Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Miodowe Królestwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AutorWiadomość


Rose Stuner
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Galeony : -16
  Liczba postów : 974
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 11 Cze 2010 - 22:56;

First topic message reminder :


Miodowe Królestwo

Jest to najbardziej oblegany przez uczniów sklep w Hogsmeade. Cały to obszerne i przytulne pomieszczenie jest bardzo kolorowe i pełne regałów wypchanych po brzegi niezwykłymi i bardzo smakowitymi słodyczami. Mając taki wybór zawsze trudno zdecydować się co najlepiej kupić. A można tu dostać Gumy do żucia Drooblesa, Lodowe myszy, Czekoladowe żaby, Cukrowe pióra, Fasolki Wszystkich Smaków Bertiego Botta i wiele innych pysznych słodyczy.

Likworowa pałeczka
Lizaki o wszelakich smakach
Balonowa guma Drooblego
Dyniowy pasztecik
Miętowa ropucha
Pieprzny diabełek
Blok orzechowy
Ślimak-gumiak
Cukrowa mysz
Czekoladowa żaba
Miodowe Toffi
Lodowa kulka umożliwiająca lewitację
Musy-świrusy
Kociołkowe pieguski
Paczka fasolek Bertiego Botta
Cukrowe pióro
Kwachy
Kanarkowe kremówki
Eksplodujące cukierki
Słoik waniliowo-czekoladowych karaluchów


Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Apple Redford
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Galeony : 98
  Liczba postów : 99
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 2 Lip 2010 - 16:19;

- Barbados. - odpowiedziała krótko, ale rzeczowo. - Więc na brak słońca nie mogę narzekać. - przyznała i zerknęła na Fasolki.
- Tak, nigdy nie wiadomo, na co się trafi. - nieznacznie się skrzywiła po czym zatrzymała się przy półce z kociołkowymi pieguskami.
Powrót do góry Go down


Prince Rolvsson
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 204
  Liczba postów : 207
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 2 Lip 2010 - 16:42;

Zmarszczył lekko nos i powtórzył kilka razy:
- Barbados, Barbados - starając się umiejscowić go gdzieś na mapie. Nie udało mu się to jednak - Brzmi egzotycznie, gdzie to dokładnie jest?
Lubił dużo wiedzieć, a bez zadawania pytań byłoby to trudne. Owszem mógłby poczytać ale zajmuje to dużo czasu, plus dochodziły do tego poszukiwania odpowiedniej książki. Dlatego prościej było zasypać pytaniami Apple.
- Kwachy i Pieprzowe Diabełki! - krzyknął uradowany po czym ściągnął obie rzeczy z półki po dwie sztuki każdą. Lepiej żeby mu zostało niż miałoby zabraknąć. - Jeszcze Eksplodujące Cukierki i będę miał wszystko.
Rolvsson ruszył na dalsze poszukiwania, ale po chwili przystanął przy Apple i spytał:
- Oprócz Piegusek bierzesz coś jeszcze?
Powrót do góry Go down


Apple Redford
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Galeony : 98
  Liczba postów : 99
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 2 Lip 2010 - 17:11;

Z zaciekawieniem obserwowała reakcję Rolvssona.
- Ameryka Środkowa. - wyjaśniła. - A Ty, skąd pochodzisz? - spytała, zainteresowana odpowiedzią.
Zaczęła się zastanawiać, co jeszcze wziąć.
- Hmmm... chyba zdecyduję się na kociołkowe pieguski i kwachy. Zdecydowanie kwachy! I może jeszcze lukrowane pałeczki. - zaczęła wymieniać i sięgać produkty z półek. Ustawiła się w kolejce do kasy.
Powrót do góry Go down


Prince Rolvsson
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 204
  Liczba postów : 207
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 2 Lip 2010 - 18:40;

