Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Postacie Fabularne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Postacie Fabularne  QzgSDG8




Administrator




Postacie Fabularne  Empty


PisaniePostacie Fabularne  Empty Postacie Fabularne   Postacie Fabularne  Empty14.07.11 17:56;


Pod koniec lipca pojawią się nowe postacie fabularne.
Do tego czasu odradzamy branie tych poniższych,
a sugerujemy cierpliwe czekanie na nowe.



Postacie Fabularne

_________________________________________________________

    Każdy może prowadzić tylko jedną z postaci fabularnych. Mogą je zajmować zarówno osoby które już są na forum, jak i Ci, którzy dopiero co trafili na stronę. Jeżeli ktoś podejmie się prowadzenia takiej postaci, musi pamiętać o tym, że jeśli jego postać przez dwa tygodnie nie napisze ani jednego postu fabularnego, zostanie określona mianem „do przejęcia” i ktokolwiek inny będzie mógł ją odebrać. Osoba która zdecyduje się na przejęcie, może edytować istniejącą już kartę postaci, jak i przerobić powiązania, nie ignorując przy tym narzuconych fabularnie.
    Po zdecydowaniu się na daną postać, a koniecznie przed rozpoczęciem pisania karty, należy zgłosić się do administracji po dodatkowe informacje niezbędne do umieszczenia w karcie.
    Postacie fabularne mają mniej więcej nakreślone pewne cechy, wygląd, oraz pewne relacje, które zaszły między postaciami rok temu, gdy byli dzięki projektowi w Hiszpanii. Oczywiście, dodawanie cech jak i wszelakich powiązań jest już wedle uznania. Chodzi o to, aby trzymać się mniej więcej zarysu. Nie można zmieniać im wyglądu, ani odgórnych cech, fragmentów historii, bądź ignorować narzucone relacje.
    Poniższe opisy są opowiadane z perspektywy organizatora owego projektu. Jego opinie co do uczestników są subiektywne. Jeśli wspomina przykładowo o plotkach na temat jakiegoś uzależnienia, oznacza to, że ta postać takowy problem na pewno ma.
    Postacie są przydzielone już do konkretnych grup, wraz z czasem, na forum pojawią się wskazówki adekwatnie zadań. Uczestnictwo w różnych etapach rozgrywek będzie dobrowolne.
    Każda z postaci powinna mieć rocznikowo min. 20 lat i iść na drugi rok studiów. Należy bowiem pamiętać, że w zeszłym roku studiowali rok w Hiszpańskiej uczelni. Oczywiście może być starsza, nie jest bowiem powiedziane, że rozpoczęli studia w tym samym wieku.
    Niektóre relacje są utajnione. Przykładowo postać nie ma wpisanego, kto jest w niej zakochany, jeśli to uczucie tajne. Tak samo jest w przypadku jakichś kradzieży między postaciami, czy innymi wydarzeniami, które zaszły, jednak postać o nich nie wie.



--------------------------------------------------≈≈≈--------------------------------------------------
--------------------------------------------------≈≈≈--------------------------------------------------



Projekt Iterius

Czy słyszałeś kiedyś o trzyletnim programie dla absolwentów magicznych szkół
z całego świata, który pozwala im podróżować po kontynentach
zwiedzając co roku inną wyższą szkołę magii?
Mawia się, że skupia on najlepszych uczniów, jest to jednak tylko plotka.
Nie jedna osoba załapała się do grupy tylko za sprawą jakiegoś przekrętu,
wygranej w konkursie, bądź dzięki dobremu nazwisku.
W projekcie oprócz nauki, dostają różne zadania,
które muszą zrealizować w ścisłych grupach.
Ci, którzy uzbierają najwięcej punktów, wygrywają do podziału wiele galeonów.
W zeszłym roku byli w Concavle, Hiszpańskiej, gorącej szkole,
gdzie zadania wygrała grupa Nundu. Tym razem przed nimi staje otworem Hogwart.
Jak się potoczą ich losy, oraz czy się tu zadomowią, okaże się już niebawem.
Chciałbyś poznać uczestników Projektu Iterius?
W porządku, opowiem Ci o nich trochę, wszakże znam ich już od roku.
Jednak jestem zupełnie pewien, że każde z nich ukrywa jeszcze jakąś tajemnicę…




--------------------------------------------------≈≈≈--------------------------------------------------
--------------------------------------------------≈≈≈--------------------------------------------------


Ostatnio zmieniony przez Effie Fontaine dnia 17.07.11 15:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Postacie Fabularne  QzgSDG8




Administrator




Postacie Fabularne  Empty


PisaniePostacie Fabularne  Empty Re: Postacie Fabularne   Postacie Fabularne  Empty15.07.11 15:49;


      Adele Tiiviste




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Hannah Holman
✖ Czystość krwi: 0%
✖ Pochodzenie: Norwegia
✖ Orientacja: -
Kobiety tutaj są bardzo ciekawymi personami. Spójrz choćby na tą. Nie sądzisz, że nawet po jej sposobie chodzenia i twardego wzroku widać jak silną dziewczyną jest? Pewnie jest bardziej męska od sporej ilości chłopców w projekcie. Naprawdę, wiele rzeczy potrafi zrobić, to zaradna dziewczyna, która sama świetnie sobie radzi. Może dlatego często słyszę jak głośno twierdzi, że nie nadaje się do związków? Zresztą chyba nie dziwne, że jest taka silna. Z tego co słyszałem, to jakaś potomkini wikingów! Wyobraź sobie, że prawie całe życie spędziła na statku z ojcem i braćmi, podróżując po całym świecie. Kiedy wypełnia rubryki dotyczące rodziny, musiała wyjść poza nią, bo cała szóstka jej braci, z którymi pływa po oceanach nie zmieścili się w opisie. Pewnie jak już będzie miała mężczyznę, to wprowadzi mu musztrę w domu.
Wiesz, kobiety przeważnie brzydzą się robali, pająków i innych tego typu stworzeń, a ona tymczasem ma małego węża. W zasadzie nie wiadomo kiedy siedzi w terrarium, a kiedy chowa się w jej kieszeni. Dlatego lepiej uważaj, jak będzie przyjacielsko klepać Cię po plecach.




