Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Boisko Quidditcha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 1 z 39 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptySob Cze 12 2010, 14:16;


Boisko Quidditcha
Jest to duża powierzchnia o owalnym kształcie, rozmiarów około 55 na 152 metry. Po dwóch przeciwnych końcach, na polach bramkowych umieszczone są trzy tyczki, każda z obręczą na czubku, do których to wrzuca się kafla. Po środku znajduje się koło środkowe, skąd na początku meczu wypuszcza się piłki.
Odbywają się tu wszystkie rozgrywki Quidditcha między domami, a także treningi drużyn. Czasem uczniowie przychodzą sami, bądź większymi grupami by polatać sobie dla przyjemności.

Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:31;

Dosiadła miotły i od razu wzbiła się w powietrze. Sprawiało jej to niemałą radość. Zaczęła krążyć wokół boiska z zawrotną prędkością po czym śmignęła obok Willa, uśmiechając się do niego zadziornie i wyzywająco.
- Mówisz, że jest szansa na tę motywację?
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:31;

Nie mógł powstrzymać szerokiego uśmiechu, gdy dziewczyna zaczęła dookoła niego krążyć. Co w niej takiego było? Nie był w stanie tego stwierdzić, ale musiał przyznać, że to było przyjemne.
- Zawsze jest szansa. - stwierdził, zanim się pohamował. Zabrzmiało to aż na zbyt optymistycznie. - Ale to nie zależy ode mnie, tylko od otoczenia.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:33;

- Dobrze, już dobrze. Tylko otoczenie. - skwitowała z rozbawieniem, znacznie zwalniając.
- Zapisałeś się do rozgrywek?
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:34;

Zaśmiał się, wzbijając się w powietrze i nabierając coraz większej prędkości.
- Do otoczenia zaliczają się też ludzie, najdroższa Ivette. A z ludźmi jest najgorzej. - stwierdził ponuro.
- Nie zapisywałem się i raczej tego nie zrobię. Nigdy nie byłem fanem sportów. - odpowiedział. - A Ty?
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:34;

- To jakaś aluzja? - spytała po czym zaśmiała się krótko. - Przyjęłam do wiadomości, przeanalizuję w wolnej chwili. - zapewniła go z rozbawieniem. - Szkoda. Ja się zapisałam i jestem nawet kandydatką na kapitana. - powiedziała z błyskiem w oku. - Myślałam, że mogłabym Cię trochę pomęczyć, a tu zawód.. - zrobiła 'smutną' minę.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:35;

- Nie do końca aluzja. Chyba że podpisujesz się pod listą ludzi kompletnie nieatrakcyjnych i nieinteresujących, ale to już kwestia Twojego gustu. - sprostował z tym samym uśmiechem.
- A z męczeniem... Płonne nadzieje. A nawet jeśli, mnie się nie da wymęczyć.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:35;

- Ja tak nie uważam, choć jestem ciekawa Twojego zdania na ten temat. - puściła do niego oczko po czym zrobiła beczkę w powietrzu i już po chwili znalazła się naprzeciwko Willa, blokując go.
- Jestem mistrzem w wymęczaniu ludzi, więc poradzę sobie i z Tobą. - uśmiechnęła się łobuzersko.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:36;

- W tym wypadku moja opinia wydaje się być podobna do Twojej. O dziwo. - zaśmiał się, śledząc wzrokiem dziewczynę, po czym sprawnie wykonał unik, żeby na nią nie wpaść.
- Dlaczego nie zaczniesz już teraz, mistrzu? - zapytał, patrząc na nia wyzywająco.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:36;

- Poprawna odpowiedź. - uśmiechnęła się po czym przyspieszyła. - Zaatakuję wtedy, kiedy nie będziesz się spodziewał. - powiedziała lecąc nad nim i utrzymując się na miotle tylko nogami. Jej twarz znajdowała się właśnie naprzeciwko Willa.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:36;

- Normalnie czuję się, jakbym wygrał na loterii. - oświadczył radośnie, lecąc coraz wyżej. - Wiesz co? To trąca klasycznym przypadkiem Ślizgonizmu Wrodzonego. - oznajmił poważnie, uważając na to, żeby nie widziała jego uśmiechu. Zahamował i spojrzał na Ivette, unosząc jedną brew.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:37;

- Nie porównuj mnie do Ślizgonki.. - skrzywiła się nieznacznie. - Ja jestem ponad to. - dodała z rozbawieniem po czym powróciła do normalnej pozycji na miotle i pomknęła przed siebie z zawrotną szybkością.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:37;

- Jakże bym śmiał porównywać! - zarzekł się od razu, na chwilę puszczając się miotły dłońmi i rozkładając ręce w geście bezradności.
- Oczywiście. Jesteś ponad to. - prychnął cicho.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:38;