Teraz już miał chociaż blade pojęcie skąd pochodzi Apple.
- Nie mogłaś tak od razu? - spytał przyjaźnie, zaoszczędziłaby zarówno sobie jak i jemu strzępienia języka.
Sięgnął ponad jej ramieniem po paczkę Eksplodujących Cukierków. I po raz kolejny przeszedł wzdłuż regałów. Może o czymś zapomniał, a chciał mieć pewność, że wszystko na co miał ochotę trzymał właśnie w rękach. Ustawił się za nią w kolejce i po namyśle odpowiedział, bez większego entuzjazmu:
- Z Londynu, tam przynajmniej mieszkałem długi czas. W porównaniu z Barbadosem za mało jest tam słońca.
Powrót do góry Go down


Apple Redford
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Galeony : 98
  Liczba postów : 99
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 3 Lip 2010 - 18:43;

- Londyn. Czasem chciałabym tak pomieszkać i przekonać się, jacy są Anglicy. - uśmiechnęła się lekko po czym zapłaciła należność sprzedawcy i odsunęła się, robiąc miejsce chłopakowi.
Oparła się o ścianę, obejmując rękoma torebkę z łakociami. Lekko przekrzywiła głowę, obserwując ludzi znajdujących się w sklepie.
Powrót do góry Go down


Prince Rolvsson
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : 204
  Liczba postów : 207
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 3 Lip 2010 - 19:06;

Zapłacił szybko za wszystko co miał w rękach, część upchnął do kieszeni aby nie wysypywało mu się to na brudną podłogę.
- Anglicy jak to Anglicy bywają różni, zależy wszystko od człowieka.
Wyprzedził i przepuścił ją ponownie w drzwiach, nie mógł pozwolić aby jego nieskazitelne wychowanie poszło w zapomnienie. Zmarszczył nos i powiedział:
- Jeszcze tylko wejdziemy po drodze po kremowe piwo i możemy udać się pod chatę.
Powrót do góry Go down


Apple Redford
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Galeony : 98
  Liczba postów : 99
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 3 Lip 2010 - 19:10;

- Ja już nie idę po piwo. - mrugnęła do niego. - Poczekam na Ciebie przed Chatą. - dodała, wychodząc ze sklepu.
Było nieznośnie gorąco, dlatego marzyła tylko o cieniu. Tylko i wyłącznie o tym.
Obróciła się i spojrzała na Rolvssona, lekko mrużąc oczy.
- No to do zobaczenia za chwilę. - uśmiechnęła się po czym ruszyła w stronę Chaty.
Powrót do góry Go down


Adrian Mole
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 183
  Liczba postów : 189
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyCzw 5 Sie 2010 - 1:17;

Wszedł do sklepu, poczuł mocny i słodki zapach słodyczy.
Nie miał zamiaru nic kupować, ale uwielbiał ten duszący aromat.
Kusiło go by kupić Cukrowe pióro, czy choćby czekoladową żabę.
Niestety wiedział, że ma złą przemianę materii i słabą wole oraz, że jeśli kupi jedną rzecz, po niej przyjdą kolejne. Bardzo lubił swoją sylwetkę i nie chciał jej zmieniać, a już zwłaszcza na gorsze.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 17:19;

Elianna weszła do sklepu. Uwielbiała zapach słodyczy, a zwłaszcza sklepy z słodyczami. Ona uwielbiała przeróżne słodkości, a sylwetka o którą też dbała także się zachowa. Zauważyła, że nie ma zbytnio dużego ruchu. To dobrze. Przynajmniej nikt nie będzie jej dokuczał z powodu okularów... Zaraz... To co ona chciała sobie kupić? Acha; paczkę żelków, blok czekoladowy, paczkę fasolek wszystkich smaków BB, miętową ropuchę i lizaki... Ojej! Dobrze, że jej rodziciele mają pieniądze to przynajmniej pozwoli sobie na ''odrobinę'' słodyczy.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 17:26;

Namida od dłuższego czasu kręcił się po mieście aż w końcu trafił do Miodowego Królestwa... Rozejrzał się, ogarniając towarzystwo... Zauważył nawet dziewczynę z Hufflepuffu... ładną dziewczynę... Jakoś tak odruchowo się uśmiechnął. Podszedł i zerknął jej przez ramię, po czym spytał cicho, aż nazbyt banalnie
- Lubisz słodkości?
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 17:38;

