Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Odpowiedz do tematuShare
 

 Nicki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Nicki  Nicki - Page 2 EmptySob Cze 12 2010, 15:26;

First topic message reminder :

Dlaczego Wasze postacie nazywają się akurat tak? Wiadomo, że jedne imiona wybrane są bez konkretnego powodu, z jakiejś długaśnej listy, jednak inne coś dla na pewno znaczą. Tutaj możecie się tym podzielić ;].
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Carmen Gaiman
avatar

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 30
Galeony : -6
  Liczba postów : 204
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySob Sty 01 2011, 13:13;

Na początku miało być Carmel ale uznałam ze Carmen lepiej brzmi-a wzięło to się z filmu na którym byłam. A Gaiman od autora książki którą skończyłam czytać.
Powrót do góry Go down


Matias Alaja
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Galeony : -2
  Liczba postów : 352
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySob Sty 01 2011, 13:47;

Matias - od imienia Mattias, bohatera jednej książki, który miał leczące dłonie; z racji tego, że miałem zamiar zostać lekarzem lub sanitariuszem nazwałem tak swoją postać.
Nazwisko wziąłem z jakiejś strony internetowej. Brzmiało nawet spoko.
Powrót do góry Go down


Simon Lewis
avatar

Student Ravenclaw
Rok Nauki : II
Wiek : 30
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 149
  Liczba postów : 1357
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPon Lut 28 2011, 11:24;

Imię wzięło sie z książki. Simon.
A Lewis,moja siostra ostatnio czytał książkę Lewisa i tak jakoś wyszło.
Powrót do góry Go down


Lilianne Westwood
Lilianne Westwood

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : IV
Wiek : 28
Galeony : 41
  Liczba postów : 34
http://h-s.blog.onet.pl
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPon Lut 28 2011, 15:40;

Lily, albowiem jest to imię, które zawsze biorę, tak samo jak rude dziewczę, albowiem kocham Lily Evans.
A nazwisko-Westwood- to nazwisko projektantki, Vivianne Westwood, która zapoczątkowała modę punków za co ją kocham, choć nie wyglądam jak punkówa. Jeszcze :>
Powrót do góry Go down


Jacqueline Moreau
Jacqueline Moreau

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 31
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 0
  Liczba postów : 605
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyWto Mar 01 2011, 15:19;

mną kierował chyba przede wszystkim przypadek, tylko dwa imiona mają dłuższą historię, otóż - Jacqueline to imię mojej ulubionej pisarki z czasów, hum, dzieciństwa (no i nadal ją uwielbiam, choć już nie czytuję), którą kocham bo dzięki niej zaczęłam słuchać Beatlesów 8D a poza tym zawsze mnie intrygowało, jak się takie dłuugie i skomplikowane imię czyta, hyhy. Drugie zaś to Holden, na cześć bohatera "Buszującego w zbożu" <3 to dlatego tak go uwielbiam <3 no, tyle. Reszta to już skutek mojej wyobraźni.
Powrót do góry Go down


Aniele Lampadaires
avatar

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : V
Wiek : 29
Galeony : -9
  Liczba postów : 292
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPią Mar 25 2011, 19:44;

Ja stwierdziłam, że stworzę kogoś, kto będzie miał wygląd anioła, ale duszę diabełka ;) Więc dość logiczne, że od razu nasunęła mi się Aniele. Nazwisko to właściwie przypadek, szukałam czegoś co ma ciekawą formę w translatorze google. lapamdaires to głos światła. Po zestawieniu ich obydwu wyszła mi Aniele Lampadaires, którą wymawia się "Aniel lampadehr". Na początku była Aniela, ale stwierdziłam, że Aniele lepiej się skomponuje z nazwiskiem
Powrót do góry Go down


Raphael Vinson
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Galeony : 33
  Liczba postów : 35
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPią Kwi 01 2011, 22:57;

Raphael - po prostu podoba mi się to imię i na ogół właśnie go używam, gdy tworzę postać jakiegoś chłopaka xD
Vinson - dzieło absolutnego przypadku, właściwie to wzięłam to nazwisko z jakiejś listy nazwisk zaczynających się na "v" ;P
Powrót do góry Go down


Katherine Butterline
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 283
  Liczba postów : 851
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPią Kwi 01 2011, 23:39;

