Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Sklepy z pamiątkami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 2 Previous  1, 2
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptyWto 12 Cze 2012, 01:05;

First topic message reminder :

Kilka niewielkich sklepików, gdzie można kupić wszystko co fan quiddtcha sobie wymarzy.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 21:20;

- Ja bym ci proponował kupić jakąś miniaturową piramidę, albo sfinksa. Coś co będzie na pewno kojarzyć się z Egiptem. Raczej koszulkę z drużyną Quiddich'a można dostać nawet u nas, więc co to za pamiątka. - Mruknął spokojnie nadal nie wyciągając rąk z kieszeni. Kiedy piasek wpadł do oka dziewczyny w jego przebiegłej główce zrodził się jeszcze bardziej przebiegły plan.
- Spokojnie nie szamocz się - Powiedział i przyciągnął ją w swoim kierunku i delikatnie odchylił jej głowę do tyłu uchylając ostrożnie oko w którym znajdował się intruz. Delikatnie zaczął dmuchać aby szybciej jej łzy popłynęły. Wiadomo razem z łzami mogą wylecieć wszystkie niepotrzebne rzeczy jakie nam wpadną. Tak więc jak nie trudno się domyśleć w tym wypadku stało się podobnie. Shin wyciągnął chusteczkę i wytarł jej łzy.
- No teraz powinno było być lepiej - Powiedział i uśmiechnął się lekko. Dopiero po chwili zrobił coś kompletnie niespodziewanego. Zrobił to w tak zwrotnym tempie, że Nico nawet by nie dała rady aby co kolwiek robić. Shin złożył delikatny pocałunek na jej ustach.
Powrót do góry Go down


Mary Nicole Newmoon
Mary Nicole Newmoon

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 347
  Liczba postów : 360
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 22:20;

Mary była mu wdzięczna za wyjęcie piasku z oka ale nawet nie zdążyła mu podziękować gdy na swych ustach jego usta. Jaka była jej reakcja?? od razu się odsunęła. No i lekkie przerażenie na jej twarzy było dość... śmieszne.
- Co ty robisz?? Wiesz że jestem z Twoim bratem- szepnęła. Ale no cóż... musiała przyznać że troszkę się jej to podobało. Nie codziennie ktoś ją całuje w taki sposób.- Nie rób tego więcej proszę...
Spojrzała na niego dalej lekko przerażona. Wszystko jej się pokręciło. Więc wiedziała że na pewno nigdy nie powie o tym Kame.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 22:29;

- Oj tam, oj tam...nie wciśniesz mi kitu, że ci się nie podobało - Powiedział i uśmiechnął się lekko. No musiał przyznać, że jemu też cię to nie co podobało.
- Oj Kame przecież nie musi o niczym się dowiedzieć. A tak na marginesie powiedz mi co ty tak naprawdę w nim widzisz bo myślę i nie mam pojęcia - Mruknął cicho i oparł się o ladę jakiegoś sklepiku. No tak teraz pojawił się ten prawdziwy Shin pewny siebie i zarozumiały chłoptaś. Może i by dalej udawał gdyby nie widział, że jego nowej koleżance sie chyba spodobało to co zrobił.
Powrót do góry Go down


Mary Nicole Newmoon
Mary Nicole Newmoon

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 347
  Liczba postów : 360
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 22:37;

Mary spojrzała na niego zarumieniona ze wstydu.
- Co Cię tak interesuje co ja widzę w Kame?? Jest uroczy i mądry, szczery no i martwi się o mnie...- Szepnęła i spojrzała mu w oczy. No cóż ona też umiala być szczera.- Nawet po operacji jaką miałam mnie nie zostawił mimo że mu nie powiedziałam o chorobie która miałam... Nie był na mnie bardzo zły... Po prostu był zmartwiony.
Spojrzała na niego i po chwili spuściła wzrok. Obserwowała swoje buty. Uśmiechnęła się lekko.
- A co w Tobie widzą dziewczyny hmm??- Ze zdziwieniem stwierdziła po chwili że Shin pachnie słodko... bardziej ponętnie niż Kame jednak nie zdradzila się z Tą myśla.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 22:42;

