Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Czytelnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 35 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty11.06.10 17:35;

First topic message reminder :




Rząd foteli i stolików, przy których można poczytać w ciszy i spokoju. Nie brakuje tu również ogromnych okien, przy których można się trochę zrelaksować po wielogodzinnym czytaniu.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Gabrielle Papillon
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 1125
  Liczba postów : 2118
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 17:54;

Przeczytała całą książkę. Była bardzo interesująca, a wciągała tak, że aż strach było pomyśleć, co działo by się, gdyby była dłuższa.
Gabrielle wstała i rozciągnęła sie. Zobaczyła, że Vivien i Valentin nadal ze sobą rozmawiają. Panna Papillon nie miała już tu czego szukać, dlatego wzięła książkę i skierowała się ku pani bibliotekarce.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 17:55;

Zaśmiał się lekko słysząc jej słowa.
- Na podstawie tego z kim rozmawia mi się wystarczająco dobrze - odparł, właściwie nie było prosto mu znaleźć kogoś takiego, aczkolwiek czasem się udawało.
- Może trochę na podstawie tego jak interesująca wydaje mi się dana osoba - dodał jeszcze, bowiem Valentin nie znosił ludzi nudnych.
- A ty? Na jakiej podstawie wybierasz towarzystwo? - Zadał jej to samo pytanie.

Heather:
Minęła się w drzwiach ze Ślizgonką, którą wcześniej już gdzieś widziała. Wolnym, aczkolwiek zdecydowanym krokiem weszła do pomieszczenia. Było tam o wiele więcej osób niż zazwyczaj, co nieco ją zdziwiło. Podeszła do jednej z półek i sięgnęła po jakąkolwiek książkę, która miała być sposobem na nudę. Podeszła do jednego ze stolików nie zważając na ty, czy ktoś przy nim siedzi, czy też nie. Gdy już zagłębiła się w lekturze z transu wyrwały ją głosy. Podniosła głowę z nad książki i zmierzyła dokładnie wzrokiem znajomą Krukonkę i Ślizgona. Krukonka była na ostatnich zajęciach wróżbiarstwa, a ona potrzebowała notatek, których Javier nie miał ochoty jej podarować. Uśmiechnęła się lekko, lecz nie chciała przerywać im w rozmowie. Przyglądała się tylko tępo rozmawiającej dwójce.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 17:56;

- Juliette jest dla Ciebie szczególnie interesująca?- zapytała z ironicznym uśmiechem.
- Nie wiem na jakiej podstawie. To zależy od mojego humoru. Jak ktoś wytrzymuje moje zachcianki, potrafi zgrabnie odpowiedzieć na moje kpiny, lub po prostu są osoby, które na tyle toleruję, że nie potrafię ich nie lubić. Tak po prostu, po pierwszych zamienionych słowach.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 17:56;

- Owszem, wydaje mi się, że Juliette jest interesująca - odparł spoglądając na blondynkę. Przecież w przeciwnym razie nie byłby nią wcale zainteresowany.
- No tak, zazwyczaj dość szybko można rozeznać się czy czyjeś towarzystwo jest tym które mogłoby nas interesować - stwierdził spoglądając na swoją książkę. - Aczkolwiek pierwsze wrażenie bywa niekiedy mylne.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:06;

Viv uśmiechnęła się lekko.
- Nawet po dziesięciu latach znajomości może się okazać, że ktoś jest inny niż zawsze sądziłeś.
Dopiero teraz zauważyła rudowłosą dziewczynę, która im się przyglądała. Odwzajemniła jej spojrzenie.
- A jeszcze inni przyciągają Cię, mimo że widzisz ich wady- powiedziała odwracając wzrok z powrotem ku Valentinowi.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:08;

Westchnął cicho spoglądając na Vivien. To pytanie absolutnie nie należało do łatwych, a i nieco zaskoczyła go nim. Chwilę więc zwlekał z odpowiedzią.
- Tak - odparł w końcu krótko, może i trochę niechętnie, nic jednak więcej nie miał do powiedzenia w tej sprawie. - Owszem, twoja teoria na ten temat brzmi dość sensownie. - Przyznał rację Vivien.