Katherine - Czyli nadpobudliwa, oschła i egoistyczna (wzięłam z tłumacza imion xd ). Wszystko się zgadza. Nic więcej tłumaczyć nie muszę 8D No a poza tym bardzo mi się to imię podoba w angielskiej wersji, niż polskiej :-D (pol: Kasia)
Butterline - Tego imienia naszukałam się w ho, ho :-D W końcu coś tam wpisałam w google i wyskoczyły mi imiona i nazwiska znanych jakichś tam szych w Anglii, gdzie właśnie jedna osoba miała na nazwisko Butterline. Wydawało mi się, że pasuje do imienia więc je wzięłam 8D
Powrót do góry Go down


Naleigh Nefretete Neglect
Naleigh Nefretete Neglect

Student Slytherin
Rok Nauki : III
Wiek : 33
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 193
  Liczba postów : 516
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1994-naleigh-n-neglect#66726
http://czarodzieje.my-rpg.com/t1996-naleigh-nefretete-neglect
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySob Kwi 02 2011, 12:03;

Kasia jest bardzo ładna! xD

Naleigh - czytając w gazecie wywiad z jakąś aktorką, zobaczyłam, że jej dziecko właśnie się tak nazywa. Spodobało mi się, więc je sobie zapisałam.
Nefretete - czytając książkę "Rama" natknęłam się na nie. Dziewczyna będąc w sekcie je otrzymała, a że w głowie już miałam pewny zarys postaci, to postanowiłam jej je dać.
Neglect - skoro już miałam dwa N, to czemu i by nie trzecie ? Przeszukałam więc słownik. Na początku miała być Narcotic, ale stwierdziłam, że to zbyt banalne. No i w oczy rzuciło mi się słowo neglect, co oznacza zaniedbywać, zapominać. Pogłówkowałam i właśnie przez to słowo wpadłam na pomysł, aby wybić jej pół rodziny, gdzie nazwisko pasowałoby do jej historii. W końcu Nal chciała zapomnieć, a zaniedbała się przez narkotyki. ;]
Powrót do góry Go down


Julian McGuire
avatar

Galeony : 132
  Liczba postów : 127
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySob Kwi 02 2011, 19:50;

ach historia Julka jest tak bardzo mondra i głemboka! otóż imię Julian dostał po synu Dżona Lemona, imię George oczywiście po Dżordżu, a nazwisko wybrałam bo a) zaczyna się na Mc jak McCartney i jest szkockie, a ja kocham Szkocję, bo Robert Sheehan jest z Irlandii wub pięknie, prawda?
Powrót do góry Go down


Richard B. McAndrews
Richard B. McAndrews

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 33
Galeony : -5
  Liczba postów : 84
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyWto Kwi 05 2011, 14:47;

Richard - bo ma w sobie jakąś siłę która pasuje do mojego Ricka
Bryon - pasuje do niego po prostu
poza tym Richard B. mają swoje własne miłe skojarzenie XD
McAndrews - potrzebował szkockiego nazwiska.
Powrót do góry Go down


Eveline Aquila
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VI
Wiek : 28
Czystość Krwi : 75%
Dodatkowo : Metamorfomagia
Galeony : 180
  Liczba postów : 402
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySro Maj 25 2011, 21:19;

Eveline - hmm... podoba mi się to imię, zresztą fajnie się skraca - Ev
Aquila - akurat grałam w Asassin's Creed, i jakoś mi się nasuneło... Dla nie uczących się włosku : aquila to po włosku "orzeł" - nie ma nic wspólnego z wodą.
Powrót do góry Go down


Piotr Horn
Piotr Horn

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 31
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 50
  Liczba postów : 99
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPon Maj 30 2011, 06:16;

Piotr - to imię, które nosili często szlachetni wojownicy. Zależało mi na tym aby zagrać dość honorową postacią. A Horn to po angielsku 'róg', ma być ostrzeżeniem dla wrogów, nawet z jednym rogiem można dużo zdziałać.
Powrót do góry Go down


Nataniel Kruk
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 29
  Liczba postów : 569
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySro Cze 01 2011, 09:44;

Nataniel lobię to imię szczególnie że kojarzy mi się z kimś ważnym, co przekłada się na zaangażowanie w grę postacią. Prócz tego to mało spotykane imię męskie.

Kruk bo to od pradziejów posłańcy śmierci. Symbolizują także mądrość Odynowi skurzyły dwa magiczne kruki i które szpiegowały dla niego świat i ludzi w nim. Przynosząc mu wieści. Mądre stworzenia są długowieczne i mogą nauczyć się nawet w ograniczony sposób mowy ludzkiej. przyuczano je także do przenoszenia listów. W średniowieczu kojarzony z magią i to szczególnie tą czarną i mroczną, lub omen śmierci. Tępione z tego powodu aż do niemal wytrzebienia.

