Czarodzieje
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Share
 

 Obrzeża lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Strona 2 z 39 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
AutorWiadomość


Bell Rodwick
Bell Rodwick

Absolwent Gryffindoru
Wiek : 29
Czystość Krwi : 90%
Galeony : 4902
  Liczba postów : 4482
http://czarodzieje.forumpolish.com/t58-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t243-bell-rodwick
http://czarodzieje.forumpolish.com/t7785-bell-rodwick#216614
http://dzika-mafia.blog.onet.pl/
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySob 12 Cze 2010 - 14:20;

First topic message reminder :




Jeśli tutaj się znalazłeś to jeszcze nie dostaniesz szlabanu a co najwyżej srogie upomnienie. To granica, po której przekroczeniu znajdziesz się już w sławnym zakazanym miejscu. Są tu porozrzucane większe głazy, na których można sobie przysiąść. Bardzo często może atakować wrażenie obserwowania przez kilkanaście par oczu.
Powrót do góry Go down

AutorWiadomość


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:25;

- Sam widzisz, że jestem prawdziwą Gryfonką. A nie znam zdolniejszych osób, niż uczniowie Gryffindoru - powiedziała z powagą.
- No cóż, widać jestem niezorientowana w towarzystwie - powiedziała z rozbawieniem. - Albo się przeceniasz.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:25;

- Najzdolniejsze dziewczyny są w Ravenclawie, w Slytherinie raczej agresywne, w Hufflepuffie słodkie... w Gryffindorze za to właściwie nie ma żadnej reguły- powiedział, marszcząc brwi z zastanowieniem, kiedy wspomniał o ostatnim domu spojrzał na Hayley.
- Jesteś niezorientowana- powiedział pewnie.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:27;

- "Zdolny" niekoniecznie oznacza "mądry". Ktoś może być uzdolniony pod innym względem - powiedziała, wywracając oczami. - A poza tym, dziewczyny w Gryffindorze są prawdziwe. Nie chichocą, nie panikują zbytnio przed sprawdzianami, nie rzucają się na nikogo i nie chcą od razu go pobić... - wyliczała na palcach. - Oczywiście są odstępstwa od reguły.
- Moja strata.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:28;

- Ty miałaś na myśli chyba talent, ja myślałam o zdolnościach w sensie... że szybko się uczą- powiedział z zastanowieniem, z powrotem opierając się o drzewo.
- Reszta też jest prawdziwa, tylko mają bardziej zarysowany charakter niż gryfonki. Dzięki temu, że nie zgrywają bohaterki, tylko są dziewczęce, zazwyczaj są też bardziej... no wiesz... pociągające?- powiedział z lekkim uśmieszkiem, kiwając głową na jej ostatnie słowa.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:29;

- Wiem, co miałeś na myśli. To, ze nie jestem w Ravenclawie nei znaczy, ze nie jestem zdolna do logicznego myślenia. - Wywróciła oczami. - Tak, one są aż nazbyt prawdziwe. Po prostu przesadzają. A poza tym, cóż to za bezsensowne przekonanie się utarło, że wszyscy w jednym domu są tacy sami. Moim zdaniem, jeżeli iść tym tokiem myślenia, najmniej wyraziste są puchonki, bo co je wyróżnia prócz tego, że są "słodkie"? - Odwróciła się w jego stronę. Coraz bardziej podobała jej się ta dyskusja. - A bronienie swoich racji wcale nie równa się zgrywaniu bohatera. No, a co pociągającego jest w pustocie? - ponownie wywróciła oczami, krzyżując ręce na piersi.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:29;

- Może jesteś, ale zapewne też mniej pojętna niż one- powiedział z uśmieszkiem- Nie są tacy sami, ale zawsze mają chociaż jedną cechę charakterystyczną dla ich domu. Nie rozumiem, czemu wszyscy próbują temu zaprzeczyć- oznajmił, kręcąc głową- Puchonki są miłe i potrafią być zaskakujące -dodał, ponownie uśmiechając się łobuzersko.
- Nie mówię o pustocie. Nawet nie wiem kogo masz teraz na myśli. Po prostu gryfonki trudno poskromić, przystopować, sądzą, że ze wszystkim sobie poradzą... Dlatego milej jest przebywać z uroczą puchonką, która nie jest nieobliczalna codziennie, albo krukonką, która zrobi po swojemu, ale tak, że chłopakowi wydaje się, że to on ma wszystko pod kontrolą.
Kiedy próbował to wytłumaczyć odwrócił się w jej stronę i popatrzył na jej bladą buzię.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:30;