      Beatriz Amarillo




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Freida Pinto
✖ Czystość krwi: 10%
✖ Pochodzenie: Chile
✖ Orientacja: Biseksualna
Teraz pozwól, że pokażę Ci kogoś, na kogo niebywale miło się patrzy. Spójrz na nią, to prawdziwa piękność programu Iterius. Chyba nie zaprzeczysz, że mogłaby zostać główną modelką reklamująca ten projekt? A tak, miałem przedstawić co o niej wiem. Panna Beatriz jest wyjątkowo uroczą i wesołą dziewczyną. Urzekła mnie jej pasja do starożytnych run, kto by pomyślał, że taka osóbka może z takim zaangażowaniem studiować ten wymarły język? Wyobraź sobie, że kiedyś w tajemnicy zdradziła mi, że zupełnie boi się teleportować. Najbardziej jednak utkwiło mi w pamięci jej podanie, gdzie zamieściła, iż od dawna próbuje swoich sił w tworzeniu kosmetyków na bazie eliksirów. Ponoć to coś, czym zamierza się zając zaraz po studiach. Doszły mnie słuchy, że panna Amarillo jak większość kobiet uwielbia plotki i jak przystało na Latynoskę, w wyjątkowych chwilach staje się odrobinę wybuchowa, co wtenczas burzy nieco obraz spokojnej osóbki. Ale i tak przecież wiemy, że to zupełnie czarująca dziewczyna. Swoją drogą jest tu ze swoją siostrą, co więcej bliźniaczką!




      Evita Amarillo




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Lucie Nontha
✖ Czystość krwi: 10%
✖ Pochodzenie: Chile
✖ Orientacja: Biseksualna
Jesteś pewny, że chcesz poznać kolejną osobę? Jeśli to zrobisz, to pewnie nie będziesz mógł odwrócić od niej wzroku. Jest magnesem towarzyskim. Widzisz ją? To siostra bliźniaczka Beatriz. Nie sądzisz, że tworzą wyjątkowo ponętny duet? Nie sposób przejść obojętnie obok takich sióstr. Ta jest jednak trochę bardziej żywiołowa. To dziewczyna wulkan, pełna niespożytej energii. Chyba urodziła się po to, żeby być w centrum towarzystwa. Nie dość, że uroda, to jeszcze ten temperament. Imprezy to ponoć jej żywioł, ale nigdy nie miałem okazji tego zobaczyć. Za to widziałem jak robiła awanturę jakiemuś chłopakowi i uwierz mi, kłótnia z nią to byłoby jedne z najbardziej ekspresywnych przeżyć jakie doświadczyłeś. Zauważyłem, że potrafi coś powiedzieć, a potem to wykonać, nawet jeśli będzie to całkiem irracjonalny pomysł. Chodzą plotki, że nie jest zbyt cnotliwą dziewczyną, ale to już zupełnie nie mój interes! Nie myśl, że jest to tylko dziewczyna, która potrafi się bawić. Owszem, nie zaprzeczam, że jest dość słaba w rzucaniu zaklęć oraz raczej leniwa jeśli chodzi o naukę. Ale doskonale rysuje komiksy, co uwzględniła w swoim formularzu. Nawet dostała kiedyś angaż w magicznym wydawnictwie komiksowym, gdzie mogła przez pewien czas dowiedzieć się nieco więcej w tej dziedzinie. O patrz, teraz można doskonale zobaczyć jeden z jej licznych tatuażów! Jest świetna, co nie?




      Chiyoko Maiku




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Shu Pei
✖ Czystość krwi: 0%
✖ Pochodzenie: Japonia
✖ Orientacja: -
Tam stoi Chiyoko. Myślę, że jest bardzo ładną Japoneczką. Ale niełatwo jej zaimponować. Jest bardzo pewna siebie, chyba dobrze zna swoją wartość. Można na początku odnieść wrażenie, że jest trochę zadufana w sobie, ale potem orientujesz się, że to po prostu wzorowe zachowanie i maniery nie pozwalają jej zbliżyć się bardziej do innych. Przypatrz się jej, widzisz jaka jest elegancka? Musisz mieć dużo szczęścia, żeby zobaczyć ją w jakimś niechlujnym ubraniu. Wydaje się być trochę nieosiągalna, a jej wyniosła postawa, kontrastuje z trochę rozmarzonym spojrzeniem. Ale na pierwszy rzut oka, tego nie zobaczysz.
Chiyoko zna się chyba na wszystkim. Umie tańczyć, śpiewać, jest chyba najlepszą rozmówczynią w projekcie. Nie zgadłbyś dlaczego! Ponoć była gejszą. Tylko nie myl tego z prostytutką, wtedy bardzo się denerwuje. Nie sądzisz, że wygląda na trochę przyklejoną do naszej rzeczywistości? Z jednej strony jest silną dziewczyną, a z drugiej ma w sobie jakąś nieokreśloną gorycz. Może dlatego tak ironicznie podchodzi do każdego? Riposty tej inteligentnej Japonki są niezwykle trafne, więc mam nadzieję, że nie zapoznasz się zbyt blisko z jej ciętym językiem.




