Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Ukryte pomieszczenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
AutorWiadomość


Olavi Viitasalo
Olavi Viitasalo

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 94
  Liczba postów : 80
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyWto Cze 05 2012, 11:08;

First topic message reminder :

Ukryte pomieszczenie - Page 2 Inside_pyramid
Można się tu dostać tylko z Tajemnego Przejścia. Najwyżej położne pomieszczenie w piramidzie. Ściany ułożone są w stożek i pokryte licznymi hieroglifami zrobionymi za czasów faraonów. Ukazują ich życie od narodzin aż do śmierci. Podobno trudno jest się dostać do tego pomieszczenia, a jeszcze trudniej z niego wyjść...
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Annelise Harding
Annelise Harding

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak lunarny
Galeony : 209
  Liczba postów : 292
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 01:03;

Ależ ona wcale nie zamierza powiedzieć. Gdyby chciała umrzeć to by po prostu nie zgodziła się na przemianę i całą tą resztę. Zresztą dla Angie będzie lepiej, gdy nie będzie wiedziała. Ann bała się o przyjaciółkę, ale skoro do tej pory nic jej nie groziło ze strony Twana.
-Uważaj, bo jeszcze będziesz musiał złożyć Wieczystą Przysięgę mnie...
Mruknęła nadal oglądając ściany.
-Czy ty mi wydajesz polecenie? Mogę nie czytać tych hieroglifów i oboje umrzemy z braku wody i pożywienia.
Powiedziała ostrzejszym tonem. Nie podobało jej się to, że nagle się stała poddaną wszystkich. Farida jeszcze zniesie, ale rozkazów Twana nie będzie słuchać.
-I co mi po nauce hieroglifów jak ktoś nie potrafi porządnie wyryć znaków. Skąd ja teraz mam wiedzieć...
Mruknęła do samej siebie. Była zdenerwowana. Wszystko ją bolało i w dodatku czuła się upokorzona.
Wyciągnęła różdżkę. Skoro drzwi są magiczne to i cała piramida będzie magiczna... A może jednak uda się jakimś cudem rozwalić zaklęciem szczelinę w dachu? Jeśli nie to albo pogrzebie ich żywcem odbicie zaklęcia, albo umrą z pragnienia. Co gorsze? Chyba to drugie, bo ile można pić własny mocz w celu uniemożliwienia odwodnienia? W końcu i on się skończy, a jak na złość Ann nie miała ani kropli wody. Miło. Perspektywa uwolnienia się z pomieszczenia iście różowa.
Powrót do góry Go down


Twan Nguyen
Twan Nguyen

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : wilkołak lunarny
Galeony : 237
  Liczba postów : 511
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1020-twan-nguyen
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1021-twanowa-poczta
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 12:15;

To przypominało jakąś komedię, czego by nie powiedział, było przez Annelise odbierane w negatywny sposób. Okej, on też nie był zupełnie bez winy, ale okropnie go to męczyło, chciał, żeby ich kontakty wyglądały chociaż trochę normalnie, bo jak na razie nie liczył, że to co było jeszcze przed godziną-dwoma, wróci szybko.
- Co? O co ci chodzi? Stwierdzam fakt, że jej tego nie powiesz, bo nie możesz! Poza tym przecież doskonale wiesz, że to nie ma sensu. Jasne, rozpowiedz wszystkim, niech plotka pójdzie, ty umrzesz, a oni co? Nic! - Już zaczynało go trochę ponosić. Wcześniejsza cisza odchodziła w zapomniane i Twan właściwie zaczynał zachowywać się jak normalny Twan. - Pewnie, nie otwieraj. Będzie dokładnie tak jak powiedział Farid - burknął i wstał, łaził w kółko.
Skoro Farid tak szybko stąd wyszedł i wcale nie słychać było, żeby specjalnie trudził się z głupim naciskaniem, to musieli zrobić to samo. Na podłodze mnóstwo było jakiś płytek, więc równie dobrze każda z nim mogła tą, na której trzeba było stanąć. Skakał z jednego miejsca na drugie, na nuż coś się wydarzy... Oparł się o ścianę, dotykając jednego z kwadracików. I co, będzie miał szczęście?
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32477
  Liczba postów : 102668
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Specjalny




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 12:15;

The member 'Twan Nguyen' has done the following action : Rzut kośćmi

'Różdżka' :
Ukryte pomieszczenie - Page 2 Czkosc4

______________________

Ukryte pomieszczenie - Page 2 Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Annelise Harding
Annelise Harding

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak lunarny
Galeony : 209
  Liczba postów : 292
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 12:32;