- Nie twierdzę, ze jestem wybitnie mądra, ale można na to spojrzeć inaczej. Może któraś gryfonka jest mądrzejsza od większości krukonek, ale po prostu odwaga i honor są u niej jeszcze silniejszą cechą? - powiedziała. - Znam kilka osób, które odpowiadają temu opisowi. - popatrzyła mu w oczy, całkowicie przekonana o tym, co mówi.
- Czyli, twoim zdaniem, cechą wrodzoną Hufflepuffu jest słodkość? - uniosła nieco brwi. - Albo to, że potrafią zaskakiwać? - uśmiechnęła się jednym kącikiem ust.
- Gryfonki to też ludzie i nie są do bólu nieustępliwe. Jeżeli mają akurat dobry humor, potrafią być bardzo dobrymi towarzyszkami.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:31;

- Zawsze są jakieś wyjątki- powiedział podkreślając ostatnie słowo i odwzajemniając spojrzenie Hayley. Zmarszczył lekko brwi.
- To bardzo dobre cechy- rzekł z uporem widząc jej kpiący uśmiech- Ale, nie wiem... ich główną to chyba, że są przyjacielskie, tak? A co do gryfonek masz rację. Ale na dłuższą metę... sam nie wiem...
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:31;

- Wyjątki? - powtórzyła jak echo.
Zastanowiła się chwilę.
- W zasadzie nie mam nic do puchonek - powiedziała, przypominając sobie Rose - ale niektóre - w tym momencie przed oczami stanął jej obraz dzisiejszej niedoszłej kłótni z Christine - wcale nie są przyjacielskie. Ach, zapomniałam przecież, że ślizgoni zawsze byli do nas, gryfonów, nieprzychylnie nastawieni. To się chyba nie zmieni - uniosła jedną brew i uśmiechnęła się lekko.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:32;

- Kogo masz na myśli, mówiąc o puchonkach?- zapytał przyglądając się dziewczynie- Nie wierzę, że mówisz to, nie mając na myśli przykładów.
Zaśmiał na chwilę się słysząc co mówi.
- Jakbym miał coś do gryfonek, to bym z tobą nie rozmawiał- oznajmił rozbawiony. W duchu przyznał, że jakby była jakimś gryfonem, a nie ładną gryfonką, byłby znacznie bardziej niemiły dla niej.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:32;

- Pewnie nie znasz - uśmiechnęła się. - Christine Davis, chociażby. Nie wiem dlaczego, ale za każdym razem, kiedy mnie widzi, zaczyna mi się rzucać do gardła. - Odepchnęła się od drzewa i stanęła na równych nogach. Włożyła ręce do kieszeni spodni.
- Do gryfonek nie - zaśmiała się perliście. - Raczej tylko do gryfonów.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:33;

- Christiane Davis? Czyżby na pewno mówimy o tej samej dziewczynie? Rudowłosej z piegami?- zapytał ze zdziwieniem unosząc brwi- Jeśli o tej samej to owszem znam ją i była... bardzo miła.
Uśmiechnął się lekko wspominając ostatnie spotkanie z Christiane.
- Może- powiedział przymykając jedno oko, słysząc ostatnią wypowiedź dziewczyny.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:34;

- Mhm, domyślam się. - Hayley uśmiechnęła się zadziornie. - W tym przypadku niewątpliwie była bardzo miła.
Oparła się z powrotem o drzewo i znów przymknęła oczy.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:34;

- Sądzisz, że jestem tak przystojny, dlatego była dla mnie miła i nie mogła się oprzeć mojemu urokowi- powiedział zwycięsko odrywając się od drzewa i pokazując w nią palcem. Ona spokojnie opierała się o drzewo i na dodatek zamknęła oczy.
- Przyznaj, że nie dziwisz się, że nie była dla mnie miła- dodał z uśmiechem stając na przeciwko dziewczyny i machając jej ręką przed twarzą.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:35;

- Przeceniasz się - powiedziała ze śmiechem, otwierając oczy i zabierając jego rękę sprzed swojej twarzy. - Sądzę, że na pewno miała jakieś korzyści z bycia miłą. I nie przyznam - uśmiechnęła się słodko - bo nie lubię kłamać.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:36;