      Devika Ungali




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Lakshmi Menon
✖ Czystość krwi: 100%
✖ Pochodzenie: Indie
✖ Orientacja: -
Teraz przedstawię Ci kolejną kobietę, ale nawet nie planuj już w myślach jak się z nią umówić. Zupełnie nie jest typem dziewczyny, która chadzałaby z jednej randki na drugą. Zapewne spore znaczenie ma tu jej wychowanie. Wiesz o tym, że jej ojcem jest bardzo bogaty, bardzo konserwatywny i bardzo pilnujący swojej córki, Hinduski szejk? Ponoć nawet zaplanował jej już przyszłość o najlepszym z możliwych scenariuszy. Co sama panna Ungali o tym myśli? Tu już trzeba by ją zapytać, aczkolwiek nie wydaje mi się, by zamierzała się zbytnio buntować, ani też z tego powodu świętować. Dziewczyna ta przeważnie jest bardzo miła i pomocna, ale dodam, że bardzo ciężko ją lepiej poznać. Nie łatwo stać się jej bliższym przyjacielem, do tego musi poczuć wobec kogoś zaufanie. Muszę Cie jeszcze ostrzec, że nie warto z nią zadzierać, jeśli się nie chce mieć problemów z jej ojcem. A dodam, że na prawdę, jest się czego obawiać! Do dziś pamiętam rozmowę z nim… ale wróćmy do tematu pięknej Deviki. Chociaż w zasadzie ona również chyba posiadła trochę cech groźnego ojca z tego co słyszałem… Czasem mam wrażenie, że jej wzrok jest nieobecny, ale z pewnością jest całkowicie przekonana co do swoich racji. Ta uparta dziewczyna wychowała się w Indiach pobierając nauki od najlepszych. Chcesz widzieć co jest jej najlepszą ciekawostką? Ponoć jest kobietą gumą i potrafi robić naprawdę skomplikowane figury akrobatyczne! Właściwie powinna kiedyś zaprezentować nam swoją wyjątkową zdolność.




      Esmee Kleren




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Galapril (deviantart.com)
✖ Czystość krwi: 10%
✖ Pochodzenie: Holandia
✖ Orientacja: Biseksualna
Tej dziewczyny nie da się nie zauważyć. Od razu zwróciłem na nią uwagę, zastanawiając się co ktoś taki robi na takiej wymianie. Niezwykle alternatywna, co? Jej dredy są urzekające. Nie domyślasz się jaka jest już po wyglądzie? To dość narwana dziewczyna, z wieloma pomysłami. Energiczna i czasem najpierw myśli, potem robi. Chociaż wiesz, czasem staje się dziwnie spokojna i dosyć nieobecna. Ktoś kiedyś coś wspominał o jakiś ciastkach z haszem, które niby ktoś jej stale robi. Ale osobiście uważam, że to nieprawda. W końcu skoro ktoś słucha muzyki reggae, to nie musi od razu brać narkotyków! Poza tym sama raz mi powiedziała, że nie dotyka trawy, od czasu kiedy się a niej przejechała. Dodała też, że już woli tyć od słodyczy, ale to na pewno nie chodziło o te domniemane ciastka. To w końcu taka ciekawa i barwna istota. Do tego jaka dobra! Bowiem wiesz, to prawdziwie zatwardziała aktywistka. Podobno można ją zobaczyć na każdej paradzie równości z transparentami. Nawet kiedyś walczyła wraz z innymi ekologami i protestowała przeciwko zamknięciu jakiegoś schroniska dla zwierząt! Moim zdaniem to urocze, prawe i tak nieczęsto spotykane w dzisiejszych czasach. No sam powiedz, jak ktoś taki mógłby ćpać?




      Mirela Sarpe




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Julia Johansen
✖ Czystość krwi: 75%
✖ Pochodzenie: Rumunia
✖ Orientacja: -
Chcesz poznać najbardziej żywiołową przedstawicielkę pięknej płci w tej grupie? Pozwól, że przedstawię Ci Mirelę. Ostrzegam jednak, ta dziewczyna kocha ryzyko! Naprawdę niekiedy jej pomysły bywaj dość niespodziewane. Dodatkowo, czy komukolwiek udaje się choć w połowie przewidzieć jej zachowanie? Wyobraź sobie, że na podaniu napisała, iż jej pasją są smoki. Pomyślałem, że lubi o nich czytać, jednak jak się okazało, jej rodzina ma małą hodowlę tych niebezpiecznych stworzeń! Mogłaby godzinami Ci opowiadać jak należy się zajmować małymi smokami i jak to jest na nich latać. Przyznam, że byłem nieco osłupiały po usłyszeniu tych opowieści, ale wygląda na to, że dziewczynie ani do głowy nie przyszło, że to może się skończyć tragicznie. Nie wiem czy bardziej mnie martwi to, że w każde wakacje wraca do domu gdzie jej rodzina ma parę smoków, czy to, że planuje zaraz po studiach wyprowadzić się i założyć własną ich hodowlę. Powiem wam za to jedno, w tych planach na pewno nic ją nie powstrzyma. Przecież jej nic nie jest straszne, a nawet jeśli by było, to chyba czerpie z tego jeszcze większą przyjemność. O tak, panna Sarpe to prawdziwa miłośniczka niebezpieczeństw. A właśnie, ostatnio doszły do mnie słuchy, że od jakiegoś czasu spotyka się z jednym z chłopaków na wymianie!