Może to tłumaczyć czemu nazwisko Kruk pasuje raczej do tej postaci
Powrót do góry Go down


Sigrid Weisen
avatar

Uczeń Ravenclaw
Rok Nauki : VI
Wiek : 30
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : -30
  Liczba postów : 759
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySro Cze 01 2011, 18:28;

Sigrid- jedno z wielu imion skandynawskich, które mnie urzekło. Miałam problem pomiędzy nim a trzema innymi, mającymi swoje udokumentowane pochodzenie w staro nordyckich sagach (mianowicie: Asta, Solveig i Runa). Przejdźmy może do jego tłumaczenia, gdyż to ono zadecydowało o wyborze. W staro nordyckim Sigríðr znaczy tyle co : zwycięstwo, mądrość i piękna- co idealnie przełożyło się na moją wiedźmę Sig. Jako czysto krwista bestyjka musi przejawiać choć odrobinę mądrości, jest piękna (choć nie dla każdego- typ urody femme fatale, lekko wampiryczny i niepokojący) i nie bardzo lubi przegrywać.


Weisen- Nie ma nic wspólnego z niemieckim „ukazywać”, choć może jednak troszeczkę. Już bardziej jest to nazwisko kojarzące mi się z śniegiem, zimą, lodem. Pokrytymi białym puchem szczytami drzew odbijających się w krystalicznie czystej wodzie. Surowe i niewyszukane, ale mimo wszystko niepospolite i choć trochę brzmiące po szlachecku. Idealne dla wyniosłej i raczej nieprzewidywalnej Sig stroniącej od ludzi.

Ot historia imienia, które zostało wybrane dopiero po wcześniejszym wymyśleniu ogólnego rysu postaci.
Powrót do góry Go down


Go??
avatar

Nicki - Page 2 QzgSDG8








Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPią Lip 08 2011, 17:21;

Nanoko- lubie japońskie anime. gdy nowego nicka szukałam, to przetłumaczyłam w słowniku dziewczyna. wyszło on'nanoko. i nanoko mi się spodobało. od niedawna tego nicka używam.
Aishino- jakoś tak mi wpadło do głowy :D
Powrót do góry Go down


Endret Shimanouhi
Endret Shimanouhi

Uczeń Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 23
Galeony : 26
  Liczba postów : 46
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPon Sie 01 2011, 23:49;

Endret - Oto ja we własnej osobie :) Tak, właśnie tak zawsze się przedstawiam, to imię mi się podoba. Z norweskiego ,,zmieniona". W sumie pasuje do mojej postaci prawda? Można śmiało powiedzieć, że została zmieniona, zmieniła się... A moja postać w sumie podobna jest do mnie, więc czemu niby nie miec wspólnego imienia?
Shimanouhi - Nazwisko, którego używałam w innej szkole, nie wiem dlaczego, ale przypadło mi do gustu.
Powrót do góry Go down


Daisy Coxer
avatar

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 25
Czystość Krwi : 75%
Galeony : 66
  Liczba postów : 106
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPon Lis 14 2011, 18:39;

Daisy - imię oczywiście od mojej ukochanej psinki. Chyba na każdym forum na jakim jestem na taki nick (zazwyczaj Daisy7). Podoba mi się to imię i pasuję do mnie. Czemu? Moja suczka jest szalona i pełna wigoru, a ja tak samo :3

Coxer - trzeba było wymyślić jakieś nazwisko. Najpierw chciałam Polskie, ale bez sensu by było mieć imię angielskie, a nazwisko Polskie. Po prostu szukałam jakiegoś ciekawego i wybrałam Coxer. Zresztą to mi się kojarzy z cocer spaniel (rasa psa), a właśnie moja Daisy jest pół takiej rasy :3
Powrót do góry Go down


Victoria Silverstone
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : VII
Wiek : 29
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 207
  Liczba postów : 338
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySob Gru 17 2011, 21:18;

Victoria- lubię to imię, oznacza zwycięstwo i nijak nie pasuje do mojej postaci ale kit z tym XD

Silverstone- na początku miało być samo Silver bo mnie kolega tak nazywa ale brzmiało tak jakoś dziwnie więc dodałam jeszcze 'stone' Razem tłumaczy się to jako srebrny kamień i szczerze mówiąc nie wiem jak to interpretować 8D
Powrót do góry Go down


Cornelia Somerhalder
Cornelia Somerhalder

Student Gryffindor
Rok Nauki : I
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wilkołak
Galeony : 1616
  Liczba postów : 2144
http://czarodzieje.my-rpg.com/t2503-cornelia-somerhalder
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4053-corin-somerhalder#120896
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyNie Kwi 08 2012, 11:11;