Jul:
Skierowała swoje kroki w stronę Valentina i Vivien. W rękach trzymała jakąś opasłą książkę, co raczej nie było do niej podobne.
- Witam. - powiedziała krótko po czym skinęła do nich głową. - Przeszkadzam?

Valentin:
Swój wzrok przeniósł z Vivien na Ślizgonkę, która wróciła do nich. Właściwie się tego nie spodziewał.
- Cześć Juliette. Nie, w niczym nie przeszkadzasz - odparł przyglądając się brunetce, która trzymała w rękach ciężką książkę.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:08;

- A kiedy spotkają się dwie osoby, które w pełni akceptują swoje wady i zalety, zakochują się w sobie. Przynajmniej taka jest moja wizja miłości, jeśli takowa faktycznie istnieje. Wierzysz w miłość, Valentin?- Viv uśmiechała się wciąż lekko, nie miała się czym bawić, więc wykręcała lekko swoje długo palce.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:09;

Dziewczyny wróciły do czytania, a jego książka zdecydowanie nudziła. Nawet nie miał ochoty do niej wracać. Porzucił w końcu pomysł bezsensownego siedzenia tu, szczególnie, że one były zajęte czym innym. Leniwie wstał ze swojego miejsca.
- Idę się przejść, na razie - rzekł do nich i z tą wyjątkowo nudną książką w ręku udał się w stronę bibliotekarki.

Jul:
Spojrzała na Valentina.
- Nie, w takim razie to ja się zbieram. Nie będę przerywała Waszej rozmowy. - powiedziała spokojnie. Czasem okazywała okruchy człowieczeństwa i rozumiała, że nie zawsze warto wchodzić butami w czyjeś sprawy.
- Do zobaczenia. - skinęła do nich głową i już jej nie było.

Valentin:
Ta sytuacja zaczynała się coraz bardziej komplikować. Nim doszedł do bibliotekarki, Juliette oświadczyła, że wychodzi. Być może jego działania nie zawsze były jasne, ale nie to miał na myśli tym razem. Oddał bibliotekarce swoją książkę i zastanowił się dokąd wybierze się na spacer.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:09;

Viv kiwnęła głową na słowa Valentina. Nie musiała przecież powtarzać tego samego. Założyła nogę na nogę i wyjęła z torby książkę, którą uprzednio czytała. Zaczęła ją powoli kartkować, w poszukiwaniu ciekawych rzeczy. Co chwilę zerkając na dwójkę ślizgonów.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:10;

Odwrócił się w stronę Vivien słysząc jej słowa.
- Ależ ja nic nie zrobiłem - odparł rozkładając ręce. - To wy nagle zamilkłyście. - Stwierdził tłumacząc też, czemu wymyślił, że pójdzie na spacer. Przecież i tak nie miał co czytać. Przesunął ręką po głowie, ta sytuacja była co najmniej pokręcona.
Powrót do góry Go down


Vivien Vásquez
Vivien Vásquez

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Galeony : -7
  Liczba postów : 444
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:11;

- Juliette nie wygłu...- Vivien nie zdążyła dokończyć, bo dziewczyna wstała i prawie wybiegła z biblioteki. Viv zamknęła książkę i trzasnęła się nią w głowę. Po czym odłożyła książkę na stolik i oparła się o nią czołem. Wszyscy są tacy skomplikowani.
- Brawo Valentin- dodała lekko przyduszonym głosem, ale na tyle, aby ją usłyszał chłopak, zgarniając przy tym ostrzegawcze spojrzenie bibliotekarki.
Powrót do góry Go down


Valentin Favreau
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 231
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 18:14;