      Moema Cheyenne




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Jacquelyn Jablonski
✖ Czystość krwi: 90%
✖ Pochodzenie: Gwatemala
✖ Orientacja: Biseksualna
Nie każda z dziewczyn na wymianie jest czarująco sympatyczna. Niektóre, jak właśnie ta którą teraz chcę Ci przedstawić, są o wiele mniej przychylne. Moema jest najbardziej niebezpieczną kobietą na Iteriusie. Kiedyś wyjawiła mi, że uwielbia voo-doo, jestem co prawda zupełnie pewien, że wtenczas żartowała, jednak jakiś nieprzyjemny dreszcz przebiegł mi po plecach. To zapewne tylko związane jest z tymi stereotypami! Wyobraź sobie bowiem, że panna Cheyenne ma zupełnie Indiańskie korzenie. Jako mieszkanka Ameryki Południowej, gdzie ich plemiona ciągle istnieją, od najmłodszych lat pobierała nauki tamtejszych niezwykłych czarów. Zaobserwowałem, że wiele osób obawia się jej, z resztą chyba nie jest dziewczyną, która na siłę lgnie do ludzi. Chociaż słyszałem, że na przyjęciach raczej nie ogranicza spożywanego alkoholu i wtedy chętnie się bawi z innymi, aczkolwiek nadal ich bacznie obserwując. Do tego wyobraź sobie, że w podaniu napisała, że całym sercem kocha latanie. Trochę się przestraszyłem, gdy wyczytałem, że specjalnymi urokami ulepsza paralotnie, by móc odbywać podniebne loty. Mam tylko nadzieję, że jest z nich na tyle dobra, że nie zagraża to jej życiu!




      Rivka Goldbaum




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Daiane Conterato
✖ Czystość krwi: 50%
✖ Pochodzenie: Łotwa
✖ Orientacja: Biseksualna
Rivka Goldbaum to niezwykła osoba, a przynajmniej moim skromnym zdaniem. Dosyć się zdziwiłem, kiedy przeczytałem, że jest pisarką. Myślałem, że tylko ciekawe hobby, ale potem wyszukałem faktycznie parę jej opowiadań w popularnych gazetach. A kiedy ją zobaczyłem, od razu stwierdziłem, że wygląda na niezwykła, artystyczną duszę, czyż nie? Ma taki charakterystyczny wygląd, wręcz wyjątkowy i niepowtarzalny. Nie rusza się bez tego czarnego kruka na ramieniu, widzisz go? To chyba kolejna rzecz, która ją wyróżnia. A jeśli podejdziesz bliżej zobaczysz, że ma wiecznie poplamione atramentem palce. Co jakiś czas chyba ją po prostu nachodzi i musi na chwilę odejść, by coś naskrobać. W jednym ze swoich opowiadań napisała, że jej przodkowie zginęli w obozie koncentracyjnym… a no właśnie, bo nie wspomniałem o tym, że Rivka jest żydówką. I wcale nie wstydzi się swojej wiary i pochodzenia. Wręcz przeciwnie, ma ogromny szacunek do historii swojego narodu.
Jej charakter? Cóż ona żyje w swoim własnym świecie, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Nawet jak z nią rozmawiam, całkowicie normalnie, mam wrażenie, że w jej głowie kłębi się właśnie milion myśli na temat nowego opowiadania, a tego o czym właśnie rozmawiamy. Nie jest zbyt energiczna, odważyłbym się nawet powiedzieć, że jest najbardziej anemiczna ze wszystkich dziewczyn z programu. Ale to wcale jej nie ujmuje. Ta tajemnicza aura dodaje jej uroku!




      Sarah Winters




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Frida Gustavsson
✖ Czystość krwi: 50%
✖ Pochodzenie: Kanada
✖ Orientacja: -
Nie sądzisz, że niemało mamy silnych kobiet na Iteriusie? Spójrz tam, to kolejna. Niech nie zmyli cię ten wygląd aniołeczka. Ja na początku dałem się nabrać! Bo wiesz, kiedy coś jest na rzeczy potrafi być całkiem miła i swoją postawą może omotać Cię zupełnie. Owinąć wokół palca, bo to doskonała manipulatora. Wiesz teraz tak stoję i mogę o niej mówić, ale idę o zakład, że gdyby teraz tu przyszła i zaczęła z nami rozmawiać straciłbym cały rezon! Wprost nie można się oprzeć jej przyjemnemu obyciu, kiedy coś od Ciebie chce. Na dodatek przyjemnie się z nią rozmawia, bo to niezwykle inteligentna dziewczyna. Wiesz z tego co zauważyłem, to zna całą masę dobrych zaklęć gospodarczych! Nie mam pojęcia skąd ona tak je poznała, bo raczej nie wygląda na osobę, która lubi się brudzić.
W zasadzie, kiedy poznajesz ją bliżej zauważasz, że jest straszne uparta. Czasem mam nieprzyjemne wrażenie, że po trupach dojdzie do celu, ale mam nadzieję, że jest to złudne. Jest chyba dość bezwzględna i do tego niezwykle zaradna. Poradzi sobie w wielu sytuacjach, zawstydzając mężczyzn i rzucając jakąś sarkastyczną uwagę. Oj tak, niejeden mężczyzna interesuje się nią na naszym projekcie… Ale co tak się na nią zagapiłeś? Nie masz i tak na co liczyć. Praktycznie od początku jest w związku z jednym z najbardziej wpływowych chłopców tutaj. Czyli nie masz szans!




