlotte de La Brun

Student Ravenclaw
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 314
  Liczba postów : 859
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2124-charlotte-de-la-brun#71682
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6063-szarlotka#172038
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySro 27 Lip 2011 - 20:36;

mam guza na skroni i rozcięcie na policzku. znowu gdzieś przyjebałam, a nawet nie wiem gdzie :bauns: ale przynajmniej nasze nieplanowane after party sie udało.
komary mnie pogryzły. nie pamiętam nawet z kim spałam w namiocie. uuuhu, naprawdę ciekawe, kto to był.
dzisiaj byłam totalnie niewyspana. zasnęłam na stole, kiedy opiekun coś tam opowiadał. a potem się obudziłam i dostałam opieprz od założycielki. :bauns:
mam anemie. co z tego. i tak bede robic/jesc/whatever co chce.
P się odwalił. da mi spokoj na co najmniej... tydzien?
na imprezie rozwaliłam aparat - kolejna kłótnia z rodzicami + wąty za to, że na siebie nie uważam + zakaz na nocowanie u koleżanki, kiedy jest sie na obozie.
ALE MAMO, JA PRZECIEŻ UWAŻAŁAM. DO CZASU AŻ... NO WEEEEEEEEEŹ, NIE RÓB MI TEGO. ALE ŻE CO? DO CZASU AŻ...CO? o tym nigdy się nie dowiecie. :bauns:
minęły dopiero trzy dni obozu, a ja schudłam 4 kilo przez ostatnie... półtorej tygodnia? ale oj tam oj tam. chyba lepsza niedowaga niż nadwaga, no nie? :bauns:

jutro bitwa na balony z wodą <3 wiadomo, kto znowu bedzie mokry od stóp do głowy.
cofam wszystko, co powiedziałam na temat tego obozu (lub pół koloni, jak kto woli). KOCHAM GO <3

- wniosek z tego wszystkiego: ojejuśku, ja naprawdę jestem nieposłuszna Oo
Powrót do góry Go down


Quentin Tricheur
Quentin Tricheur

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 32
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 329
  Liczba postów : 341
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2673-quentin-tricheur
http://czarodzieje.my-rpg.com/t6043-quenio#171480
http://czarodzieje.my-rpg.com/t7211-quentin-tricheur#204514
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyCzw 28 Lip 2011 - 1:40;

nie mam ani z czego się cieszyć ani po co marudzić ;(
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyCzw 28 Lip 2011 - 12:02;

działa, ale za cholerę nie da się zmienić języka neutral
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPią 29 Lip 2011 - 11:49;

No kurwa, chcę iść, bo wyjść z domu, ale nie Z NIĄ neutral

już miałam nadzieję, że będę widziała jej parszywą mordę tylko na fejsie neutral
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPon 1 Sie 2011 - 23:20;

błagam, jeśli mnie kochacie tak jak mówicie to pozwólcie mi jechać na Marsów!
zrobię wszystko co chcecie :<
nie będę pyskowac, wychodzic z domu, włoczyc się. NAWET WYPIERDOLE SWOJE GLANY (chociaż na koncert się przydają)
ale trampkow sie juz nie pozbede, spierdalajcie.
mniejsza z tym
BEDE PO PROSTU IDEALNA CORKA - taka jaka zawsze chcieliscie miec
tylko mi pozwólcie. o wiele nie proszę.

JUTRO KINO Z KUBUSIEM 🍌 może jemu uda sie mnie jakos pocieszyc?
chociaz szczerze watpie
ale dobra... milo jest sie od czasu do czasu wybrac gdzies z dobrym kolega <3
Powrót do góry Go down


Peony Femke van Zephyr
Peony Femke van Zephyr

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 29
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 52
  Liczba postów : 139
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyCzw 4 Sie 2011 - 21:23;

nie ogarniam. nie wiem, czy to źle, czy wszystko jedno, bo tego nie ograniam. i nie ograniam tego,c o włąsnie napisałam.
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPią 5 Sie 2011 - 11:16;

hahahha

za duzo planow na dzien po prostu mnie przytlacza, ja nie moge tak ze "o 13 zdjecia blabalbalbla o 16 autobus blablabla", nienawidze takich planow

neutral niefajo, choc wiem ze bedzie fajnie, ale sie nie ciesze. i frugo mi sie skonczylo AHA
NO I PRZEZ TE ZAJEBISTE PLANY NIE ZDAZE JEBNAC CWICZEN :morph:

a naprawde chce
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPią 5 Sie 2011 - 15:08;

zajebongo :bauns: praca na wiosce nie, ulotki też nie, bo od 18 lat 🍌 radujmy się!
kurwa, zawsze jakiś problem bez powodu -.- ta to się ma gorzej niż ja.
nie chce mi się szukać tych książek, w ogóle NIC mi się nie chce oprócz wychodzenia z domu na całe dnie ;(
chcę iść wieczorem na rynek kościuszki z nim najlepiej i w ogóle, o, dupa wyjdzie -.-