Odwróciła się na pięcie i spojrzała na mężczyznę młodego. Miał nietypową piękną urodę. Był inny i to widać było. Znała tego chłopaka... znała... nie do końca... wiedziała, że popularny w szkole. Wszystkie dziewczyny za nim ganiały, a ona mogła o nim pomarzyć.
- Tak - powiedziała. W jej oczach było coś dziwnego; smutek, który zapragnął odrobinę czułości, prawdziwego ludzkiego serca, którego nawet od rodziców nie znała.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 21:59;

Nami zmierzył jeszcze raz dziewczynę uważnie od góry do dołu... Głównie zwrócił uwagę na śliczne oczy...
- Może polecisz mi coś? Sam mam na coś ochotę, ale nie wiem na co... - Zaśmiał się cicho, posyłając brunetce jeden ze swoich firmowych uśmiechów...
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 22:06;

- Cóż. Mi osobiście strasznie smakują lizaki wszystkich smaków oraz fasolki Bertiego Botta. - powiedziała Eli. Kiedy mężczyzna uśmiechnął się do niej to sama się zaczerwieniła i poczuła dziwne ciepło w żołądku. Takich emocji jeszcze nie zaznała w życiu.
- A tak poza tym... to jestem Elianna Bryant - powiedziała ostrożnie i uśmiechnęła się do niego.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 22:17;

- Namida Kirei. - niczym dżentelmen ujął jej dłoń i ucałował ją lekko. - Miło mi... Jesteś z Hufflepuffu, prawda? Kojarzę Cię... - dodał, nadal się uśmiechając. Odwrócił się i rozejrzał się za czymś słodki. Od razu rzucił mu się w oczy ogromny, kolorowy lizak. Chwycił go i podał dziewczynie
- Chcesz?
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 22:26;

- Tak. Jestem dumna, że jestem Puchonem. - powiedziała szczerze.
- Nie, dziękuję. Już dzisiaj za dużo zjadłam słodyczy. Chciałam całą paczkę żelków, fasolek i czekoladę. - powiedziała dziewczyna płacąc już za swoje słodycze, które wcześniej wybrała. Potem schowała je do torby ulubionej.
- Ładne masz imię. - wyszeptała.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 22:29;

Nami zapłacił za lizaka i wziął jeszcze trochę rodzynek i orzeszków w czekoladzie, po czym wszystko schował do torby.
- Dzięki. Za to Ty masz śliczne oczy... - odparł, całkiem szczerze. Nie mógł przestać w nie patrzeć.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 22:36;

- Dziękuję. Ty... też. - powiedziała trochę zawstydzona i usiadła jednych z przy stoliku, aby trochę odpocząć. Miała nadzieję, że młody mężczyzna także to zrobi. Odstawiła torbę na bok. Westchnęła do siebie wpatrywała się w Ślizgona.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyPią 6 Sie 2010 - 22:44;

Namida zaśmiał się tylko cicho i usiadł obok. Podobał mu się sposób w jaki dziewczyna się rumieniła, i to, jak prawiła mu komplementy... Był strasznie próżny, jak na Ślizgona przystało i strasznie mu się to podobało.
- Mogę się przysiąść? - spytał, dla czystej formalności... chyba znał odpowiedź...
Powrót do góry Go down


Adrian Mole
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : V
Wiek : 30
Galeony : 183
  Liczba postów : 189
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 0:53;

Wszedł do sklepu z zamiarem kupienia trochę słodyczy, by dodać je do prezentu urodzinowego dla Seleny. Nie za bardzo wiedział co lubi wiec wziął kilka przypadkowych słodyczy.
Kanarkowe kremówki, eksplodujące cukierki, słoik waniliowo-czekoladowych, karaluchów, czekoladowa żaba, miodowe Toffi, lodowa kulka umożliwiająca lewitację,
musy-świrusy, kociołkowe pieguski, paczka fasolek Bertiego Botta, cukrowe pióro.
Podszedł do kasjerki, wręczył jej 10 galeonów.
-Reszty nie trzeba, do widzenia.-Powiedział po czym wyszedł ze sklepu.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 11:52;