- A może jest z tobą dla kasy - Powiedział i uśmiechnął się stosunkowo kpiąco. Był niezwykle spokojny jak na niego. Normalnie by się wnerwił, ale trzymał nerwy na wodzy.
- No z inteligencją u niego to ciężko. Raczej mało myśli robi wszystko pod wpływem impulsu. Szczery a przed chwilą mówiłaś że nie mówi ci wszystkiego. - Powiedział a z każdym kolejnym słowem uśmiechał się coraz to szerzej.
- Sam nie wiem co we mnie widzą. Po prostu przyciąga je do mnie i tyle. Bardziej niż do Kame. Nic więc dziwnego, że on wiecznie jest sam. - Mruknął i wyprostował się spokojnie.
Powrót do góry Go down


Mary Nicole Newmoon
Mary Nicole Newmoon

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 347
  Liczba postów : 360
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 22:45;

Mary spojrzała na niego z lekkim pokpiewaniem...
- No mnie do Ciebie nie ciągnie aż tak bardzo jak do Kame wiesz?? I nie mówię że jest szczery jeśli chodzi o przeszłość tyle że on powiedział mi ze nie może mi nic dać a jednak daje dużo tak?? I nigdy więcej nie rób takich rzeczy jak przed momentem bo mi może się to spodobać ale nie pokaze Ci tego- SPojrzała mu głęboko w slepia i zaśmiała się- Moze jesteś przystojny ale Twoja arogancja psuje cały efekt... Jak chcesz kogoś zdobyć staraj się to robić stopniowo a nie od razu...
Popatrzyła na niego, nadal miała jednak lekki rumieniec na twarzy.
Powrót do góry Go down


Shin Seo
Shin Seo

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 50
  Liczba postów : 43
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 22:51;

- Serio a twoje oczy i twarz mówią co innego. Dobra nie będę wnikać co ci daje ten kretyn , ale kiedyś możecie się mnie spodziewać. Dawno mojego brata nie widziałem. Kiedyś trzeba go odwiedzić - Nico może i nie powie o tym Kame, ale czemu Shin miał by kiedyś nie szepnąć mu o tym. Przecież dokładnie o to chodziło, to wszystko było zaplanowane od samego początku. A to, że Mary mu się spodobała to inną drogą.
- No nic miło mi Panią było mi poznać, ale teraz oddalę się spokojnie już z tego miejsca. Mam nadzieję...co ja mówię na pewno jeszcze nie raz się zobaczymy - Powiedział i pocałował ją delikatnie w rękę i zaczął odchodzić. Na szczęście, że Nico nie widziała jego wstrętnego uśmiechu na twarzy.
z/t
Powrót do góry Go down


Mary Nicole Newmoon
Mary Nicole Newmoon

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 347
  Liczba postów : 360
Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 EmptySro 25 Lip 2012, 23:03;

W tym momencie Mary kupiła to co Shin jej zaproponował i uśmiechnęła się do siebie mając wredną jednak nadzieję że on nie wygada tego pocałunku. Była lekko zarumieniona i patrzyła za nim. Miał słodki zapach... aż nie mogła się go pozbyć. Wkurzona spojrzała w bok i w końcu ni z tego ni z owego przyszedł jej pomysł by pójść na plaże. Może kogoś tam spotka i porozmawia na normalne tematy.
Popatrzyła w ziemię i schowała swoje skarby do torby. Zaczęła powoli iść w kierunku plaży aż gdy się odwróciła już nie widziała straganów.

z/t
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Sklepy z pamiątkami - Page 2 QzgSDG8








Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty


PisanieSklepy z pamiątkami - Page 2 Empty Re: Sklepy z pamiątkami  Sklepy z pamiątkami - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Sklepy z pamiątkami

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Sklepy z pamiątkami - Page 2 JHTDsR7 :: 
reszta świata
 :: 
egipt
 :: 
Stadion Quidditcha
-