Cornelia - podobało mi się zawsze imię Corin, ale moim zdaniem było za krótkie, stąd takie nietrafne jakże rozciągnięcie go.
Fabion i Brockway - Są to moje ulubione imię i ulubione nazwisko z pewnego romansu. Niezwykle mnie urzekły.
Somerhalder - Jest po prostu fajowe :D
Powrót do góry Go down


Fleur de la Blanchetiére
avatar

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 28
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 64
  Liczba postów : 184
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyNie Kwi 08 2012, 11:18;

Fleur - nie, wcale nie dlatego, bo takie miała Fleur Delacour w książce (no, może troszeczkę...). Ładnie nawet brzmi, a i pasuje do pół wili zważywszy na to, że znaczy "kwiat" po francusku.
Reszta imion po prostu mi się spodobała, bez szczególnych znaczeń.
de la Blanchetiére - nie pytajcie. Mam dziwne zamiłowanie do długich imion, a im dłuższe i bardziej zawiłe, tym lepiej. Mam idiotyczne odczucie, że takie bardziej arystokratycznie brzmią xd
Powrót do góry Go down


Katie Hewitt
Katie Hewitt

Student Hufflepuff
Rok Nauki : I
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 49
  Liczba postów : 57
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPią Lip 20 2012, 22:00;

Ja nie rozmyślałam tak długo nad pseudonimem... i jeżeli mam być szczera nie ma dla mnie żadnego głębszego znaczenia...
Zrobiłam miksik imienia piosenkarki z nazwiskiem aktorki.
Katie Melua + Jennifer Love-Hewitt
Całkowicie przypadkowe...
Powrót do góry Go down


Kamenashi Seo
Kamenashi Seo

Student Gryffindor
Wiek : 32
Czystość Krwi : 100%
Dodatkowo : teleportacja, wężoustość
Galeony : 903
  Liczba postów : 881
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4177-kamenashi-seo
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyCzw Sie 16 2012, 23:14;

Kamenashi Seo nie ma nic prostszego. Kamenashi znaczy żółw to raz a dwa bardzo lubię to imię a Seo to nazwisko mojej postaci z innego forum. Tak wiem mam obsesje na punkcie japońców.
Powrót do góry Go down


Elen Ensamme
Elen Ensamme

Uczeń Slytherin
Rok Nauki : V
Wiek : 26
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 33
  Liczba postów : 58
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptySro Wrz 12 2012, 19:16;

Elen - po prostu zwykłe, znane imię. Jednak mimo wszystko, takie mi się podobało i już.
Ensamme - wzięło się od słowa "samotna" w języku szwedzkim (ensam). Taki sobie nastrój miałam na to słowo i zostało. =>
Powrót do góry Go down


Martinne Rosenrot
Martinne Rosenrot

Student Gryffindor
Rok Nauki : III
Wiek : 31
Czystość Krwi : 90%
Dodatkowo : teleportacja
Galeony : 173
  Liczba postów : 168
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyCzw Paź 25 2012, 13:15;

Martinne - znajomi czasem nazywają mnie Marti, ale chciałam je jakoś rozwinąć
Rosenrot - moja ulubiona piosenka Rammstein 8D
Powrót do góry Go down


Violet Lavoisier
Violet Lavoisier

Student Slytherin
Wiek : 29
Czystość Krwi : 50%
Galeony : 321
  Liczba postów : 548
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4799-violet-lavoisier?highlight=violet
http://czarodzieje.my-rpg.com/t4805-violet?highlight=violet
http://czarodzieje.my-rpg.com/post?p=211741&mode=editpost
Nicki - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 EmptyPią Lis 09 2012, 18:07;

Violet - no bo widziałam takie superka wrzosowisko we wrześniu, a stąd już blisko do fioletu. <3 I TROCHE TAK OD PIOSENKI COLDPLAYA "VIOLET HILL"

Lavoisier - KSIĄŻKA OD CHEMII. Czytając znalazłam tam właśnie to nazwisko, spodobała mi się cholernie wymowa [Lauwazje], taka francuska i w ogóle super! no i co było dalej to wiecie. 8)
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Nicki - Page 2 QzgSDG8








Nicki - Page 2 Empty


PisanieNicki - Page 2 Empty Re: Nicki  Nicki - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Nicki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Strona 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Nicki - Page 2 KQ4EsqR :: 
poza magia
 :: 
offtop
-
Odpowiedz do tematu