Ale są też dobre strony, liceum będzie zajebiste, mam kurde echelon w liceum, ha <33 i to jedna na moim roczniku nie licząc panny nie-przyjaźnię-się-z-tobą.

a mama mnie wspiera i zachęca do szukania pracy i w ogóle sporo się mnie nie czepiała, uf <3

omg, mam nadzieję, że będą jeszcze takie wypady jak ten miniklasowy albo tamten I klas, bo ja tu umrę, dednę, zdechnę, kopnę w kalendarz i Bóg wie co jeszcze.
Powrót do góry Go down


Luke Gringott
Luke Gringott

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Legilimencja i oklumencja, teleportacja
Galeony : 292
  Liczba postów : 674
http://czarodzieje.org/t1383-luke-gringott
http://czarodzieje.org/t1419-luke-gringott
http://www.lastfm.pl/user/hollywoodo
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptyPią 5 Sie 2011 - 19:57;

umieranie fizyczne jest fajne, nic nie muszę - jeść, pić, spać. nie czułam zmęczenia, chociaż przeszłam calutką wawę na nogach. są plusy tej choroby: po dwóch latach ćwiczeń nie czuję bólu w łydkach.


mimo wszystko, okej? pojedźmy tam. nienawidzę czekania na kogoś.
Powrót do góry Go down


Endret Shimanouhi
Endret Shimanouhi

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 23
Galeony : 26
  Liczba postów : 46
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySob 6 Sie 2011 - 12:48;

Z jednej strony przyjaciółka się rzuca o wszystko... W sumie czuję, że tracę z nią kontakt... Raz jest lepiej, a raz totalnie ona się wkurza już po samym powitaniu, bo jej styl nie odpowiada.
Ale z drugiej strony jadę na Niucon! Jednym słowem: 12-14 sierpnia, podbój Wrocławia xD
Nie mogę obciąć włosów... A chciałam. Tylko podpisałam umowę na statystowanie w serialu i nie mogę się teraz ,,poddać żadnym zabiegom medycznym, estetycznym lub kosmetycznym, które zmieniłyby mój wygląd". Ale w sumie mi to wyjdzie na dobre? Bo podobno fryzura, którą chciałam sobie zrobić, by do mnie nie pasowała. No to może mi przejdzie chcica na ścinanie włosów do środy prawda?
Powrót do góry Go down


Audrey Delilah Primrose
Audrey Delilah Primrose

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Metamorfomagia, teleportacja
Galeony : 1004
  Liczba postów : 1900
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySob 6 Sie 2011 - 18:23;

dobraniejestźlealemogłobyćgorzejchybawidaćżetoglifysą.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySob 6 Sie 2011 - 23:02;

Bez mojej wiedzy moi współlokatorzy (w postaci mojej własnej siostry, jej męża i dwójki dzieci) kupili psa... Konspira była taka dlatego, że ja się na psa nie chciałam zgodzić, to znaczy, na dużego psa, mały by mi nie przeszkadzał... Ale oni, mądrale, kupili bokserka, który jak urośnie, będzie olbrzymi (po ojcu, podobno) ... Ale co z tego, cholera, kiedy teraz, jako szczeniak, jest tak śliczny, że mam go ochotę wytulić!? I tak właśnie w moim domu zawitał Elmo.
Powrót do góry Go down


Veronique Lardeux
Veronique Lardeux

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Dodatkowo : Wężoustość, teleportacja
Galeony : 28
  Liczba postów : 611
Neutralnik - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 EmptySob 6 Sie 2011 - 23:57;

ale fajowo było! heart

szkoda tylko, że teraz boje się zejść do kuchni, bo na klatce schodowej siedzi ogromna ćma :(:(:(
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Neutralnik - Page 2 QzgSDG8








Neutralnik - Page 2 Empty


PisanieNeutralnik - Page 2 Empty Re: Neutralnik  Neutralnik - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Neutralnik

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 22Strona 2 z 22 Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Permissions in this forum:Możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Neutralnik - Page 2 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
offtop
-
Odpowiedz do tematu