      Summer Lawson




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTA


✖ Wizerunek: Flavia Lucini
✖ Czystość krwi: 25%
✖ Pochodzenie: Australia
✖ Orientacja: -
Summer, nie sądzisz, że to idealne imię dla dziewczyny ze słonecznej Australii? Spójrz, to właśnie ona. Ta osóbka ma prawdziwie pogodną osobowość! Widzisz jej ciało? Od razu można zauważyć jak świetnie jest wysportowana. Zauważyłem, że niekiedy potrafi wstawać przed wszystkimi uczniami by pobiegać dookoła szkoły. Jak mówi, dobra forma to podstawa dobrego samopoczucia. Zdecydowanie podziwiam takie podejście! Z resztą już na wstępie dowiedziałem się, że jest ona wielką wielbicielką jogi i medytacji. Pierwszy raz spotkałem się z taką niezwykłą czarownicą. Ponoć jest na zaawansowanym poziomie w owych ćwiczeniach, aczkolwiek muszę przyznać, że słabo się na tym znam. Dostrzegłem także, że to najbardziej pomocna z wszystkich tutejszych kobiet. Jeśli masz jakiś problem – zgłoś się do Summer. Zawsze w razie kłopotów spróbuje Ci pomóc. Właściwie nawet jeśli jej nie poprosisz, a ta ujrzy, że jesteś w problemie, pierwsza przyjdzie, by cię jakoś uratować. Nawet jeśli owego ratunku wcale nie chcesz. Jest tak ciekawską osoba, że stara się wiedzieć jak najwięcej o wszystkich uczestnikach tego programu. Właściwie nawet mi zadawała wiele pytań! Co prawda odniosłem wtedy wrażenie, że niektóre z nich są nieco infantylne, ale i tak od razu ją polubiłem! Zwykle bardzo martwi się o swoich towarzyszy i stara się, by zawsze panował między nimi spokój oraz harmonia.


Ostatnio zmieniony przez Poison Ivy dnia 08.10.11 10:12, w całości zmieniany 13 razy
Powrót do góry Go down


Effie Fontaine
Effie Fontaine

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : pół wila
Galeony : 4381
  Liczba postów : 2482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t24-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t253-effie-fontaine
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7168-effie-fontaine#204310
http://czarodzieje.forumpolish.com/forum
Postacie Fabularne  QzgSDG8




Administrator




Postacie Fabularne  Empty


PisaniePostacie Fabularne  Empty Re: Postacie Fabularne   Postacie Fabularne  Empty15.07.11 16:02;


      Anthony Bowes-Lyon




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Chace Crawford
✖ Czystość krwi: 90%
✖ Pochodzenie: Anglia
✖ Orientacja: -
Widzisz tego młodego mężczyznę, który wygląda niczym wycięty z żurnalu? Przysięgam, w jego towarzystwie nigdy nie brakuje kobiet. Do tego muszę przyznać, że zawsze wie jak się ubrać, oraz przede wszystkim jak się zachować. Dziś trudno znaleźć drugiego młodzieńca o tak perfekcyjnych manierach. Jednak nie tylko to wyczucie przyciąga do niego płeć piękną. Wiesz, że płynie w nim zupełnie błękitna krew? Tak, tak naprawdę jest spokrewniony z Angielską rodziną królewską. Jeszcze jakby tego było mało, jego ojciec jest prawą ręką Ministra Magii!
Myślisz, że jest idealny? Inni uczestnicy mówią, że on nawet nie dopuszcza do myśli, iż w ogóle posiada jakieś wady. Co więcej, ponoć sądzi, że nikt jest ważniejszy od niego samego. Niby wyjątkowy egoista, ale zupełnie nie słucham tych nierozsądnych plotek. Nie zaprzeczę jednak, sprawdza się w dyplomatycznych dyskusjach, gdzie potrafi każdą sprawę załatwić bez większego trudu. Na formularzu przyjmującym do projektu napisał, że pasjonują go badania nad niewidzialnością oraz, że chciałby opanować tworzenie doskonałych zaklęć kameleona. Tak więc to ambitny młodzieniec, który pewnie zajdzie bardzo daleko! A te pomówienia o nieprzyjemnym charakterze, to zapewne tylko zazdrość rówieśników.