- I tak niech pozostanie. - powiedziała, nie patrząc w jego stronę. - Lądujemy? - spytała po chwili milczenia. Powoli zaczęła odczuwać znużenie, więc nie chciała ryzykować kolizji.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:39;

- Zostanie, zostanie. - obiecał, robiąc kolejną pętlę. Po chwili podniósł się trochę i spojrzał na Ivette.
- Aż tak szybko się nudzisz? - zaśmiał się, podlatując bliżej. - Ale może być. Lądujemy. - zgodził się, po czym zaczął obniżać lot.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:39;

- Nie nudzę się. Po prostu zaraz zasnę. - wyjaśniła z uśmiechem po czym zgrabnie wylądowała na boisku.
- Powinieneś grać w Qudditcha. Nawet dobrze latasz.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:40;

- Gdybyś się nie nudziła, nie chciałoby Ci się spać. Przecież ekscytacja i tym podobne nie daje szansy znużeniu! - stwierdził, lądując obok niej.
- Brat mnie uczył. Grał w zawodowej drużynie. - powiedział, zanim zdążył się ugryźć w język. - Ty też nie najgorzej.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:40;

Przerzuciła sobie miotłę przez ramię po czym spojrzała na niego z wybałuszonymi oczami.
- Naprawdę? W zawodowej drużynie? - spytała z charakterystycznym błyskiem w oku.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:40;

- Nie, amatorskiej. - zakpił tak, jak to zawsze robił, gdy temat był niewygodny. A ten był, właśnie ze względu na osobę, o której rozmawiali. Otrzepał miotłę jedną ręką i wyprostował trochę zwichrowane witki, nie wiedząc, co powiedzieć.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:41;

Lekko przekrzywiła głowę.
- No już dobrze, wystarczyło powiedzieć, że to drażliwy temat.- uśmiechnęła się nieznacznie. - To co, wracamy do zamku? - spytała, choć jej samej jakoś się nie spieszyło.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:41;

Wywrócił oczami, nie znajdując nic lepszego do zrobienia. Tymczasowo wyczerpał zasób komentarzy i reakcji.
- Może być. - stwierdził w końcu. - Nie masz mnie jeszcze dość? - zapytał, patrząc jej w oczy i jakby szukając w nich odpowiedzi.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:42;

- Nie jesteś taki straszny. - puściła do niego oczko. - Zwłaszcza jak jesteś znudzony i nie chce Ci się wymyślać ripost. - dodała z rozbawieniem po czym schowała do szatni miotłę i wróciła z powrotem na boisko.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:42;

- Burzysz mój światopogląd! - wykrzyknął oskarżycielskim głosem, siląc się na powagę. - Jak możesz? Jesteś okropna! Wyląduję przez Ciebie w Mungu! - kontynuował swoje przedstawienie, dopóki tylko mógł się opanować.
- To dokąd teraz i co dalej? - zapytał po chwili, wracając z szatni.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:43;

Uśmiechnęła się uroczo.
- Ja? Okropna..? - zatrzepotała teatralnie rzęsami. - Nie skrzywdziłabym nawet muchy. - dodała, również siląc się na powagę. - Teraz? Nie mam pojęcia. Ty coś wymyśl.
Powrót do góry Go down


William Blaces
William Blaces

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 31
Czystość Krwi : 100%
Galeony : 103
  Liczba postów : 474
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:43;

Zaśmiał się i aż się skrzywił, słysząc echo swojego głosu, niosące się po boisku i okolicach.
- Nie skrzywdziłabyś nawet muchy mówisz? - powtórzył z namysłem. - Problem w tym, że ja nie jestem muchą. Może niestety, może "stety". - wzruszył ramionami. - Też nie mam pojęcia. - dodał po chwili. - Jestem kompletnie wyprany z weny.
Powrót do góry Go down


Ivette Carrow
avatar

Uczeń Hufflepuff
Galeony : -2
  Liczba postów : 220
Boisko Quidditcha QzgSDG8




Gracz




Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha EmptyWto Cze 15 2010, 15:43;

Również się zaśmiała.
- No cóż, dla kogo stety, dla tego stety. - odpowiedziała wymijająco, uśmiechając się lekko. - No to w takim razie chodźmy przed siebie. W końcu gdzieś dojdziemy. - wzruszyła ramionami.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Boisko Quidditcha QzgSDG8








Boisko Quidditcha Empty


PisanieBoisko Quidditcha Empty Re: Boisko Quidditcha  Boisko Quidditcha Empty;

Powrót do góry Go down
 

Boisko Quidditcha

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 39Strona 1 z 39 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Boisko Quidditcha JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
boisko quidditcha
-