Uśmiechnął się lekko słysząc jej słowa. Tak czy owak, miał już ochotę opuścić wreszcie ową, fatalną bibliotekę.
- Tak, nadal wybieram się na spacer, rozważam jedynie, czy od chodzenia po zimnych błoniach nie mam większej ochoty na kawę - odparł nie wiedząc gdzie się w końcu wybrać. Mimo to ruszył powoli w stronę drzwi prowadzących na korytarz, aby opuścić to miejsce.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:47;

Hayley weszła do czytelni z naręczem książek. Położyła je na najbliższym stole i odsunęła krzesło. Wsunęła się na nie niezdarnie i opadła z cichym westchnieniem. Sięgnęła po książkę na wierzchu i otworzyła ją na pierwszej stronie.
Powrót do góry Go down


Megan Hewson
Megan Hewson

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 32
Galeony : 206
  Liczba postów : 209
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:47;

Megan otworzyła drzwi do czytelni i wysuneła lekko głowe do środka.Rozglądnęła sie i zauważyła że przy stoliku siedzi drobna blondynka.Dziewczyna zamknęła za sobą dzrzwi i nieśmiało podeszła do stolika.Megan uśmiechnęła sie sympatycznie i spojrzała swoimi miodowymi oczami na dziewczyne.
-Cześć.Jestem Megan.Megan Hewson-dziewczyna uśmiechnęła sie do blondynki jeszcze szerzej i łagodnym głosem spytała-Mogłabym sie dosiąść??
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:51;

Weszła do czytelni. Miała tyle zaległości w nauce... Nawet nie pamięta, kiedy ostatnio była na lekcjach. Westchnęła, zabierając z regałów mnóstwo książek, które potrzebne były jej do nauki. Rozejrzała się w poszukiwaniu wolnego stolika. Nie było żadnego, więc musiała się do kogoś dosiąść. Już myślała, że musiała iść do pierwszaków, ale na szczęście nie! Przy jednym stoliku siedziała Hay. Podeszła do niej, kładąc ciężko książki na ławce.
- Cześć - przywitała się, siadając na przeciw gryfonki.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:52;

- Jasne, siadaj. Jestem Hayley. - Dziewczyna uśmiechnęła się do Megan. Chwilę później dołączyła się druga dziewczyna. - Rose! Dawno cię nie widziałam, cześć. - Przyjrzała się dziewczynie, jakby chciała zobaczyć, czy nie zmieniła się od ich ostatniego spotkania. Dostrzegła odznakę połyskującą w fałdach szaty. Wskazała na nią. - Gratuluję zostania prefektem! - powiedziała.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:53;

Chciała coś powiedzieć, ale zamilkła speszona. Spojrzała na dziewczynę, która podeszła do stolika Hay.
- Cześć - przywitała się z nią.
- Tak, też Cię dawno nie widziałam. Chyba siedziałaś zamknięta w dormitorium i wcale z niego nie wychodziłaś.
- Dzięki - mruknęła, kiedy Hay składała jej gratulacje.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:55;

- Tak, dopiero ostatnio zaczęłam się z niego wyrywać. - Powiedziała z lekkim uśmiechem. - Pewnie zdążyłyście z Gabi wprowadzić w życie wasz plan? Opowiadaj, jak wam poszło? - zaciekawiła się. Sama czuła złość na samą myśl o Oliverze i gdyby nie to, że nie chciała mieć na pieńku z dyrekcją, pomogłaby dziewczynom w ich zemście.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:55;

- Tak myślałam.
- Wiesz, ta zemsta nie wyszła... Jakoże zostałam prefektem, nie wypada mi łamać aż tak bardzo regulaminu. Co najwyżej naginać - puściła jej oczko, a za chwilę dodała: - Wiesz, że Oliver zmienił obiekt westchnień?
Spojrzała na puchonkę, która stała niedaleko. Nie odzywała się, co było dziwne.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:56;