      Claude Lavoie




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Jon Kortajarena
✖ Czystość krwi: 75%
✖ Pochodzenie: Francja
✖ Orientacja: -
O, teraz spójrz na niego! To chyba najbardziej tajemniczy mężczyzna w tej grupie, ale za to jakie wywołuje zainteresowanie! Chociaż wydaje mi się, że kobiety po prostu uwielbiają jego wygląd i sposób bycia. Bardzo często widuję go otoczonego różnymi paniami, choć za każdym razem raczej innymi. Chyba jest jednym z tych, którzy są wolnymi duchami i zawsze żyją chwilą. Chociaż jestem święcie przekonany, że ciągnie go do stałych związków.
Na jego podaniu bardzo zaciekawiło mnie jego pochodzenie! Chociaż szybko się przekonałem, że nie ma co myśleć, że z racji, iż wywodzi się z cygańskiej rodziny, całymi dniami będzie innych zabawiać graniem wesołych piosenek i opowieściami o podróżach kolorowymi wozami. Chociaż owszem, właściwie to ten mroczny typ grywa na gitarze, potrafi nieźle śpiewać i chyba rzeczywiście mieszka w jednym z tych barwnych cygańskich wozów. Nie zmienia to jednak faktu, że pasjonuje go boks, który ćwiczy od lat. Zapewniam Cię, lepiej mu nie podpaść, wydaje się być wyjątkowo niebezpiecznym. Co więcej, chodzą plotki, że pasjonuje go magia, ale ta z zakresu czarnej. Chociaż w swoim zgłoszeniu pisał tylko o walkach na pięści…




      Dexter Vanberg




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Josh Beech
✖ Czystość krwi: 90%
✖ Pochodzenie: Luksemburg
✖ Orientacja: Biseksualny
Nie powiesz mi, że go nie znasz! Tak, to Dexter wokalista zespołu „Veritaserum”. Tak, tak, to ten, którego ojciec grał w Fatalnych Jędzach. Niezłych tu mamy ludzi, co? Jaki jest? A jaki może być taki sławny chłopak z takiej rodziny! No oczywiście towarzyski. Za każdym razem widzę go z inną damą. Oj tak, kobiety go uwielbiają. Pewnie za sławę i wygląd. Kto by nie chciał utrzymać przy sobie takiej personę jak Dexter? Ale w końcu ten chłopak uwielbia nowości i nienawidzi nudy, więc sam nie wiem czy potrafiłby na stałe się przy jakiejś zatrzymać. To typowa gorąca głowa, mało kto potrafi za nim nadążyć. Zarozumiały? Może trochę, ale jest gwiazdą, więc chyba mu to z góry wybaczysz? Oczywiście, każdy chciałby się z nim przyjaźnić, ale to lider grupki, trójki przyjaciół, z którymi jest nierozłączny. Nie wiem na jakiej podstawie się dobrali, ale to wyjątkowo toksyczna trójka.
Opowiem Ci coś jeszcze ciekawego o nim. Tak, jest imprezowym chłopakiem, który jest wszędzie. Ale jest też bardzo niestabilny emocjonalnie. Raz cieszy się cały czas, by na chwile wpaść w letarg nad beznadziejnością swojego życia, a następnie zacząć coś demolować ogarnięty złością. W zasadzie najbardziej go lubię kiedy śpi albo śpiewa. Jest wtedy w swoim świecie i chociaż wtedy nie zwraca powszechnej uwagi i nie sprawia kłopotu.




      Ervin Olelgetes




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Robbie Wadge
✖ Czystość krwi: 25%
✖ Pochodzenie: Węgry
✖ Orientacja: Biseksualny
Teraz może przedstawmy osobę należącą do nieco pogodniejszej cześć tej wyjątkowej grupy. Otóż Ervin zdecydowanie do mrocznych nie należy! Jest ciepły i przyjacielski, ale nie myśl, że łatwo go wykorzystać. Jest to bowiem chyba najbardziej inteligentny i oczytany uczestnik projektu. Ma świetną wiedzę w historii, nie tylko tej magicznej, interesuje go bowiem także ta mugolska. Spróbuj go tylko ograć w szachach! To dopiero prawdziwe wyzwanie. Z resztą każdy wie, że Olelgetes w tej dziedzinie nie ma sobie równych. Wiem też, że wygrał nawet pewne mistrzostwa szachów czarodziejskich! A tak swoją drogą, zauważyłeś może jak specyficznie jest ubrany? Właściwie wygląda jakby zatrzymał się w innej epoce. Stare ubrania, wiekowa biżuteria, poza tym wiesz, że kolekcjonuje przeróżne antyki? Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, może kiedyś któraś … a właśnie! Byłbym zapomniał, właściwie od początku wydawało mi się, że bardziej interesują go chłopcy. Dodam jeszcze, że to jeden z najbardziej przyjaznych chłopaków. Jest tak sympatyczny dla innych, że chyba nie brakuje mu przyjaciół. Ale wiem, że woli ludzi inteligentnych, z którymi będzie mógł dyskutować.




      Fabiano Martello




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Guillaume Varki
✖ Czystość krwi: 75%
✖ Pochodzenie: Włochy
✖ Orientacja: -
Co sądzisz o tym chłopaku? Spójrz tylko na niego, on zdecydowanie także nie cierpi na brak zainteresowania u kobiet. Nie dziwne, w końcu Włosi ponoć są urodzonymi uwodzicielami. Chociaż z tego co zauważyłem, on nie zmienia często kobiet. Zresztą co Ci będę opowiadać plotki. Wystarczy, że nim spędzisz czasu z nim chwilę czasu, a już zorientujesz się, że jest raczej typem uprzejmego romantyka. Pewnie potrafiłby nawet Ciebie oczarować swoim południowym urokiem. I na dodatek ta jego pasja! Gotowanie. Wyobrażasz sobie lepszego kandydata? Zna się na kuchni wybornie, potrafi zrobić każdą potrawę. Wiem, bo sam parę próbowałem. Widzę dla niego wielką przyszłość, pewnie otworzy jakąś świetną czarodziejską restaurację. Właściwie dotychczas jego życie wcale nie było usłane różami. Powiem Ci coś w sekrecie. Do tej pory nie wiem jak to się stało, że prawie w ogóle inni uczestnicy nie mają o tym pojęcia. Jest on bowiem jest wilkołakiem. Niesłychane, że tu jest, prawda? Ale w naszym programie każdemu chcemy dać szansę i pomóc w normalnym życiu. Tylko nie zdradzaj tego nikomu! Może lepiej, że inni nie są niczego świadomi…