- Tak - powiedziała dziewczyna uśmiechając się. Wyciągnęła z torby paczkę żelków malinowych i podała je na środek stolika.
- Poczęstuj się, jeśli masz ochotę. - powiedziała i znów posłała mu uśmiech - Wiesz trochę tęsknie za Hogwartem. Powoli nudzą mi się te wakacje, a w szkole zawsze się coś dzieje. Sięgnęła do kieszeni po truskawkowy błyszczyk i pomalowała nimi usta, które po chwili pięknie się mieniły.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 12:06;

Nami sięgnął po jedną z żelek podrzucając ją do góry, aż wpadła mu prosto do ust.
Z uśmiechem cały czas na ustach obserwował malującą się dziewczynę.
- No, ja w sumie też... Nigdzie nie wyjechałem i trochę się nudzę... Mogę? - spytał, sprowadzając wzrok na błyszczyk...
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 12:20;

- Jasne. Mam takich mnóstwo. Kocham błyszczyki - powiedziała. Wzięła jedną żelkę i skonsumowała ją szybko. Westchnęła do siebie. Tęskniła za rodzicami bardzo, a Ci nie dawali żadnego znaku życia. Wątpiła w to, czy nawet jej list doszedł do domu. Myślała o tym, aby to wszystko zostawić i wyjechać tam do rodziców.
- Masz jakiś rodziców? Rodzeństwo? - spytała.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 12:26;

Namida, zupełnie bez skrępowania pomalował sobie usta, zaraz przejeżdżając po nich językiem, by posmakować błyszczyka... mm, słodki...
- No, jakiś tam mam... Rodziców znaczy. I młodszą siostrę. Teraz po wakacjach przyjdzie do Hogwartu. - powiedział, oddając błyszczyk.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 12:45;

- Ja niestety nie mam. Masz szczęście, że nie jesteś sam. Moi rodzice są wiecznie zajęci czymś. Jak nie pracą to czym innym - zasmuciła się Elianna. - Czym się interesujesz, Namido? - powiedziała nieco poważniejszym tonem, ale troszeczkę też się zaśmiała. Widocznie dziewczyna miała dobry humor.
Powrót do góry Go down


Namida Kirei
Namida Kirei

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 50%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 146
  Liczba postów : 1320
Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptySob 7 Sie 2010 - 12:52;

- No nie wiem, czy tak fajnie... Negai, moja siostra, nieźle potrafi zajść za skórę... A co do rodziców... widzę się z nimi tylko w wakacje i przerwy świąteczne, chyba, że mogę zostać w szkole... A czym ja się interesuję... Modą, szczególnie biżuterią... no i muzyką... - rozgadał się, jak to miał w zwyczaju. - Gram na fortepianie i gitarze, no i śpiewam, podobno całkiem nieźle. Śliczny wisiorek... - dodał jeszcze, zerkając na różę na wisiorku.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 EmptyNie 8 Sie 2010 - 12:16;

- A, dziękuję. Dostałam go od ciotki na urodziny. Mam go już trochę czasu - powiedziała dziewczyna, a wisiorek dziwnie błysnął. Może jednak był magiczny? Może coś w nim jest? Interesujące... Dziewczę wzięło jeszcze z dwa żelki. Niby tyle dużo jadła, a dobrze, nawet bardzo wyglądała.
- Co Twoje imię znaczy? Jest bardzo ciekawe - spytała.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Miodowe Królestwo - Page 2 QzgSDG8








Miodowe Królestwo - Page 2 Empty


PisanieMiodowe Królestwo - Page 2 Empty Re: Miodowe Królestwo  Miodowe Królestwo - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Miodowe Królestwo

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 17Strona 2 z 17 Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Miodowe Królestwo - Page 2 JHTDsR7 :: 
hogsmeade
-