-Nie, nie przeceniam się- powiedział kręcąc głową- To ty mnie nie doceniasz, jeszcze. Samo przebywanie ze mną jest wystarczająco korzystne.
Uśmiechnął się pod nosem.
- Jak nie lubisz kłamać, to tego nie rób.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:36;

- Jeszcze? - uniosła pytająco brwi. - No nie wiem, czy ci się uda zyskać w moich oczach - powiedziała, rozbawiona.
Uśmiechnęła się lekko i znowu zamknęła oczy.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:38;

Pokręcił głową.
- Uważaj Hayley, bo chodzi o to, że ty później nie będziesz mogła odzyskać w moich oczach- powiedział pouczającym tonem.- A teraz Ci się wydaje, że ja muszę odzyskać w twoich.
Uśmiechnął się lekko.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:41;

- Odzyskać? - Hayley zmarszczyła brwi. - O co ci chodzi? - mruknęła. Otworzyła oczy i wpatrywała się z niego ze zdziwieniem i zaciekawieniem.
- Przyznam, ze nie rozumiem.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:41;

- Masz sklerozę? Przypomnij sobie co wcześniej mówiłaś, będzie tak samo, tylko ty będziesz musiała odzyskać w moich oczach, a nie odwrotnie- powiedział cierpliwie. Westchnął głęboko. Była taka piękna pogoda, a on musiał samotnie opierać się o drzewo.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:42;

- Ach - pokiwała głową. - Już rozumiem. Ale nie wiem dlaczego od razu odzyskiwać, a nie zyskiwać.
Uśmiechnęła się pod nosem i włożyła ręce do kieszeni. Zmarszczyła brwi, popatrzyła na nie i wyjęła z jednej jakieś zasuszone roślinki. Przyjrzała się im ze zdziwieniem, a przypomniawszy sobie, co tam robię, rzuciła je przez ramię.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:43;

- To zależy od Ciebie- powiedział wzruszając ramionami. Patrzył co robi dziewczyna, zmarszczył z zastanowieniem brwi.
- Co ty wyprawiasz?- zapytał.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:44;

Pokiwałą głową ze zrozumieniem.
- Nie miałam na sobie tej kurtki od jesieni - powiedziała ze śmiechem - i oto znalazłam kilka zgub. Szukałam tego ze dwa dni.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:45;

- Szukałaś zasuszonych roślinek. Rozumiem, też lubię takie zbierać- powiedział ironicznie kiwając, udając zrozumienie. Sam wyjął ręce z kieszenie i delikatnie oparł się łokciem o drzewo, pod którym stał już tyle czasu.
Powrót do góry Go down


Hayley Splend
Hayley Splend

Uczeń Gryffindor
Rok Nauki : VII
Wiek : 30
Dodatkowo : Animag (Orlica), teleportacja
Galeony : 7
  Liczba postów : 1104
http://historia-przypadku.blog.onet.pl
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:45;

- Och, kiedy tego szukałam, to był jeszcze całkiem ładny bukiecik - powiedziała, wywracając oczami. Znudziło ją stanie w miejscu więc usiadła pod drzewem po turecku, opierając się o nie plecami.
Powrót do góry Go down


Jaydon Murrey
avatar

Student Slytherin
Rok Nauki : II
Wiek : 32
Dodatkowo : Teleportacja
Galeony : 3
  Liczba postów : 607
Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8




Gracz




Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 EmptySro 16 Cze 2010 - 22:46;

- Acha- mruknął- Aż tyle dla Ciebie znaczył ten bukiecik?- zapytał. Zaczynał się powoli nudzić. Ale nie miał pojęcia co mógł porobić, a nie chciał odchodzić od dziewczyny, żeby nudzić się w samotności.
Powrót do góry Go down


Sponsored content

Obrzeża lasu - Page 2 QzgSDG8








Obrzeża lasu - Page 2 Empty


PisanieObrzeża lasu - Page 2 Empty Re: Obrzeża lasu  Obrzeża lasu - Page 2 Empty;

Powrót do góry Go down
 

Obrzeża lasu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 39Strona 2 z 39 Previous  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Czarodzieje :: Obrzeża lasu - Page 2 JHTDsR7 :: 
hogwart
 :: 
Okolice zamku
 :: 
zakazany las
-