      Jimmy Clarke




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Oskar Tranum
✖ Czystość krwi: 0%
✖ Pochodzenie: USA
✖ Orientacja: -
Żaden z uczestników na tym projekcie nie może powiedzieć, że ma więcej energii niż Jimmy. Zupełnie nikt! Ten chłopak niemal tryska optymizmem i poczuciem humoru. Czasami wydaje się, że nic nie jest w stanie go złamać. Wiesz co napisał na formularzu zgłoszeniowym? Że nic nie było i nigdy nie będzie dla niego większą pasją od tańca. O tak, szybko się przekonaliśmy, że w tej dziedzinie jest naprawdę niesamowity. Chociaż ponoć zatańczyć umiałby w każdym stylu, to słyszałem, że żaden nie podoba mu się bardziej niż żywiołowy rock’n’roll. Z resztą jego energia sprawdza się w tym stylu doskonale! Z jego papierów wyczytałem, że nawet pozbierał nieco nagród w tej dziedzinie. Właściwie to poczekaj tylko na jakąś imprezę, niech ktoś włączy muzykę… Clarke zaraz wyciągnie Cię do szalonego tańca na samym środku parkietu! Nawet jeśli pozostali będą tylko podpierać ściany. Z resztą jestem pewien, że ciężko będzie Ci odmówić. Przecież Jimmy jest tak charyzmatyczny i ma tyle dystansu do całego świata, że wprost ciężko go nie uwielbiać. I jestem zupełnie świadom, że mało kogo nie udaje mu się namówić na małe parkietowe szaleństwo. Zdradzę Ci, że właściwie kiedyś widziałem nawet naszą bibliotekarkę tańcząc z nim rock’n’rolla!




      Jiri Broskev




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Yuri Pleskun
✖ Czystość krwi: 100%
✖ Pochodzenie: Czechy
✖ Orientacja: -
O spójrz tam! Albo lepiej nie. Nie przyglądaj mu się za długo, bo uzna, że coś do niego masz. Zrobi z Ciebie wroga tylko za to, że tak na niego patrzysz. To bardzo agresywny człowiek, wyjątkowo wybuchowy. Potrafi oburzyć się za byle głupotę i wyzwać Cię na pojedynek. Chociaż to akurat chyba tylko jego puste pogróżki. Jest bardzo nieprzyjemny, bezczelny i narwany w stosunku do innych. To rasista, antysemita… wszystko w jednym. Ubliża wszystkim co mają „brudną” krew. Zupełnie pozbawiony wszelkich skrupułów. Ale wiesz, nie jestem pewny czy to nie jest taka otoczka. Co nie zmienia faktu, że lepiej trzymać się od niego z dala. Bo chociaż tępi homoseksualistów, zdaje się nie zauważać upodobań swojego dobrego znajomego. A jeśli chodzi o osoby, którym udało się przebić przez jego aurę wulgarnego usposobienia, to są dla niego chyba bardzo ważni. Jest dla nich bardzo lojalny. Ale ile cech muszą oni mieć, aby przypodobać się jego niesfornemu charakterowi! I ile cierpliwości.
Napisał w formularzu jakąś głupotę. A ja staram się udawać, że nie znam jego jedynej pasji, czyli ulepszanie mugolskich broni. Może mógłbym go za to wyrzucić. Ale chyba nie chciałbym mieć z nim na pieńku. Ach i jeszcze wyobraź sobie, że uwielbia Quidditcha. Chyba tylko jeśli o nim mówi, wydaje się być normalnych chłopakiem. Kibicuje Goblinom z Grodziska. Znasz? Jeśli chcesz się z nim zapoznać lepiej to zrób jak najszybciej.




      Latif Dugmesi




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Luke Pasqualino
✖ Czystość krwi: 100%
✖ Pochodzenie: Tunezja
✖ Orientacja: Homoseksualny
Poznajesz go? Latif Dugmesi. Wyobraź sobie, że on też należy do przyjemniejszych chłopców z projektu. Kiedy z nim rozmawiasz jest bardzo miły i uprzejmy, zostawia po sobie niebywale dobre wrażenie. A przecież jest tak sławny! Nie wiem czy interesujesz się Quidditchem, ale ten tutaj został ostatnio kupiony przez Armady z Bragi, narodową reprezentację Portugalii! Nie dziwne, że się tutaj znalazł. Kiedy zobaczyłem to na formularzu, aż sięgnąłem po sportową gazetę, żeby sprawdzić czy to prawda. Ale tak jest znanym graczem, na pozycji ścigającego. Często trenuje, od czasu do czasu wyjeżdża na mecze. Woli chyba rozmawiać o grze niż o sobie. A to dziwne, bo do tego lubi literaturę angielską, naprawdę ciekawy chłopak. Nie wiem dlaczego niewiele o sobie mówi. W końcu jest synem bogatego szejka. Jego rodzina ma wielkie plany co do jego przyszłości z jedną z dziewczyn na tej wymianie. Nieźle, nie? Jednak ja odnoszę wrażenie, że to raczej mu nie w smak. Nie chodzi o to, że jej nie lubi, albo jest nieładna! Po prostu jest tak nieśmiały w stosunku do kobiet, że mam podstawy, żeby stwierdzić, iż dziewczyny po prostu nie są w jego typie… Jeśli to prawda to naprawdę żal mi tego chłopca!