Hayley zerknęła w tym samym kierunku co Rose. Czyżby Megan była nieśmiałą? Pewnie po prostu nie miała pojęcia, o czym rozmawiają. Afera z różdżkami została już dawno zapomniana przez uczniów Hogwartu.
- Szkoda, chętnie zobaczyłabym, jak cierpi. - Na usta dziewczyny wstąpił uśmieszek chochlika. - Nie wierzę - powiedziała, kręcąc głową. - Narciss poszedł w odstawkę?
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:57;

- Taaa - przeciągnęła. - Nawet mi się go żal zrobiło. Ale wiesz, zacznę od początku, więcej zrozumiesz.
Przy okazji posłucha tez Megan, która dowie się czegoś o Oliverze, dodała w myślach.
- Spotkałam w go w Trzech Miotłach. Nie zgadniesz z kim! Z Valentinem! Tym rudym [?] ślizgonem z szóstej klasy. Najnormalniej w świecie całowali sie przy wszystkich ludziach w pubie. Jeszcze chwila, a doszłoby do czegoś więcej. Więc ja wkroczyłam do akcji. Odjęłam im trochę punktów... Najgorsze było to, ze potem Oliver doniósł na mnie dyrektorowi. Och, uraziłam jest dumę, jakie to rozczulające - powiedziała w pośpiechu, ale cicho, aby nikt, oprócz Hay i Meg nie usłyszał.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:57;

Hayley o mało nie wybuchnęła śmiechem.
- No co ty! Żartujesz, prawda? Uwierzę jeszcze w to, że obściskiwał się na oczach wszystkich, w końcu z Narcissem też nie chował się po kątach, ale doniósł dyrektorowi na ciebie za to, że odjęłaś mu kilka punktów? - Hayley otworzyła szerzej oczy. - Co za chłopak...
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:58;

- Tak... To było nierozsądne. I tak dyrektor dał mi spokój. Ciekawe jak długo ich 'związek' wytrzyma. Będzie tak jak z Narcissem? Pewnie Valentin mu się znudzi i znajdzie siebie kogoś innego.
- Co czytasz? - zmieniła temat.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:58;

- Nie dziwię mu się, prefekt jest raczej bardziej wiarygodny, niż jakiś rozpieszczony chłoptaś ze Slytherinu. - Dziewczyna wywróciła oczami.
Hayley spojrzała na swoją książkę, gdy Rose ją o to zapytała. Pokazała jej okładkę.
- Leksykon smoków.
Powrót do góry Go down


Megan Hewson
Megan Hewson

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 32
Galeony : 206
  Liczba postów : 209
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:59;

Cześć -powiedziała z uśmiechem do puchonki gdy ta podeszła do ich stolika.

Megan otrząśneła lekko głową,która bładziła w zamyśleniu.Na policzkach Meg ukazały się jasne rumieńce.Pewno dziwnie wyglądała gdy bładziła w obłokach.To nie było zbyt grzeczne,ignorować kogoś obok siebie.Megan uśmiechnęła sie do dziewczyn i przysłuchała sie ich rozmowie.Lubiała słuchać opowieści o uczniach z Hogwartu.
Powrót do góry Go down


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Czytelnia - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty18.06.10 21:59;

- Interesujesz się smokami? Nigdy o tym nie wspominałaś.
Popatrzyła na puchonkę, która raczyła się odezwać.
- Rose Stuner - przedstawiła się.
- Ja mam do nadrobienia kilka lekcji. Ostatnio zaniedbałam szkołe.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Czytelnia - Page 2 QzgSDG8








Czytelnia - Page 2 Empty


PisanieCzytelnia - Page 2 Empty Re: Czytelnia  Czytelnia - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Czytelnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 35Strona 2 z 35 Previous  1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Czytelnia - Page 2 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Wielkie schody
 :: 
czwarte pietro
 :: 
biblioteka
-