Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Główny Park

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
AutorWiadomość


Courtney Anderson
Courtney Anderson

Student Gryffindor
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 377
  Liczba postów : 1211
http://www.dom-nocy.my-rpg.com
Główny Park - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Główny Park - Page 2 Empty


PisanieGłówny Park - Page 2 Empty Główny Park  Główny Park - Page 2 EmptySob 14 Sty 2012 - 1:19;

First topic message reminder :


Główny Park

Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Aileen Desiree Weaver
Aileen Desiree Weaver

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 285
  Liczba postów : 362
Główny Park - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Główny Park - Page 2 Empty


PisanieGłówny Park - Page 2 Empty Re: Główny Park  Główny Park - Page 2 EmptyNie 12 Lut 2012 - 7:41;

- No pewnie, że ciekawie. -wzruszyła ramionami. Desiree także powoli zaczęła zastanawiać się nad odejściem. Powinna dalej szukać Tristana. Według mnie jeśli chłopak by naprawdę chciał to sam by ją znalazł, a to że nie chciał to już druga sprawa. No ale co ja tam wiem. Zaczęła się właśnie zbierać, gdy Lilly stwierdziła, że musi ja opuścić, bo musi przed kimś uciekać. Załamała ręce nad jej myśleniem. -Przecież dopóki tu jesteś to nikt nie powinien cię znaleźć. Dopiero jak gdzieś pójdziesz to...No dobra. -urwała gdy zobaczyła, że dziewczyny już nie ma. Posiedziała w parku jeszcze chwilę, by następnie otulić się mocniej płaszczem, odpalić papierosa i z jedną ręką założoną na piersi ruszyła w dalszą drogę.
Powrót do góry Go down
 

Główny Park

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Główny Park - Page 2 JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
Slowacja
 :: 
Miasteczko
-