      Nigan Timaru




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Max Motta
✖ Czystość krwi: 90%
✖ Pochodzenie: Nowa Zelandia
✖ Orientacja: -
Nigan… on zdecydowanie jest najspokojniejszym człowiekiem na całym tym projekcie, a pomyślałby kto, że wychował się w takich warunkach... Niestety chłopak nie miał zbyt normalnego dzieciństwa. Wyobrażasz sobie, że w wieku trzech lat giniesz w jakiejś wielkiej dżungli i jesteś skazany na zagryzienie przez dzikie zwierzęta? To właśnie przeżył ten chłopak. Całe szczęście jakieś centaury go odnalazły i zajęły się nim. Do lat szkolnych owy młodzieniec był przez nie wychowywany. Zawdzięcza im życie i darzy te istoty wielkim szacunkiem. Z resztą jako jeden z niewielu ludzi na tym świecie potrafi się z nimi dogadywać. Dzięki wychowaniu w takich warunkach jest niebywale sprawny i silny. Żadne utrudnienia nie są mu straszne. Tym samym nie dziwne, że zainteresowała się nim na poważnie jedna spośród dziewczyn na wymianie, wszakże jest wyjątkowo zaradnym chłopakiem.
Wiecie co jednak jest najniezwyklejsze? Że nauczyły go one tajników wróżbiarstwa i astrologii. Chłopak całkiem niedawno wyczytał o rychłym końcu świata pod koniec 2012 roku… Dodam tylko, że większość jego przepowiedni się zgadzała.




      Quentin Tricheur




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Ethan James
✖ Czystość krwi: 50%
✖ Pochodzenie: Szwajcaria
✖ Orientacja: -
Przedstawię Ci więc może teraz kolejnego członka owej kontrowersyjnej trójki. Quentin jest spośród nich niezaprzeczalnie najbardziej przebiegły. Dlatego też, lepiej po tej rozmowie zaraz upewnij się, czy oby nic Ci nie zginęło. Nie, żebym kogoś osądzał, ale wiele osób po spotkaniu z Quentinem skarżyło się na zniknięcie portfela czy zegarka w tajemniczych okolicznościach. Wiedź jednak, że nic mu nie udowodnisz, mawiają że w tej dziedzinie jest już mistrzem. Mówię Ci, większego cwaniaka w tym projekcie nie znajdziesz.
Wydaje mi się, że nie zabraknie go na żadnej imprezie, a do tego wysoce prawdopodobne jest, że znów straci podczas niej głowę dla jakiejś dziewczyny, albo chociaż wyjdzie z niej posiadając w kieszeniach nowe kosztowne „znaleziska”. Właściwie do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że ten młodzieniec naprawdę mógłby być odpowiedzialny za zniknięcie mojej złotej statuetki w dniu poznawania członków projektu. Przecież sprawia wrażenie takiego miłego, uśmiechniętego i naprawdę przyjaznego chłopaka…




      Woflgang Schlosser




DO PRZEJĘCIA         ZAJĘTY


✖ Wizerunek: Jaco Van Den Hoven
✖ Czystość krwi: 50%
✖ Pochodzenie: Niemcy
✖ Orientacja: Biseksualny
Trzecią osobą w tej wyjątkowo trudnej trójeczce jest Wolf. Właściwie ciężka z nim sprawa. Chłopak na co dzień jest raczej niezbyt żywotny, całymi dniami zupełnie nieobecny, jakby w swoim własnym świecie. Poza tym raczej niewiele mówi. Od jakiegoś czasu ma problem z narkotykami, od lekarki usłyszałem coś o mieszaninie heroiny z Felix Felicis, ciągle nie wierzę, że to prawda. Staramy się mu pomóc i mamy nadzieję, że rozmowy z lekarką sprawią, że wyjdzie na prostą. Zawsze był takim spokojnym i opanowanym młodzieńcem. Chociaż owszem, jak każdy w jego wieku lubił imprezy, jednak jeszcze na żadnej nie widziałem, by ten bawił się z innymi. Przeważnie raczej siedział gdzieś pod ścianą w dziwnym stanie. Nawet chodziły plotki, że niby sprzedaje jakieś narkotyki, ale to już przecież absurd! Ciągle zastanawiam się czy powinienem mu jeszcze dawać szanse… Z drugiej strony, przecież chyba nie można tak skreślać młodego człowieka, który ma przed sobą całe życie? Szczególnie, że przecież jest taki dobry z eliksirów! Felix Felicis uwarzony przez niego to prawdziwe mistrzostwo. Gdyby tylko tak często po niego nie sięgał…
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Postacie Fabularne  QzgSDG8








Postacie Fabularne  Empty


PisaniePostacie Fabularne  Empty Re: Postacie Fabularne   Postacie Fabularne  Empty;

Powrót do góry Go down
 

Postacie Fabularne

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Postacie Fabularne  KQ4EsqR :: STARE FABUŁY-