Ann spojrzała na niego i uniosła brwi.
-Oczywiście, że mogę, tylko zwyczajnie sobie zdechnę.
Warknęła. Teraz to już była wściekła.
-I nie powiem jej, bo to moja przyjaciółka i nie chcę by wiedziała czym jesteś.
Dodała. Odwróciła się i spojrzała ponownie na ścianę. Udało jej się rozszyfrować znaki, których wcześniej nie mogła. Może się uda.
-Ach.... Zamknij się.
Warknęła w stronę Twana. Później ignorowała jego poczynania. A niech sobie skacze jak kangur.
Po pewnym czasie zrobiła kilka kroków w bok i podeszła do konkretnego miejsca. Wyciągnęła różdżkę i dotknęła nią ścianę w kilku miejscach. Może się uda.
Powrót do góry Go down


Mistrz Gry
Mistrz Gry

Czystość Krwi : 100%
Galeony : 32477
  Liczba postów : 102668
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7560-wielka-poczta-mistrza-gry#211658
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Specjalny




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 12:32;

The member 'Annelise Harding' has done the following action : Rzut kośćmi

'Różdżka' :
Ukryte pomieszczenie - Page 2 Czkosc3

______________________

Ukryte pomieszczenie - Page 2 Tumblr_myxyl0JKkN1s94thyo1_500
Powrót do góry Go down


Twan Nguyen
Twan Nguyen

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : wilkołak lunarny
Galeony : 237
  Liczba postów : 511
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1020-twan-nguyen
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1021-twanowa-poczta
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 13:19;

Twan też był zły, jak mogła wygadywać takie głupoty?
- A niby dla mnie kim ona jest? Nikim? - prychnął teatralnie, patrzył się na Annelise, widać było jak w jego oczach pojawiają się wszystkie emocje. Teraz, kiedy nie musiał już udawać, że nic się nie dzieje, mógł sobie na to pozwolić. - Czym ja jestem? Jesteśmy tym OBOJE. Przestań odwracać kota ogonem.
Nie zamknął się gadał dalej, jeszcze bardziej rozjuszony jej słowami.
O, udało się. Patrzył jak przejście powoli się otwiera. Tym razem nie skomentował tego, jak to było wtedy, kiedy próbowali dostać się do pomieszczenia, chociaż cieszył się, że wreszcie będą mogli stąd wyjść.
- No? Rusz się, przecież cię tutaj nie zostawię, chociaż mam wrażenie, że ty byłabyś do tego zdolna - powiedział, czekając, aż gryfonka przejdzie przez drzwiczki.
Powrót do góry Go down


Annelise Harding
Annelise Harding

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak lunarny
Galeony : 209
  Liczba postów : 292
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 13:29;

Ano mogła. Gdy czuła się tragicznie to potrafiła szokować.
-Nie odwracam. Ja jeszcze nie jestem. Dopóki nie przemienię się...
Mruknęła. Była zdenerwowana, smutna i wściekła zarazem. Wszystkie negatywne emocje kumulowały się w duszyczce Ann, która wręcz zaczęła się wyżywać na Twanie.
-W takim razie wcale mnie nie znasz, a nasza przyjaźń była jedynie złudzeniem dwóch ludzi.
Dodała.
Ruszyła w kierunku wyjścia. Normalnie by nie wyszła, ale z racji, że drzwi mogą się zamknąć ponownie to wolała wyjść.
Minęła Twana i po prostu wyszła z ukrytego pomieszczenia, by znaleźć się w przejściu i iść dalej. Musi się ukryć. Gdzieś na pustyni, gdzie nie będzie nikogo. Nie wiedziała, czy jak się zamieni to będzie miała swoją świadomość, czy też będzie się zachowywać jak wygłodniałe zwierzę, a nie chciała, by ktoś napatoczył się, w szczególności gdyby to miał być Tim, Finn, Lizard, Kostka, czy Angie, albo Fabio. Nie chciała ich skrzywdzić. Szkoda, że nie mogła ich ostrzec przed samą sobą.
[zt]
Powrót do góry Go down


Twan Nguyen
Twan Nguyen

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : wilkołak lunarny
Galeony : 237
  Liczba postów : 511
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1020-twan-nguyen
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1021-twanowa-poczta
Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 EmptyCzw Lip 19 2012, 13:47;

Mial nadzieję, że jeszcze uda im się pogodzić, podobno na tym polegała prawdziwa przyjaźń... ale to chyba nie w najbliższym czasie. Twan poszedł z Annelise, nie odzywał się wcale, kiedy wyszli w końcu z piramidy, udał się do głównej oazy i na swoje pole namiotowe. Nie szedł teraz za Ann, przecież to nie miało sensu... potrzebowała chyba samotności, a i prawdę mówiąc, sam Twan nie miał teraz ochoty z nią rozmawiać, przecież i tak tylko by się kłócili.


zt.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Ukryte pomieszczenie - Page 2 QzgSDG8








Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty


PisanieUkryte pomieszczenie - Page 2 Empty Re: Ukryte pomieszczenie  Ukryte pomieszczenie - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Ukryte pomieszczenie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Ukryte pomieszczenie - Page 2 JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
egipt
 :: 
Wielka Piramida
-